Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
    Zapraszamy do Rybnika! Kto pierwszy, ten lepszy – Górnik Zabrze, albo Polonia Bytom.
    Wszystkie wróble ćwierkają,że mamy grać w Opolu.Pożyjemy zobaczymy.
    Rybnik odpada bo podobno ma boisko za krótkie o 3 metry.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      cieszę się z awansu Jagiellonii - ale:

      no właśnie.... ale - dopóki "kibice" nie załatwią własnych "spraw" we własnym gronie, to będzie marnie - co z tego, że do Sosnowca pojechało 1000 osób, skoro ci, którzy nie popierają jedynej właściwej linii mieli "kłopoty".... ehhhhh - ale jako piknik sobie pochodzę na Orange w rodzinnym mieście, podobnie jak 20 lat temu jako malutkie dziecko u taty na rękach.....

      cieszę się, że do OE weszły drużyny, których dawno tam nie było (szkoda tylko, że aż 3 ze Śląska i Zagłębia - może lepiej gdyby zamiast Sosnowca weszła Lechia...) - oby na dłużej zagrzały tam miejsce!!
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • mluk
        Senior
        • 01-2005
        • 778

        Urban został trenerem Legii. Nie wiem, czy to dobrze. Się okaże już niedługo...
        "Piwo stanowi dowód, że Bóg nas kocha i chce, abyśmy byli szczęśliwi" - Benjamin Franklin

        Comment

        • skandal
          Senior
          • 05-2002
          • 1439

          Mimo że nie wpisuje się w tym temacie to dziś jakoś się nie mogłem powstrzymać. Kadra to podstawa i dziś znów by TV za okno poleciał. Co za dzień, punkty poleciały. A było nawet niezgorzej. Chyba musze gorycz porażki i smutek ostro dziś zapić

          Comment

          • babalumek
            Senior
            • 02-2004
            • 1207

            Pierwszą połowę oglądałem całą, drugą tylko kilkanaście minut. Pierwsza bardzo dobra, nasi wyraźnie lepsi atakowali, Ormianie z wyraźnym respektem strzelali na naszą bramkę kiedy tylko połowę przekroczyli. Byłem dobrej myśli. Niestety w 2 połówce wyjątkowy pech, strzał życia Ormiana, no i nieporadność naszych podobna do meczu sobotniego. Ja już się trochę bałem w 1 połowie jak Saganowski nie strzelił z 2 m na pustą bramkę, takie sytuacje często się mszczą a to było nieprawdopodobne jak może reprezentacyjny napastnik coś takiego zmarnować !!!! No i po co to wprowadzanie Żurawskiego i Sobolewskiego, obaj bez formy przecież. Katastrofa i wstyd, skończy się na tym że przez ten mecz i z Finami Euro przejdzie nam koło nosa. Portugalczycy nam nie odpuszczą już a i Serbowie grają coraz lepiej. Ciężko to widzę.
            P.S. Wkurzają mnie opinie typu "raz się wygrywa raz przegrywa". Jeżeli gramy o Euro to takie mecze należy wygrywać bezwzględnie. Kropka.
            MRKS Kuźnia Jawor

            WTS Sparta Wrocław

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Ja napiszę tak:
              Jak się drugi mecz pod rząd gra w chodzonego i liczy na kolejne łatwe punkty ,to...trzeba mieć nawalone w główce.
              Pierwsza połowa słabiuteńka,ledwo pięć minut przyśpieszenia,w drugiej przyśpieszyli po stracie bramki,ale przecież nic z tego nie wynikało.Wkopywanie piłki ,byle do przodu.
              Pojedynki jeden na jeden to chyba dziś wygrał tylko Łobodziński.
              Trzeba brać się w garść nie wszystko stracone-ale nie z takim podejściem do gry.
              P.S Boruc znowu wyjątkowo niepewny,
              Szpakowski przeszedł już dzisiaj sam siebie-masakra
              Last edited by Pogoniarz; 06-06-2007, 21:10.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Ja mam tylko nadzieję, że przy następnych eliminacjach jakiś geniusz układający kalendarz gier zastanowi się nad sensem rozgrywania dwóch meczów na końcu świata w odstępie 4 dni tuż po zakończeniu sezonu.

                Chłopakom albo zabrakło już sił, albo się nie chciało. Jedno i drugie można zrozumieć. Zwłaszcza w przypadku tych, którzy nie wiedzą jeszcze gdzie zagrają w nowym sezonie.

                Comment

                • skandal
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 1439

                  Poruszał to ktoś w TV parę razy ale mnie to już zastanowiło zanim usłyszałem te wypowiedzi. Dlaczego trener nie wprowadził, tak jak w poprzednich meczach, jakis nowych piłkarzy w reprezentacji?? Wcześniej takie wprowadzenia były bardzo udane. Był Ujek chociażby powołany. Po co brać kogoś kto jest bez formy (Żurawski, Rasiak), zupełnie jakbym widział Janasa... Dziwne, dziwne. I jeszcze ten faul Bąka. Taki doświadczony piłkarz i taką głupote zrobił. Jeszcze mnie szlag trafia jak pokazują w TV

                  Comment

                  • Cez
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 1789

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mluk Wyświetlenie odpowiedzi
                    Urban został trenerem Legii. Nie wiem, czy to dobrze. Się okaże już niedługo...
                    to jakiś dziwny wybór, żeby nie powiedzieć eksperyment... takie jest zdanie 3 kibiców Legii z Krakowa
                    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                      Poruszał to ktoś w TV parę razy ale mnie to już zastanowiło zanim usłyszałem te wypowiedzi. Dlaczego trener nie wprowadził, tak jak w poprzednich meczach, jakis nowych piłkarzy w reprezentacji?? Wcześniej takie wprowadzenia były bardzo udane. Był Ujek chociażby powołany. Po co brać kogoś kto jest bez formy (Żurawski, Rasiak), zupełnie jakbym widział Janasa... Dziwne, dziwne. I jeszcze ten faul Bąka. Taki doświadczony piłkarz i taką głupote zrobił. Jeszcze mnie szlag trafia jak pokazują w TV
                      Można teraz się zastanawiać, ale w każdym razie bardzo głupio przegrany i mecz i się to będzie ciągnęło za nami jak ten z Finami. Też mnie dziwi po kiego grzyba na przykład nie dość że w środku pola gra 2 defensywnych pomocników, to jeszcze na ławce siedzi Sobolewski i Kaźmierczak. A jedyny rozgrywający z prawdziwego zdarzenia (Iwański) nie usiadł nawet na ławce. To notoryczne stawianie na niektórych graczy (Żurawski, Sobolewski) jest powtarzaniem błędów poprzednich selekcjonerów. A kadra podobno w dobrym humorze powróciła. Dobrze że chociaż im humory dopisują...
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ja mam tylko nadzieję, że przy następnych eliminacjach jakiś geniusz układający kalendarz gier zastanowi się nad sensem rozgrywania dwóch meczów na końcu świata w odstępie 4 dni tuż po zakończeniu sezonu.
                        Na pewno się zastanowi szczególnie jak mu to zasugeruje Arcy.
                        Pewnie byś wolał żeby grali tam przed sezonem? Wtedy by było,że się chłopaki jeszcze nie rozegrali.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Można było inaczej ułożyć kalendarz - spójrz jak ułożyły to sobie inne drużyny z naszej grupy.

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Widzew pozyskał nowego inwestora. Nie ma konkretów więc pozostanę w sferze dywagacji. Nie będą to jeszcze pieniądze na mistrza ale o puchary może się już da grać.
                            Zastanawia mnie też jak Michał Probierz poradzi sobie z motywacją i nauką schematów taktycznych liczną kolonię zagraniczną, a także czy Włosi nie stworzą odizolowanej grupki.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum Wyświetlenie odpowiedzi
                              Widzew pozyskał nowego inwestora. Nie ma konkretów więc pozostanę w sferze dywagacji. Nie będą to jeszcze pieniądze na mistrza ale o puchary może się już da grać.
                              Zastanawia mnie też jak Michał Probierz poradzi sobie z motywacją i nauką schematów taktycznych liczną kolonię zagraniczną, a także czy Włosi nie stworzą odizolowanej grupki.
                              Czyżby to był Żywiec?Twoje nowe naprawdę dobre piwo
                              U mnie dalej nic nie wiadomo.Szczecińscy inwestorzy nie chcą kupić za 2 miliony akcji, a z Koźmińskimi jakoś nie jest po drodze.Czas płynie,a zespołu nie ma i nawet nie wiadomo w jakiej lidze zagra.Ja jestem za IV ligą i za kilka lat...może I liga...
                              Last edited by Pogoniarz; 19-06-2007, 14:58.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Podczas żywieckiej giełdy Zythum był zajęty rozlepianiem po całym mieście ulotek Widzewa. Sam coś wspominał o nieprzespanych nocach, więc mam prawo sądzić, że to jego robota. Pomijając oczywiste niedorzeczności informacyjne tych nalepek (np. tak ze 3/4 Polaków nie ma zielonego pojęcia, że istnieje coś takiego jak Widzew), robiły one dosyć sympatyczne wrażenie.
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎