Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Szostak i o Szostaku :D

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #61
    celt_birofil napisał(a)
    Chyba pora odkurzyć temat
    a niby po co??
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #62
      Ahumba napisał
      a niby po co?
      SIC !!!

      Ahumba ! Żywiecka giełda , to wg wypowiedzi i opinii ( ja nie byłem , więc się opieram na przekazach osób trzecich) ,największa impreza biesiadno-kolekcjonerska w Polsce. Więc jeśli mimo to się nie zgubisz w tłumie piwoszy i zbieraczy , to mnie szukaj,bo za Twoją wypowiedź masz u mnie Lwówek

      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #63
        celt_birofil napisał(a)
        Chyba pora odkurzyć temat
        Właśnie, po co odkurzać coś co może spowodować złą krew i być moze kolejną wymianę być moze niemiłych zdań? No chyba, że się lubi latynoamerykańskie telenowele to rozumiem....
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • pjenknik
          • 08-2001
          • 3388

          #64
          I może być, że w Żywcu napotkamy kolegę szostaka w nowej wersji, o nowym obliczu
          Last edited by pjenknik; 12-06-2003, 17:11.
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Comment

          • ANDRO
            Senior
            • 10-2001
            • 640

            #65
            Nie czytałem wszystkich postów Szostaka ale z tej dyskusji wynika , że jest Bestią. Słabo sympatyczną ale nie pozbawioną poczucia humoru.
            Trochę chamską ale odważną bestią. I nie daje się podejść z żadnej strony. Jest trochę jak kleszcz a trochę jak hohlik (zaraz FCJP wjedzie bo nie jestem pewny). Nie popieram braku kultury (za jaki niektórzy uważają wypowiedzi Szostaka} ale uważam ,że wszystko zależy od punktu odniesienia i przede wszystkim wolność słowa...
            Dopóki jest w użyciu rozumek to poprostu DYSKUTUJEMY. Różne są zdania i opinie i niektóre z nich bulwersują innych , to nic . Gorzej jeśli kogoś osobiście obrażają , to już jest poza granicami mojej tolerancji. Przynajmniej na forum , na PW możemy sobie nawrzucać , a najlepiej na ubitym śniegu.
            Andro z wyspy jednej takiej.
            http://www.bahama.uznam.net.pl/

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              #66
              ANDRO napisał(a)
              hohlik (zaraz FCJP wjedzie bo nie jestem pewny)
              ziiuuUUUUUUUU

              chochlik

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #67
                pjenknik napisał(a)
                I może być, że w Żywcu napotkamy kolegę szostaka w nowej wersji, o nowym obliczu
                Nie spotkaliśmy na tej giełdzie i nie spotkamy na żadnej innej. Zauważ, że szostak udziela się tylko w dziale "Przy piwie", "Polityka", "Przedstaw się" - piwne sprawy obchodzą go tyle, co nic. On po prostu potrzebuje forum, publiczności, by się pokazać, a że na temat piwa nie ma nic do powiedzenia, więc nie sądzę, byśmy go gdziekolwiek spotkali.

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  #68
                  breslauer napisał(a)
                  Zauważ, że szostak udziela się tylko w dziale "Przy piwie", "Polityka", "Przedstaw się"
                  Zwracam honor szostakowi - przepraszam, coś mi źle wyszukiwarka wyświetliła dane. Szostak odpowiadał też na wiele innych tematów, choć nie da się ukryć, że większość w wymienionych powyżej działach.

                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    #69
                    breslauer napisał(a)
                    On po prostu potrzebuje forum, publiczności, by się pokazać.
                    Gdybym potrzebował publiczności, to bym tu siedział codziennie i dogryzał. A ja jestem raz na parę tygodni.
                    Ale po kilku powyższych postach sądzę, że jest zapotrzebowanie, bym powrócił w roli diabła. Nie ma problemu. Ale jako osobnik z natury dobry i bezkonfliktowy, muszę mieć do takiej roli motywację. Najlepiej w postaci odpowiednio dużych ilości piwa. W innym wypadku nie wracam, a tylko obserwuję forum z zaświatów.

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      #70
                      celt_birofil napisał(a)
                      Chyba pora odkurzyć temat
                      nasłuchałem się w Żywcu za tego posta...
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • Gollum
                        Gość
                        • 09-2002
                        • 307

                        #71
                        celt_birofil napisał(a)
                        nasłuchałem się w Żywcu za tego posta...
                        A teraz się możesz nasłuchać za tego posta. Jeśli szostak go czytał, to się na pewno zjeżył i teraz wróci by dogryzać nawet bez piwa

                        Comment

                        • celt_birofil
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 09-2001
                          • 4469

                          #72
                          Gollum napisał(a)
                          A teraz się możesz nasłuchać za tego posta. Jeśli szostak go czytał, to się na pewno zjeżył i teraz wróci by dogryzać nawet bez piwa
                          Nawet jak nie cazytał to Gollum, jego drugie "Ja" na pewno go poinformuje
                          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                          Comment

                          • szostak
                            Gość
                            • 02-2002
                            • 1176

                            #73
                            Gollum napisał(a)
                            A teraz się możesz nasłuchać za tego posta. Jeśli szostak go czytał, to się na pewno zjeżył i teraz wróci by dogryzać nawet bez piwa
                            Nic z tego. Owszem, fakt że jestem serdecznie znienawidzony przez część forumowiczów mocno mi pochlebia (Celcie, dzięki serdeczne za przypomnienie tematu), ale przymrużenie oka mam na tyle duże (o takie ), by traktować wszystko śmiertelnie poważnie. Powtarzam: bez zachęty materialnej w postaci piwa nie wrócę na forum. Aha, jeśli będą kontrpropozycje (oczywiście odpowiednio poparte ) bym zginął, przepadł, to przeprowadzimy przetarg.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              #74
                              Pierwszy raz odzywam się na ten temat i mówiąc szczerze nie rozumiem problemu.Po prostu ignorować i wszycho(jeśli kogoś ta osoba drażni,a potrafi).Ot to tyle.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • szostak
                                Gość
                                • 02-2002
                                • 1176

                                #75
                                celt_birofil napisał(a)
                                Nawet jak nie cazytał to Gollum, jego drugie "Ja" na pewno go poinformuje
                                To nie moje drugie ja, to forumowicz, w którego wstąpiłem jako zły

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎