Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kto na Eurowizję

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #76
    No i się wydało
    A ty Slavoy nie bądź taki do przodu - niby czym nas katowałeś po drodze do Wrocławia

    Uprzedzając ataki przyznaję się do codziennego wielogodzinnego słuchania cudownej muzyki Ich Troje zarówno w samochodzie, jak i w domu, we wszystkich pomieszczeniach (w kiblu też)
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • Pucak
      Senior
      • 12-2002
      • 242

      #77
      Wszyscy "po cichu" słuchamy i głosujemy na Ich Dwoje (obecnie)

      Comment

      • alph
        Senior
        • 03-2003
        • 195

        #78
        I oczywiście oglądamy "Michał Wiśniewski Szoł".
        Przepraszamy...Podpis w trakcie tworzenia...

        Comment

        • Cyrkonia
          Senior
          • 10-2001
          • 1936

          #79
          ppns napisał(a)
          Nigdy się nie zeszmaciłem , i nie kupiłem ani jego płyty ani nie nagrałem jego piosenek.
          Czemu tak zaraz "zaszmacić" się??
          Ja się przyznaję że byłam na koncercie Ich Troje.
          Nie z własnej woli, ale byłam. Z Justką.
          2 lata temu pojechałam do Mrągowa na Mazurskie Noce Kabaretowe "Baby Górą!!!". Gdy cała impreza się skończyła, okazało się że nie można jeszcze opuścić amfiteatru nad Czosem, bo ..... telewizja chciała nagrać koncert z okazji otrzymania którejś tam platynowej płyty Wiśniewskiego i spółki.
          Jedyne co pamiętam to debila latającego w samych gaciach między ludźmi i wiszącego na telebimie.
          Dla mnie jeden jedyny wniosek z tej imprezy jest taki, że jak chcą chyba nagrać coś ciekawszego i przy większej widowni, to muszą ludzi podstępem i przymusem ściągać na koncerty.

          Ble... do dziś mam koszmary nocne.

          Mimo takich podstępów w tym roku i tak się wybieram na Mazurskie Noce Kabaretowe.
          www.stat-gra.pl

          Comment

          • grzech
            Senior
            • 04-2001
            • 4592

            #80
            I tym samym spełniacie, Szanowni Koneserzy Sztuki Wszelakiej, pragnienie każdego osobnika robiącego w "szołbiznesie" - nie ważne dobrze, czy źle - byle by o mnie mówili.
            Miłej dyskusji.

            Comment

            • slavoy
              Senior
              • 10-2001
              • 5052

              #81
              Pucak napisał(a)
              Wszyscy "po cichu" słuchamy i głosujemy na Ich Dwoje (obecnie)
              Na epitet "Ich Dwoje" zasługuje obecnie według mnie, superduet Borysewicz-Kukiz
              Po usłyszeniu kiszki puszczanej w radiu, boję się usłyszeć resztę płyty.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #82
                slavoy napisał(a)
                Na epitet "Ich Dwoje" zasługuje obecnie według mnie, superduet Borysewicz-Kukiz
                Po usłyszeniu kiszki puszczanej w radiu, boję się usłyszeć resztę płyty.
                Spokojnie, płytę da się wysłuchać. Możesz zarzucić do odtwarzacza, bez obaw, że to odbije się to na twoim zdrowiu .
                To tylko czterdzieści minut.

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #83
                  a teraz słyszę, że Michaś - gwiazdor na Łotwę nie pojedzie bo jego piosenka jest za mało promowana w TVP
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #84
                    becik napisał(a)
                    a teraz słyszę, że Michaś - gwiazdor na Łotwę nie pojedzie bo jego piosenka jest za mało promowana w TVP
                    Nie prawda, dzisiaj rano w programie jedynki "Wybierz teledysk" leciał urywek hitu Ich Troje

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #85
                      becik napisał(a)
                      a teraz słyszę, że Michaś - gwiazdor na Łotwę nie pojedzie bo jego piosenka jest za mało promowana w TVP
                      Łoj pisał ja ło tym.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • Gollum
                        Gość
                        • 09-2002
                        • 307

                        #86
                        becik napisał(a)
                        a teraz słyszę, że Michaś - gwiazdor na Łotwę nie pojedzie bo jego piosenka jest za mało promowana w TVP
                        Nie ma obawy, pojedzie. Takiej reklamy to on nie przepuści. A teraz nie zaszkodzi znów narobić trochę szumu wokół siebie, skoro szoł za milion w innej telewizji jakoś nie wychodzi.

                        Comment

                        • Seler_32
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 444

                          #87
                          Misiu się nadaje.
                          Patrząc z perspektywy czau lepiej, że jedzie on niż Anomalia Jopek lub Mietek Szcześniak - artyści reprezentujący sobą poziom wysoki, a nawet za wysoki jak na Eurowizje.
                          A Misio mógłby prowadzić pogadanki na temat: "Jak wychować sobie żonę besztając ją przed kamerami!"
                          JA osobiście domagam sie reality szoł z udziałem markowskiego lub Cugowskiego.
                          Mam nawet pomysł na tytuł - "Jest taki samotny dom"!
                          Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                          Nie wierzę abstynentom.

                          Comment

                          • celt_birofil
                            † 2017 Piwosz w Raju
                            • 09-2001
                            • 4469

                            #88
                            Seler_32 napisał(a)JA osobiście domagam sie reality szoł z udziałem markowskiego lub Cugowskiego.
                            Mam nawet pomysł na tytuł - "Jest taki samotny dom"!
                            A w pierwszym wypadku "Wyspa, drzewo, zamek"
                            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                            Comment

                            • Seler_32
                              Senior
                              • 04-2003
                              • 444

                              #89
                              Ewentualnie Markowski jeżdżący lokomotywą, prowadząc rozmowy o PKP - taki interaktywny szoł z udziałem ludzi z ulicy.
                              Lub Markowski siedziący nad gazety plamą, lub Hołdys jako młody czarodziej latający na gitarze
                              Pomysłów jest mnóstwo, wystarczy pójść do p. Waltera lub p. Soloża i kto wie, kto wie?
                              Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                              Nie wierzę abstynentom.

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                #90
                                Cyrkonia napisał(a)
                                Czemu tak zaraz "zaszmacić" się??
                                Ja się przyznaję że byłam na koncercie Ich Troje.
                                Nie z własnej woli, ale byłam. Z Justką.
                                2 lata temu pojechałam do Mrągowa na Mazurskie Noce Kabaretowe "Baby Górą!!!". .[..]

                                .
                                Pozdrowienia dla Justki , choć jej osobiście nie znam.

                                Dla mnie wytatuowany i obkolczykowany ( jak unijna krowa) mężczyzna nie jest jakimkolweik wzorcem. Kilka..kilkadziesiąt złotych zamiast na płytę CD można lepiej przeznaczyć.
                                A koncert , jak zrozumiałem ,na którym byłaś razem z Justką , był pod gołym niebiem i za tzw. friko .
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎