Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sredstvom
    Senior
    • 10-2015
    • 362

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Mnie kiedyś ktoś zaskoczył pytaniem, czy były jakieś mistrzostwa świata w piłce nożnej bez finału. Okazało się, że były, jeden raz, wtedy cztery drużyny grały każdy z każdym i na podstawie tego wybierano kto jest mistrzem świata, a kto zajmuje kolejne miejsca.
    Brazylia, 1950. Mecz decydujacy o tytule na Maracanie, gospodarze przegrywaja z Urugwajem w obecnosci (podobno) 200.000 ludzi na trybunach. Do zeszlorocznej porazki 1:7 z Niemcami byl to mecz najwiekszej hanby dla Canarinhos.
    Czy napija sie panowie piweczka?

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      Świetna pierwsza połowa Polaków i fatalna druga. Po zejściu Milika osłabła ofensywa. Bramkę zawalił Grosicki, nie można tracić piłek w taki sposób. Dobrze, że jest Lewy. Teraz z Irlandią -wojna.
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        W którymś kościele dzwoniło...
        Polonia Bytom 1954 mistrz, 1955 spadek.
        A to nie za mojej kadencji Mogłem więc nie wiedzieć

        Oczywiście Lechowi nie życzę spadku, ale to oni sami też muszą chcieć się utrzymać

        Co do wczorajszego meczu to widać, że drużyna robi postępy. Dla mnie miłym zaskoczeniem była gra Mączyńskiego. Nie wiem czy to nie był jego najlepszy mecz w reprezentacji. Chłopaki muszą jeszcze tylko popracować nad ustawieniem celowników, bo gdyby wczoraj weszła chociaż jedna z wypracowanych setek, to już by rezerwowali hotel we Francji... No przecież po to na boisku jest ich 11 żeby Lewy nie musiał ciągle sam wygrywać meczy
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • Admirador
          Senior
          • 03-2015
          • 431

          Porównując indywidualne umiejętności piłkarzy, to w każdej formacji mamy 1-2 graczy, o których Irlandia może tylko pomarzyć. Bo przecież nie tylko Lewandowski, ale choćby Glik, Krychowiak, Milik czy Fabiański.
          Ale czy mamy na dziś lepszy zespół od Irlandii, to już wydaje się wątpliwe. Tym bardziej, że oni przyjadą "naładowani" po triumfie nad Niemcami (kiedy ostatnio Niemcy tak słabo grali w eliminacjach?!).
          Na szczęście wystarczy nam (niski) remis. Bo gdyby trzeba było wygrać...

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Jak już Polonia Bytom wywołana do tablicy to pragne nadmienić,że jej gra jest prawie na poziomie kadry.W czoraj zremisowali z Legionovią 2:2 strzelając bramki w 90 i 93 minucie.
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • WojciechT
              Senior
              • 09-2012
              • 2546

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak już Polonia Bytom wywołana do tablicy to pragne nadmienić,że jej gra jest prawie na poziomie kadry.W czoraj zremisowali z Legionovią 2:2 strzelając bramki w 90 i 93 minucie.
              Mój ulubiony mecz ostatnich kilku lat - GieKSa vs Pogoń szczecin. Do 87. minuty GieKSa przegrywała 1:3. Mecz skończył się wynikiem 4:3 dla GieKSy

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                GRATULACJE !!!

                Comment

                • genea
                  Senior
                  • 02-2006
                  • 1515

                  No to Francja nasza
                  Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                  Bractwo Piwne

                  Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                  Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                  Comment

                  • krasnal45
                    Senior
                    • 02-2008
                    • 421

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika genea Wyświetlenie odpowiedzi
                    No to Francja nasza
                    Powoli, powoli. Dopiero przez kwalifikacje przebrnęliśmy

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Dobrze się pozytywnie nakręcić mimo, że ... do mistrzostw jeszcze trochę czasu

                      Comment

                      • genea
                        Senior
                        • 02-2006
                        • 1515

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krasnal45 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Powoli, powoli. Dopiero przez kwalifikacje przebrnęliśmy
                        no co, fetę na narodowym mieliśmy mistrzowską
                        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
                        Bractwo Piwne

                        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
                        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

                        Comment

                        • Admirador
                          Senior
                          • 03-2015
                          • 431

                          Fajnie to wczoraj wyglądało. Zagrali dużo lepiej niż się spodziewałem. Irlandia goniąc wyniki miała w zasadzie pół sytuacji na wyrównanie.
                          Chyba wreszcie jest selekcjoner, który wykorzystuje potencjał jaki mamy.
                          Ale oczywiście, zgadzam się, że nie należy popadać w przesadę. Feta była jakby nasi wygrali Euro. A na razie jesteśmy dopiero wśród 24 najlepszych w Europie. Czyli tam gdzie jest także Albania, Irlandia Północna, Walia...

                          Comment

                          • franekf
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 944

                            Wielkim pasjonatem futbolu nie jestem, ale..
                            Holendrzy nie załapali się nawet na baraże, grając w grupie z Turcją, Czechami, Islandią, Kazachstanem i Łotwą. W dodatku wczoraj zebrali koszmarne baty od Czechów, przegrywając w pewnym momencie 0:3 przy przewadze jednego zawodnika.
                            W grupie F Grecja ostatnia, za Wyspami Owczymi.
                            Za to w EURO 2016 bezpośrednio zagrają takie "potęgi", jak Islandia, Walia, Irlandia Płn. czy Albania. A w barażach m.in. Szwecja, Dania, Bośnia, Ukraina.
                            10 lat temu to byłyby jakieś herezje!
                            Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                            http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                            Piwny Janusz bez Teku

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 5003

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf Wyświetlenie odpowiedzi
                              Za to w EURO 2016 bezpośrednio zagrają takie "potęgi", jak Islandia, Walia, Irlandia Płn. czy Albania.
                              Ranking FIFA:

                              8 - Walia
                              23 - Islandia
                              32 - Albania
                              35 - Irlandia Pn

                              Zapomniales o jeszcze jednej "potedze", ktora tez awansowala:

                              43 - Polska
                              5420 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • franekf
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 944

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ranking FIFA:

                                8 - Walia
                                23 - Islandia
                                32 - Albania
                                35 - Irlandia Pn

                                Zapomniales o jeszcze jednej "potedze", ktora tez awansowala:

                                43 - Polska
                                Na rankingi staram się nie patrzeć Walia na 8. miejscu? Chyba coś gdzieś przeoczyłem
                                Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                                http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                                Piwny Janusz bez Teku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎