Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szostak i o Szostaku :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #31
    szostak napisał(a)
    ...Mam wszak olbrzymią wiedzę, przy piwie jestem superkompanem. Wypowiadam się też wtedy, gdy mam coś do powiedzenia, choć wielu chciałoby, żebym raczej nie miał nic do powiedzenia.
    To nie do końca tak. Ty nie masz nic do powiedzenia, chociaż wydaje się tobie, że masz. Jak na razie to masz głównie za dużo wolnego czasu w pracy.

    "Olbrzymiej wiedza" wystarczyła do wymienienia jednego tylko browaru zamkniętego przez Buzka, chociaż założyłeś specjalny temat. To raczej niedużo. Może jesteś nieśmiały, więc założę kolejny temat w "Historii" - historia piwowarstwa w Lublinie, gdzie będziesz mógł się z nami dzielić swoją olbrzymią wiedzą.

    A co do prowokacji - wkurzały mnie na początku. Terwas wydają mi się tylko żałosne.

    Comment

    • maryhh
      Senior
      • 02-2001
      • 1895

      #32
      szostak napisał(a)

      Ludzie skromni przepadają w tłumie, zostają stłamszeni przez innych. Jeśli sami siebie nie będziemy chwalić, nikt tego za nas nie zrobi. Jeśli więc nikt moich zalet nie podkreśla, robię to ja
      to ja zdecydowanie wolę przepaść w tłumie niż być postrzegany tak jak Ty
      Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
      "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
      do lekkiej pracy jestem za ciężki"

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #33
        Krzysiu napisał(a)

        To nie do końca tak. Ty nie masz nic do powiedzenia, chociaż wydaje się tobie, że masz. Jak na razie to masz głównie za dużo wolnego czasu w pracy.

        "Olbrzymiej wiedza" wystarczyła do wymienienia jednego tylko browaru zamkniętego przez Buzka, chociaż założyłeś specjalny temat. To raczej niedużo. Może jesteś nieśmiały, więc założę kolejny temat w "Historii" - historia piwowarstwa w Lublinie, gdzie będziesz mógł się z nami dzielić swoją olbrzymią wiedzą.

        A co do prowokacji - wkurzały mnie na początku. Terwas wydają mi się tylko żałosne.
        1. To nie wymaga zbyt dużej ilości czasu. Wystarczy kilka parunastominutowych przerw.
        2. Jeden browar wymieniony, bo nie ma czasu skontaktować się z osobą, która ma informacje na ten temat.
        3. Historia browarnictwa specjalnie mnie nie interesuje, więc temat browarnictwa lubelskiego zostawiam innym.
        4. Skoro Cię prowokacje wkurzają, to masz trzy wyjścia: wkurzać się dalej (ale to szkodzi zdrowiu), nie reagować na nie, albo zniknąć.

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #34
          szostak napisał(a)

          .....
          4. Skoro Cię prowokacje wkurzają, to masz trzy wyjścia: wkurzać się dalej (ale to szkodzi zdrowiu), nie reagować na nie, albo zniknąć.
          Proponuję żebyś nie proponował Krzysiowi znikania

          Co najwyżej sobie!!!!!!!!!!
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • szostak
            Gość
            • 02-2002
            • 1176

            #35
            maryhh napisał(a)


            to ja zdecydowanie wolę przepaść w tłumie niż być postrzegany tak jak Ty
            Korci mnie, żeby odpowiedzieć: to giń, ale tego nie zrobię. Bo miałbym trzeciego zaciekłego wroga. A nie zamierzam tracić czasu na wojny, bo nie cierpię na kompleks walki.

            Comment

            • szostak
              Gość
              • 02-2002
              • 1176

              #36
              Cyrkonia napisał(a)


              Proponuję żebyś nie proponował Krzysiowi znikania

              Co najwyżej sobie!!!!!!!!!!
              Zniknę, kiedy będę chciał. Na razie takiej ochoty nie mam.

              Comment

              • szostak
                Gość
                • 02-2002
                • 1176

                #37
                ppns napisał(a)

                Szostak przyjął doskonałą strategię nalewania się z bezpośrednich przytyków , a to jest w wielu dyskusjach , nie tylko przy czatowaniu , korzystne. He ,he , jutro albo np. w poniedziałek zobaczymu temat założony przez Szostaka , co kto sądzi o Marusi. .
                Nie zobaczycie. Co kto sądzi o Marusi, to juz napisał. Są co najmniej dwa Marusiowe tematy.

                Comment

                • Cyrkonia
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 1936

                  #38
                  szostak napisał(a)

                  Zniknę, kiedy będę chciał. Na razie takiej ochoty nie mam.
                  W takim razie nie proponuj tego innym, w szczególności gdy są dłużej od Ciebie na Forum, itp.
                  www.stat-gra.pl

                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    #39
                    Cyrkonia napisał(a)


                    W takim razie nie proponuj tego innym, w szczególności gdy są dłużej od Ciebie na Forum, itp.
                    Ja zostawiam rozsądną alternatywę. Można wszak nie zaglądać do tematów, które mogą denerwować, albo które kogoś nie interesują. Zniknięcie to ostateczność, gdy ktoś nie potrafi się z czymś pogodzić. Zresztą jest to dobra wola tego, który chce nas opuścić.

                    Comment

                    • Cyrkonia
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 1936

                      #40
                      szostak napisał(a)

                      ...Można wszak nie zaglądać do tematów, które mogą denerwować, albo które kogoś nie interesują. ....
                      Trudno znaleźć temat, w którym Ciebie nie ma .....
                      www.stat-gra.pl

                      Comment

                      • Ahumba
                        Senior
                        • 05-2001
                        • 8962

                        #41
                        Cyrkonia napisał(a)


                        Trudno znaleźć temat, w którym Ciebie nie ma .....
                        Cyrkonio czyżbyś już się bała otwierać konserwy... aby nie znaleźć tam Szostaka
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                        Comment

                        • Cyrkonia
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 1936

                          #42
                          Nie szanowny kolego.
                          Ja już kończę wypowiadać się w tym temacie, bo sprawiam tym tylko przyjemność Szostakowi
                          www.stat-gra.pl

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            #43
                            Po co te kłutnie. Lepiej wypić po piwie, uspokoić nerwy. W ostateczności pozostaje jeszcze możliwość zignorowania wypowiedzi, czy nawet osób.
                            Wypalcie Fajkę Pokoju.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • ppns
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1737

                              #44
                              adam16 napisał(a)
                              ..Po co te kłutnie...
                              Po co kłótnie , swary głupie , wnet i tak zginiemy w zupie.

                              Czym innym są wypowiedzi i sądy w przestrzeni wirtualnej , a czym innym bezpośrednia rozmowa w osobistym kontakcie. Dlatego chyba nie warto aż tak bardzo się przejmować zapisami w e-przestrzeni.
                              piwoppns@wp.pl

                              Comment

                              • Biscuit
                                Member
                                • 11-2002
                                • 65

                                #45
                                Niestety nie wszyscy rozumieją że forum to miejsce na którym każdy może sie wypowiedzieć i w jakim chce temacie. Jeśli mi nie pasuje czyjś sposób wypowiadania się to po prostu olewam to, jeśli coś do kogoś mam to mu to mówie wprost (tu dobrym sposobem jest priv) a nie próbuje kogoś zmieniać w taki idotyczny sposób - założyć o kimś temat i wszyscy po nim "jedziemy".
                                www.beermats.friko.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎