Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika WojciechT Wyświetlenie odpowiedzi
    Bardziej chodzi mi o fuzję z Orkanem Ptaszkowo. Ale nie wiem, jak to formalnie wyglądało.
    Niestety tak daleko do historii nie sięgałem .

    Comment

    • chechaouen
      Senior
      • 01-2011
      • 1180

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
      Dyskobolia szła przebojem przez różne szczeble rozgrywkowe aż zawitała do ekstraklasy.
      przebojowo też korumpowała sędziów i rywali w tych niższych ligach

      Comment

      • Ura3
        Member
        • 07-2013
        • 39

        I miała serię zwycięstw nie spotykana na świecie
        Do słabego poziomy naszej piłki, dołączyli poziomem sędziowie. To co teraz sędziują to kpina.Przykład wczorajszy mecz Legii i Lechii.

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          Panie i Panowie! Legia właśnie strzeliła gola w LE!

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            No! Udowodnili szydercom, że potrafią realizować cele minimum.

            Comment

            • Ura3
              Member
              • 07-2013
              • 39

              Legia to jest potęga...

              Comment

              • darek99
                Senior
                • 04-2002
                • 2147

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ura3 Wyświetlenie odpowiedzi
                Legia to jest potęga...
                W polskim grajdołku jest i to nie jest śmieszne a przerażające że zespół tak słabo grający w pucharach jest liderem w ekstraklasie i ma realne szanse na następnego mistrza kraju.
                Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
                Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
                skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
                Epikur z Samos.

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Ciekawe czy będzie odwołanie od czerwonej kartki dla Bereszyńskiego? W końcu tylko popchnął a mógł dać z byka

                  Comment

                  • jacekwerner
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2837

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    W końcu tylko popchnął a mógł dać z byka
                    Czyli zrobić tzw. "Zidana"
                    Ochotnicza Straż Piwna
                    BAZA = 7446

                    Comment

                    • Demigod
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 145

                      Wygrana Tottenhamu i to na wyjeździe z mocnym w tym roku Southampton, ciekawe czy to koniec kryzysu Kogutów?
                      Wczorajsza przegrana Milanu nieco dziwi bo z tego co widziałem, w pierwszej połowie, mieli więcej sytuacji i przewaga była po ich stronie. Balotelli tradycyjnie cienias za to Kaka widać odradza się powoli po powrocie na stare śmieci. Ciekawe czy zostanie powołany i zagra na MŚ przed własną publicznością?
                      Valencia-Real mecz doskonały (oglądałem od 40minuty) Królewscy fuksem wygrali bo momentami Nietoperze dyktowały grę pokazując klasę, zwłaszcza Mathieu choć miał również kilka brutalnych wejść.
                      Szkoda Lille, tylko remis a wygrana była bardzo blisko i mogło być jeszcze ciekawiej w Ligue 1.
                      Marsylia oraz Lyon srogie rozczarowania ale te kluby od jakiegoś już czasu w kryzysie.
                      Weekend obfitował w kilka fajnych strzałów piłkarskich

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Definicja piłkarskiego hipstera: http://okonski.blog.onet.pl/2013/10/...oba-definicji/

                        Ktoś się łapie?

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          To koniec sagi z naszą gwiazdą. Zgodnie z oczekiwaniami Lewy podpisał 5-letni kontrakt w Bayernie. Mój dobry znajomy który jest wieloletnim fanem Bawarczyków i działa nawet w zarządzie oficjalnego fan clubu przyjął tą wiadomość z dużym niesmakiem, uważając że teraz przybędzie niedzielnych fanów Bayernu (czyt. Lewego - Polskiego Bayernu), a ponadto że Mandżukić jest lepszy, a zapewne odejdzie...
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Czy kolega przyjął z niesmakiem też grę i wyniki Bayernu w LM? Myślę że po nich trochę polskich fanów Bawarczykom przybyło.

                            Nie sądzę, aby nastąpił jakiś znaczący wzrost fanów Bayernu po tym transferze. Z Borussią sprawa jest szczególna, bo gra tam trzech Polaków i odgrywają kluczowe role, strzelając i wypracowując sporo bramek.

                            Nawiasem mówiąc, szkoda że Lewy uparł się na ten Bayern. Nie tylko dlatego, że nie przepadam za tym klubem, ale miałem nadzieję, że przeniesie się do Anglii. Najlepiej do Arsenalu, w którym Wenger po kilku latach zagubienia chyba w końcu się odnalazł.

                            Comment

                            • babalumek
                              Senior
                              • 02-2004
                              • 1207

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czy kolega przyjął z niesmakiem też grę i wyniki Bayernu w LM? Myślę że po nich trochę polskich fanów Bawarczykom przybyło.

                              Nie sądzę, aby nastąpił jakiś znaczący wzrost fanów Bayernu po tym transferze. Z Borussią sprawa jest szczególna, bo gra tam trzech Polaków i odgrywają kluczowe role, strzelając i wypracowując sporo bramek.

                              Nawiasem mówiąc, szkoda że Lewy uparł się na ten Bayern. Nie tylko dlatego, że nie przepadam za tym klubem, ale miałem nadzieję, że przeniesie się do Anglii. Najlepiej do Arsenalu, w którym Wenger po kilku latach zagubienia chyba w końcu się odnalazł.
                              No właśnie obawiają się że ten medialny szał związany z Lewym przeniesie się teraz na Bayern. Ja też uważam że powinien spróbować sił gdzie indziej. Ale ma dostać 15 mln euro za sam podpis i ok. 10 mln za sezon gry. Co nie zmienia faktu że kierunek Anglia byłby chyba najlepszy, a tak po 5 latach gry w Bundeslidze, nadal będzie grał z tymi samymi ekipami, tyle że pod inną banderą. Całkiem ciekawy krótki wywiad dzisiaj można przeczytać ze Sławkiem Wojciechowskim, który niegdyś zaliczył epizod właśnie w Bayernie. Mam podobne zdanie co on.
                              MRKS Kuźnia Jawor

                              WTS Sparta Wrocław

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                Ciekawe jak będzie wyglądała regularność gry Lewandowksiego, wszak Guardiola ostatnio lubi wypuszczać Bayern bez nominalnego napastnika niczym Hiszpania podczas Euro. Na pewno jest to top topów jaki dawno nie był w zasięgu żadnego polskiego piłkarza. Na pewno jest to wspaniały kontrakt, ale ja podobnie jak Żą marzyłem o polskim napastniku w Premier League.

                                No i trochę żal mi Borussi, ze Bayern ją skubie co sezon z kluczowych piłkarzy. Cięzko rywalizować o majstra w takich warunkach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎