Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    behemoth napisał(a)
    . Bez górmolotnych haseł, bez polityki i nierealnych idei. .

    Bez polityki? To dlaczego pan Łapiński chełpił się tą akcją a to ON i jego resort (a w zasadzie cały rząd) powinni tak gospodarować funduszami że taka akcja nie byłaby potrzebna bo wszystek potrzebny sprzęt zakupiłoby państwo!!

    .[/B][/QUOTE]
    A także organizując "Przystanek Woodstock" itd.
    Raz do roku natomiast odbywa się "Finał". [/B][/QUOTE]

    Na przystanku Woodstock raczej pieniędzy na chore dzieci nie zbierają...

    Powtarzam że nie ufam Owsiakowi, publicznej i nahalnej propagandzie TVP

    PS. Czym jest 20 mln zł zebranych przez orkiestrę do 17 mln DOLARÓW które niejaki pan rywin chciał wyłudzić za głupią ustawę.......wniosek z tego taki że pieniądze są tylko nie tam gdzie trzeba
    Last edited by Piecia; 13-01-2003, 17:01.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      behemoth napisał(a)
      ... W kraju dzieje się coś pięknego, impreza, która jednoczy wszystkich Polaków. Bez górmolotnych haseł, bez polityki i nierealnych idei. Impreza, której zazdrości nam cały świat. Dokonania WOŚP są bardzo konkretne do tego stopnia, że nie można o nich mówić: kropla w morzu.
      A Wy potraficie tylko krytykować i rozliczać. Wstyd!
      Na większość wspomnianych przez Was rzeczy WOŚP nie wydaje ani grosza- robią to sponsorzy. A poza tym bez całej tej oprawy (koncerty, fajerwerki i cały medialny show) nie byłoby tego efektu.
      Hej Behemoth !
      Dyskutując o smaku piwa , gdy ja powiem że najlepsze jest piwo X z browaru Y , a ty że najlepsze jest piwo A z browaru B , to obaj mamy rację , bo rzecz dotyczy gustu i indywidualnego odczucia.
      W akcjach charytatywnych ważne jest , jak został osiągniety założony cel : tzn. ile pochłonęły koszty (np. opłacenie TVP , tantiemy dla artystów, [ w poprzedniej WOSP w Zielonej Górze grupa śpiewacza dostała za występ 10000zł] oraz ile uzyskano pieniędzy ze zbiórek.

      Udostepnij tutaj nam proszę liste sprzętu zakupionego przez Owsiaka z zeszłorocznej WOSP oraz jakie miała koszty w poprzedniej akcji. Zadzwoń także do Ministerwstwa Zdrowia aby się dowiedzieć , ile z budżetu centralnego wydatkowano na sprzęt medyczny z ogólnopaństwowych pieniędzy. I gdzie w końcu jest dostepne rozliczenie finansowe fundacji Owsiaka.
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • adam16
        Senior
        • 02-2001
        • 9865

        celt_birofil napisał(a)
        O ile dobrze pamiętam, to w tamtym roku był chyba czołg, za którego "właściciel" nie chciał zapłacić
        To był samolot.
        Browar Hajduki.
        adam16@browar.biz
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

        Comment

        • ppns
          Senior
          • 10-2002
          • 1737

          Kudłaty napisał(a)
          ... dużo sprzętu przez to dotarło do szpitali!!!.
          Kudłaty , gdzie jest lista sprzętu medycznego , zakupionego za ostatnia WOSP ? Jeśli ją masz , to ja zamieść , z wyszczególnieniem który szpital co dostał. I oczywiście , jeśli Owsiak udostępni dane , ile wynoszą koszty jego akcji charytatywnych . Czekamy.
          piwoppns@wp.pl

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            ppns napisał(a)

            Kudłaty , gdzie jest lista sprzętu medycznego , zakupionego za ostatnia WOSP ? Jeśli ją masz , to ja zamieść , z wyszczególnieniem który szpital co dostał. I oczywiście , jeśli Owsiak udostępni dane , ile wynoszą koszty jego akcji charytatywnych . Czekamy.
            Muszę stanąć w obronie Kudłatego i Owsiaka. Było podawane w mediach co kupiono i gdzie to wszytko trafiło.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • behemoth
              Senior
              • 12-2001
              • 248

              ppns napisał(a)
              Udostepnij tutaj nam proszę liste sprzętu zakupionego przez Owsiaka z zeszłorocznej WOSP oraz jakie miała koszty w poprzedniej akcji.
              Bardzo proszę:


              A jeśli macie ochotę kogoś rozliczać to zacznijcie od swoich parafii.

              Comment

              • ppns
                Senior
                • 10-2002
                • 1737

                adam16 napisał(a)
                .. Było podawane w mediach co kupiono i gdzie to wszytko trafiło.
                Wczoraj Iwona Schymalla mówiła w I Pr. TVP , że tyle sprzętu trafiło dzięki Owsiakowi , że ojejejejejejejejej.
                A ja chcę konkretnie uzyskac informacje : ile dokładnie i jakiego sprzetu gdzie trafiło , jaka była łączna wartość zakupionego wyposażenia szpitali oraz jakie były koszty własne działania fundacji, Tylko tyle i aż tyle. Ngdzie tego nie ma.
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • ppns
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 1737

                  behemoth napisał(a)

                  A jeśli macie ochotę kogoś rozliczać to zacznijcie od swoich parafii.
                  Behemoth , chcesz komentarza do Twojej wypowiedzi kulturalnego czy mam odpowiedzieć przyjmując Twój sposób widzenia problemu ?
                  piwoppns@wp.pl

                  Comment

                  • behemoth
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 248

                    ppns napisał(a)

                    Behemoth , chcesz komentarza do Twojej wypowiedzi kulturalnego czy mam odpowiedzieć przyjmując Twój sposób widzenia problemu ?
                    Rozumien, że mój sposób nie jest kulturalny? Czy może obraziłem Twoje przekonania? Odpowiedz jak chcesz...

                    Comment

                    • Kudłaty
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 1972

                      Przystanek Woodstock, jest podziękowaniem dla wszystkich którzy zbierali kasę. Zespoły grają praktycznie za frajer i wszystko jest robione po kosztach. Jak się chce naprawdę można zorganizować świetną impreżę za psie pieniądze. A tu jeszcze taki szczytny cel.

                      Ale jak to polak, pps woli ponarzekać i nic nie robić.

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        ppns napisał(a)

                        Wczoraj Iwona Schymalla mówiła w I Pr. TVP , że tyle sprzętu trafiło dzięki Owsiakowi , że ojejejejejejejejej.
                        A ja chcę konkretnie uzyskac informacje : ile dokładnie i jakiego sprzetu gdzie trafiło , jaka była łączna wartość zakupionego wyposażenia szpitali oraz jakie były koszty własne działania fundacji, Tylko tyle i aż tyle. Ngdzie tego nie ma.
                        Ppns, behemoth juz podał link w odpowiedzi na Twoje zarzuty - ogladałeś?

                        A tak w ogóle to uprawiacie tu jakąś spiskową teorię dziejów - nawet, jeżeli Owsiak wydał tyle i tyle na organizację samej imprezy to co z tego? Jakby tej imprezy nie było, to by nic nie zebrał. Jej jedyna siła to MEDIA i godnym podziwu jest to, jaką popularność zdobyła w ciągu ostatniej dekady. Sama nie jestem zwolenniczką tego typu jarmarków, ale ludzie - troche obiektywizmu! Wypowiadacie się (niektórzy), jakby ta akcja była conajmniej szkodliwa!!
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          Kudłaty napisał(a)
                          ...Ale jak to polak, pps woli ponarzekać i nic nie robić.
                          Jako Polak zwracami ci uwagę , że nie umiesz pisać słowa Polak. FCJP.

                          Nigdzie nie narzekam, ale chcę mieć jasne odpowiedzi na moje bardzo proste pytania. Ty Kudłaty zasypujesz wszystkich tutaj swoim optymizmem , który jest podparty tylko Twoim zdaniem i mniemaniem, a nie faktami.
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • ppns
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 1737

                            behemoth napisał(a)

                            ...Rozumien, że mój sposób nie jest kulturalny? ...
                            Moja odpowiedź kulturalna : Nie masz racji.
                            Moja odpowiedź niekulturalna : a co ma piernik do wiatraka czyli
                            jak ty byś wolał przedstwawić problem : parafia a Owsiak ? Hę...
                            Gdzie tu logika i jakiekolwiek nawiązanie ... Hę...
                            piwoppns@wp.pl

                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              Marusia napisał(a)

                              ..Ppns, behemoth juz podał link w odpowiedzi na Twoje zarzuty - ogladałeś?..
                              Ja mam niestety tylko jeden komputer , na którym uruchamiam dwie sesje ,
                              w jednej np. browar.biz a w drugiej obecnie faz.de.

                              Czy nie za dużo się ode mnie wymaga...
                              Jest jeszcze wiele innych ,ciekawszych rzeczy do zrobienia w życiu, niż padanie na kolana przed Owsiakiem. Jak przejrze dokładnie , to odpowiem.
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              • Beermatt
                                Gość
                                • 10-2002
                                • 192

                                Pojawiły się na niektórych portalach wiadomosci, że człowiek, ktory rzekomo miał zalicytować kupę forsy za seduszko, w rzeczywistości chce za nie zapłacić. Zrobiło się sporo zamieszania.


                                Ale ja do kolegi ppns! ( powie, że sie czepiam)
                                Jeśli jesteś taki anty- ironizujesz z biednej Iwonki,twierdzisz, że nie ma listy, to przed podaniem takiej wiadomości może warto było by sprawdzić. Zamiast : chcę dodatkowe informacje, udostępnij, czekamy :
                                może warto samemu sie ruszyć i zdobyć info.
                                Ludzie podają Ci link a ty : "Czy nie za dużo się ode mnie wymaga."..
                                No tak, rzut oka na stonę , tak dużo.

                                "Jest jeszcze wiele innych ,ciekawszych rzeczy do zrobienia w życiu, niż padanie na kolana przed Owsiakiem. Jak przejrze dokładnie , to odpowiem."

                                Wiesz, wystarczyło by przyznanie się do błędu. Padanie na kolana sobie oszczędź.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎