Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto na Eurowizję

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ahumba
    Senior
    • 05-2001
    • 8962

    #16
    ppns napisał(a)


    Hm , to kto na nich głosował ?????????
    nie patrz się tak na mnie. to nie ja
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

    Comment

    • ppns
      Senior
      • 10-2002
      • 1737

      #17
      Ahumba napisał(a)

      [...] to nie ja [...]
      A ty Ahumba się nie tłumacz !!!
      Sam sie niedawno użalałeś , że Cię boli głowa , i może w przypływie niedyspozycji to właśnie SMS z Twojej komórki przeważył szalę . !!!!

      Napisz lepiej , jak było na giełdzie w Warszawie , a nie o takim badziewiu jak Ich 3.
      piwoppns@wp.pl

      Comment

      • Gollum
        Gość
        • 09-2002
        • 307

        #18
        No to za rok eurowizja w Warszawie Jest duże prawdopodobieństwo, że dwa plus mutant wygrają. Pioseneczkę mają eurowizyjną, czego niew mozna powiedzieć o pozostałych, zwłaszcza tych, którzy używali jekiegoś dziwnego języka. Trochę on przypominał angielski.

        Comment

        • maryhh
          Senior
          • 02-2001
          • 1895

          #19
          muzyka to chyba jedyna dziedzina w której jestem nietolerancyjny.
          festiwal "eurowizja" prezentuje wartości mizerne. kiedyś ogladając występy Kowalskiej i Steczkowskiej, stwierdziłem, ze to nie jest festiwal dla muzyki ambitnej (w odniesieniu do ówczesnych nurtów prezentowanych przez te panie) i żeby coś tam zwojować to trzeba następnym razem wysłać kogoś z klimatów disco polo. no i po latach, kiedy postanowiono aby uczestnika wybrał naród, i gdy wśród kandydatów pojawił sie zespół "ich iluś tam", od razu wiedziałem kto zwycięży.
          dla mnie to bez różnicy i nie miało mi się na wymioty, bo festiwal kiczu i komercji to nie jest mój festiwal.
          Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
          "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
          do lekkiej pracy jestem za ciężki"

          Comment

          • Gollum
            Gość
            • 09-2002
            • 307

            #20
            maryhh napisał(a)
            kiedyś ogladając występy Kowalskiej i Steczkowskiej, stwierdziłem, ze to nie jest festiwal dla muzyki ambitnej (w odniesieniu do ówczesnych nurtów prezentowanych przez te panie)
            Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli nakręci się wyjątkowo kiepski film, którego nikt nie chce ogladać, to się go określa dziełem ambitnym, trudnym w odbiorze, dla wysmakowanych widzów itp. Dokładnie to samo mozna powiedzieć o tych paniach. O ile Anna Maria weszła mocno w jazz i widać, że potrafi to robić, o tyle te dwie po prostu miały świetnych menedźerów.

            Comment

            • maryhh
              Senior
              • 02-2001
              • 1895

              #21
              Gollum napisał(a)

              Ktoś kiedyś powiedział, że jeśli nakręci się wyjątkowo kiepski film, którego nikt nie chce ogladać, to się go określa dziełem ambitnym, trudnym w odbiorze, dla wysmakowanych widzów itp. Dokładnie to samo mozna powiedzieć o tych paniach. O ile Anna Maria weszła mocno w jazz i widać, że potrafi to robić, o tyle te dwie po prostu miały świetnych menedźerów.
              ja jestem zwolennikiem tego typu kina i uważam, że nie słusznie określasz je mianem kiepskich. jeśli jesteś zwolennikiem kina "holywoodzkiego" to nie będę z Tobą polemizował.
              zresztą niezbyt widzę związek między tym co napisałeś a tematem.

              a odnośnie "tych dwóch" to menadżerów miały raczej kiepskich skoro ich twórczość poszła w tym kierunku.
              Pani Kasia K. jak i Justyna S. nagrały rewelacyjne pierwsze swoje płyty. a później.....? ale to już kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.
              Last edited by maryhh; 27-01-2003, 11:42.
              Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
              "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
              do lekkiej pracy jestem za ciężki"

              Comment

              • ppns
                Senior
                • 10-2002
                • 1737

                #22
                Gollum napisał(a)

                [..] Anna Maria weszła mocno w jazz i widać, że potrafi to robić,[..]
                Nie wiem Gollum , ale jesli masz na mysli Annę Marie Jopek , to ja wiem chyba , kto głosował na hominida i Ich 3. Śpiew Jopek to miauczenie,brak wyrazistości, ona przecież nie potrafi "wyciągnąć" w śpiewie wielu samogłosek ( a szczególnie ostatniej w dwusylabowym wyrazie). Jej kariera to przykład owocnego marketingu i koneksji rodzinno-towarzyskich.
                piwoppns@wp.pl

                Comment

                • Gollum
                  Gość
                  • 09-2002
                  • 307

                  #23
                  ppns napisał(a)


                  Nie wiem Gollum , ale jesli masz na mysli Annę Marie Jopek , to ja wiem chyba , kto głosował na hominida i Ich 3. Śpiew Jopek to miauczenie,brak wyrazistości, ona przecież nie potrafi "wyciągnąć" w śpiewie wielu samogłosek ( a szczególnie ostatniej w dwusylabowym wyrazie). Jej kariera to przykład owocnego marketingu i koneksji rodzinno-towarzyskich.
                  Ja na jazzie specjaqlnie się nie znam, ale znam trzech spacjalistów (jeden nawet gra w jakiejś kapeli). I oni twierdzą, że jest dobra. Owszem, dla przecietnego ucha może to być miauczenia. Ja o jazzie słyszałem też opinię, że jazz jest wtedy, kiedy każdy gra co innego.

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    #24
                    ppns napisał(a)


                    Śpiew Jopek to miauczenie,brak wyrazistości, ona przecież nie potrafi "wyciągnąć" w śpiewie wielu samogłosek ( a szczególnie ostatniej w dwusylabowym wyrazie). Jej kariera to przykład owocnego marketingu i koneksji rodzinno-towarzyskich.
                    patrzcie jakich ciekawostek człowiek może się dowiedzieć na forum.
                    to ta pani A.M.J to piosenkarka?
                    a nie współprowadząca w programie najzabawniejsze zwierzęta świata jako imitatorka odgłosów zwierzęcych?
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Gollum
                      Gość
                      • 09-2002
                      • 307

                      #25
                      maryhh napisał(a)

                      ja jestem zwolennikiem tego typu kina i uważam, że nie słusznie określasz je mianem kiepskich. jeśli jesteś zwolennikiem kina "holywoodzkiego" to nie będę z Tobą polemizował.
                      zresztą niezbyt widzę związek między tym co napisałeś a tematem.

                      To jest dobry temat na polemikę, ale wyłącznie przy piwie realnym.

                      Comment

                      • maryhh
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 1895

                        #26
                        Gollum napisał(a)

                        To jest dobry temat na polemikę, ale wyłącznie przy piwie realnym.
                        może kiedyś
                        Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                        "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                        do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                        Comment

                        • ppns
                          Senior
                          • 10-2002
                          • 1737

                          #27
                          Ahumba napisał(a)

                          [...]to ta pani A.M.J to piosenkarka?
                          a nie [...]imitatorka odgłosów zwierzęcych?
                          E ,he ,he !
                          E ,he ,he !
                          Moze z jej piosenkami to tak jak z brzydkimi kobietami ? Tzn. nie ma brzydkich kobiet , to tylko piwa brak.
                          piwoppns@wp.pl

                          Comment

                          • elwood
                            Member
                            • 09-2002
                            • 53

                            #28
                            Nie bardzo rozumiem dlaczego wszyscy tak żałujecie, że Ich3 będą reprezentować Polskę w Rydze. Tak po prostu głosowali ludzie! Ja uważam, że to dobry wybór - na festiwal kiczu jedzie uosobienie kiczu. Dla kogoś kto interesuje się dobrą muzyką tak naprawdę nie ma to jakiegokolwiek znaczenia.

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              #29
                              elwood napisał:
                              Dla kogoś kto interesuje się dobrą muzyką tak naprawdę nie ma to jakiegokolwiek znaczenia.

                              Zgadzam się w całej rozciągłości i dodałbym jeszcze że muzyka (ta prawdziwa a nie produkty pop "kultury") to nie sport i jako taka nie powinna w ogóle podlegać jakimś konkursom.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • Gollum
                                Gość
                                • 09-2002
                                • 307

                                #30
                                Ale muzyka konkursom nie podlega. Podlega nim właśnie pop. To konkursy menedżerów, stylistów, reklamiarzy, lobbystów i innych.
                                Skrajną formą tych konkursów były pierwsze nasze fryderyki. Nagrody przyznawała sobie i je odbierała grupa związana z jedną firmą. Wymieniana tutaj "ambytna" Kasia Kowalska była jedną z nich.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎