Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Jeszcze chłopak ze Ślaska trafił w stanie bardzo ciężkim do szpitala.Zostali porządnie obici przez...wracając z Bełchatowa.

    Dowiedziałem się,że ten chłopak nie ma jeszcze 17 lat i leży w szpitalu w Sieradzu.Do tej pory nie odzyskał przytomności.Lekarze dają jemu iluzoryczne szanse na przeżycie...Jeśli nawet się uda będzie kaleką do końca życia.(tak jak myślałem jest to wyrównywanie rachunków za śmierć na Grabiszyńskiej-dwie ekipy już obite...
    Przerażające
    Dzisiaj pewnie część ekipy Destroyers przyjedzie na Pomorze


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Niestety.Przemoc rodzi przemoc.

      Dobrze,że na Śląsku ludzie nie są aż tak mściwi(a może mi się tylko tak wydaje),bo inaczej byłyby już przynajmniej 3 straty po stronie Górnika.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Wróciłem z meczu i...
        1.Pogoń przegrała 0:1
        2.Wcale nie była gorsza od Widzewa
        3.Gdzieś od 50 minuty graliśmy w 10
        4.Specjalne podziękowania dla sędziego Werdera z Warszawy za sędziowanie wręcz idealne Kartka dla Adżema powinna być żółta,a nie czerwona,mnóstwo fauli było gwizdane niewiadomo dlaczego(nie wspominając o kartkach dla Pogoni,a niektóre akcje w obie strony puszczane,lub specyficznie interpretowane prawo korzyści dla graczy szczecińskich.
        Spiker nie wytrzymał i palnął:Panie sędzio proszę zacząć sędziować obiektywnie!Po czym podszedł do Niego sędzia techniczny i coś powiedział.Riposta była natychmiastowa:Mnie wcale nie zależy na tej licencji(Spikera na stadionie).Cyrk nie mecz.Bramka dla Widzewa była jak najbardziej prawidłowo zdobyta.
        Jeszcze jeden kwiatek-po jakimś wydumanym faulu sędzia chciał znowu ukarać kartką Pogoniarza,ale podbiegł do niego Dymkowski i po chwili zrezygnował(piłkarz Widzewa obronił gracza Pogoni.
        Biednemu wiatr w oczy.
        Wisła Płock kupiła mecz w Zabrzu(co znaczy kasiorka)


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Ach z tych nerwów się zamotałem
          Prosimy pana sędziego o uczciwe prowadzenie zawodów-tak to powinno być napisane.
          Pozdrawiam oczywiście serdecznie tego Pana.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • canizares
            Member
            • 05-2003
            • 36

            Pogoniarz napisał(a)
            Wisła Płock kupiła mecz w Zabrzu(co znaczy kasiorka)
            A skąd te informacje? Rozumiem, że kolejka cudów blisko, ale bez przesady - w zasadzie o każdym wygranym meczu Petry można pisać sobie, że "kupili", bo przecież jak bogaty klub z prowincji wygrywa z kimkolwiek to na pewno nie dzięki zawodnikom... Z Pogonią, przyznaję, było inaczej (pisałem o tym wcześniej), ale w tym wypadku raczej domagam się jakichkolwiek podstaw do takich stwierdzeń.

            No dobra, żartowałem - pozdrowienia dla przyjaciół z Zabrza.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Fajnie,że się Zreflektowałeś Na 100% to nie ma szans tego procederu udowodnić-Sam pewnie dobrze o tym wiesz...


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                A Zagłębie jakoś dziwnie odzyskało formę (w tym sezonie nie mam pewności czy ją mieli) . Teraz trzy ciężkie mecze prawdy, bo zespoły z góry tabeli też ostro walczą o puchary.

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Ja oczywiście żadnych dowodów na kupowanie meczów przez pewne drużyny nie mam ale dziwi mnie że nagle Zagłębie oraz Płock nagle odzyskały formę.
                  Druga sprawa to ciekawe co zrobi PZPN z sędzią Werderem czy jak on się tam wabi. Każdy kto widział ten mecz pewnie uznał że arbiter był stronniczy, ale pewnie skończy się na tym że zostanie wybrany do sędziowania kolejnego meczu w którym ma wygrać bogatszy
                  PZPN niech się schowa na drzewo a Listkiewicz niech ucieka z tego kraju bo jak go kibice z niektórych miast dorwą to nie wróżę mu miłego zakończenia tego spotkania.
                  Ps. Nie jestem za tym żeby na boiskach i stadionach dochodziło do chamskich zachowań ale teraz zaczynam trochę żałować że Bojarski nie przywalił Werderowi porządnie z baśki.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Bez przesady, sędzia powinien być absolutnie nietykalny, przecież na dobrą sprawę każda strona może sie do niego przyczepić o tendencyjność. Sam wiem jak to działa - w meczach, na których mi zależy (np. reprezentacji) bardziej jestem skłonny zarzucać sędziemu niesprawiedliwość.

                    Z bańki to ja bym przywalił głównie działaczom, a nie sędziom, bo w piłce łapówkarstwo bardziej obciąża dających, tzn. sędziowie częściej są namawiani do przekupstwa, niż sami je proponują. Tak mi się przynajmniej wydaje... Chciałbym wierzyć, że byłbym zdolny odmówić łapówy w wysokości kilkudziesięciu tysięcy zł.

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Tak to prezesi wychodzą z propozycją łapówki zazwyczaj jako pierwsi ale to nie usprawiedliwia sędziów że biorą , jeżeli jest ktoś uczciwy to nie weźmie w łapę w szczególności że może zaszkodzić tym drużynie którą ma usadzić.
                      We wczorajszej kolejce drugiej ligi Stomil Olsztyn nie rozegrał meczu gdyż nie wyjechali na mecz Płakać mi się chce ponieważ bardzo lubię ten klub.

                      Comment

                      • canizares
                        Member
                        • 05-2003
                        • 36

                        baklazanek napisał(a)
                        Ja oczywiście żadnych dowodów na kupowanie meczów przez pewne drużyny nie mam ale dziwi mnie że nagle Zagłębie oraz Płock nagle odzyskały formę.
                        I takowych dowodów nigdy nie ma, chyba że sędzia dyktuje 4 karne i daje 2 czerwone kartki (chociaż i to da się zawsze wytłumaczyć przed PZPN i dziennikarzami np, niedyspozycją, przeziębieniem, złą widocznością, dziurą ozonową czy konfliktem bliskowschodnim). To jest zbyt czysty układ i mnóstwo drukowanych meczów nie budzi nawet jakichkolwiek dyskusji czy podejrzeń...
                        Trochę tylko drażni mnie, kiedy każdy mecz wygrany przez teoretycznie słabszą drużynę z góry ocenia się jako sprzedany (bądź kupiony ). Jeśli chodzi o Płock, to mecz z Pogonią BYŁ kupiony, z Górnikiem z kolei był to bardziej układ z piłkarzami z Zabrza (potwierdzona informacja przez Zabrzan) - dlaczego, to temat na oddzielną dyskusję. Ale poza tym Wisła od dłuższego czasu nie zmieniła znacząco składu, kadra jest szeroka i zdolna, mecze choćby z Groclinem i Wisłą K. (pierwszy finał PP) na pewno nie były kupione i z góry uprzedzam, że wygramy jeszcze kilka meczów i to nie tylko dlatego, że Orlen ma za dużo pieniędzy...

                        PS. Podobno Mikulski ma być trenerem Szczakowianki. Szczere wyrazy współczucia dla Jaworznian.

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          To nie jest tak do końca jak piszesz.
                          Co to znaczy układ z piłkarzami z Zabrza?To,że mają zgodę czy układ kibice ma znaczyć,że mają cosik takiego piłkarzeMyślisz,że kibice tak naciskali kopaczy?Przecież to jest świeża zgoda...
                          Co do sędziowania to brak słów.Święte krówki prezesunia dostają czasem kosmetyczne kary i wracając robią dokładnie to samo,czasem nawet z braku umiejętności.
                          Ciekawe czy sędzia Werder za swój popis dostanie jakąś karę(w najlepszym przypadku upomnienie ustne,lub odsunięcie od prowadzenia jednego meczu do którego nie był przewidziany)
                          Co ja piszę teraz cierpiętnikiem jest sędzia Mikulski,do którego rzucili sie po meczu zawodnicy Ruchu.
                          Robox jak wyglądał ten mecz w Lubinie?


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pogoniarz napisał(a)

                            Robox jak wyglądał ten mecz w Lubinie?
                            Nie byłem, akurat dopadła mnie praca .
                            Z relacji znajomych dowiedziałem się, że Zagłębie miało przewagę i mecz, mimo karnego, wygrało zasłużenie. A co do sędziego, to jak Śrutwa powiedział, miał może słabszy dzień (teraz na finiszu rozgrywek najlepiej obarczać sędziego za niekorzystne wyniki), ale nie wypowiadam się, bo na meczu nie byłem.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Wiśle można już składać gratulacje, natomiast na dole Górnik rozdaje karty.

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                Ja się załamałem Akurat z Lechem...


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎