Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DariuszSawicki
    Senior
    • 08-2012
    • 2868

    Dziś trzeźwieję. Przepraszam bardzo

    Comment

    • Gringo
      Senior
      • 07-2007
      • 2151

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
      Podobno uratowaliśmy bezbramkowy remis?
      Oj tak.
      Ale są inne powody do radości, nasi pogromcy, Słowacy zremisowali także 0:0 z reprezentacją... Gibraltaru

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
        ...to widocznie grali tam sami Anglicy!?
        Ale tak poważnie to nie należy żerować na cudzym nieszczęściu tylko trzeba zabrać się do roboty!
        Te same błędy popełniane od ponad 3 sezonów należy jak najwcześniej wyleczyć albo ,jeśli p.Nawałka nie czuje się na siłach to niech odda drużynę w lepsze ręce albo przynajmniej obetnie sobie i zawodnikom wynagrodzenie za spartaczone mecze bez walki.
        Dla jednych nieszczęście a dla innych szczęście, w tym jest równowaga. Mnie cieszy jak takie zespoły odnoszą sukces. W barażach kibicowałem Islandii i bardzo szkoda że nie weszli do mundialu, chyba nawet większa niż naszych.
        A co do Nawałki, to widziałem jego Dossier w jednej z telewizji, a ponieważ była to telewizja publiczna to całość wyglądała mniej więcej tak:
        Weźmiesz się piiiii do roboty, jak piiii to piiiiii się piiiiii piii ...wa mać. Piiii, piiii.

        Taka dyktatura zmobilizuje kopaczy ze środka tabeli ekstraklasy a nie reprezentantów którzy na co dzień mają do czynienia np. z Kloppem czy Wengerem.
        Autorytetu Nawałka nie ma i mieć nie będzie, dlatego na wybór selekcjonera trzeba znów poczekać 2 lata.

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 4999

          Mam nadzieje, ze widzieliscie co przed chwila robil Boruc w meczu z Arsenalem.
          Znow beda sie z niego smiali na calym swiecie.
          5410 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Swoją drogą ciekawe ilu jest bramkarzy, którzy w repertuarze mają taki wachlarz klopsów - nie trafienie w toczącą się piłkę, wpuszczenie za kołnierz zagrania od bramkarza przeciwnika i widowiskowa acz nieskuteczna kiwka?

            Comment

            • bayern71
              Senior
              • 06-2006
              • 1004

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              Swoją drogą ciekawe ilu jest bramkarzy, którzy w repertuarze mają taki wachlarz klopsów - nie trafienie w toczącą się piłkę, wpuszczenie za kołnierz zagrania od bramkarza przeciwnika i widowiskowa acz nieskuteczna kiwka?
              No ale mamy też pozytywną stronę. Ten bramkarz odcisków na tyłku od siedzenia na ławce nie ma. Legenda Celticu a potem też nie było dużo gorzej. Przydomek "King Artur" nie wziął się znikąd.

              Comment

              • Rzeszowiak
                Piwny Radykał
                • 04-2009
                • 1596

                Jest na dobrej drodze do tego aby się nabawić.

                Comment

                • WojciechT
                  Senior
                  • 09-2012
                  • 2546

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                  Swoją drogą ciekawe ilu jest bramkarzy, którzy w repertuarze mają taki wachlarz klopsów - nie trafienie w toczącą się piłkę, wpuszczenie za kołnierz zagrania od bramkarza przeciwnika i widowiskowa acz nieskuteczna kiwka?
                  Za to bramkarz GKS Katowice umie się kiwać

                  Comment

                  • Demigod
                    Senior
                    • 12-2009
                    • 145

                    Artek miewa gorsze dni
                    Lecz on nie jest wszak cieniasem
                    gdyż przez upór tobie, mi
                    Jeszcze swą pokaże klasę

                    Dzisiaj LM.
                    Borussia-Napoli powinno być 0:5 no dobra przesadziłem 4:7

                    Comment

                    • Rzeszowiak
                      Piwny Radykał
                      • 04-2009
                      • 1596

                      Nie będę już pastwił się nad pewnym forumowiczem o bawarskim nicku, który rzucał się po mnie kilka miesięcy temu jak prorokowałem kompromitacje legiuni w pucharach, ale trudno dziwić się, że liga polska jest niżej w rankingu od haitańskiej, skoro dominator z tej ligi w LE dostaje 5 meczów w plecy bez zdobycia bramki.

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        Nie przesadzajmy. Wyciąganie wpisów jak poniższy może jedynie świadczyć o kompleksach
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                        W obecnej sytuacji celem minimum jest brak kompromitacji.
                        Trzeba sobie swoje cele stawiać rok temu Śląskowi jak w dupę brał od każdego się dało.

                        Comment

                        • bayern71
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1004

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie przesadzajmy. Wyciąganie wpisów jak poniższy może jedynie świadczyć o kompleksach
                          Chciałem tylko nieśmiało zwrócić uwagę, że Śląsk zbierał łomot w eliminacjach a Legia już w fazie grupowej. A to jednak wyższy poziom.

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Ale kompromitacja na wyższym poziomie jest bardziej zauważalna, a więc paradoksalnie bardziej kompromitująca. Śląsk przegrał i sprawa zaczęła przysychać, Legia wciąż ciągnie swój serial. Muszę powiedzieć, że takiej katastrofy się nie spodziewałem.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Ciekawe czy Legia zdobędzie gola w tej fazie LE. Jesli udałoby się z Apollonem choćby zremisować to myślę, ze zawodnikom należą się premie - wszak to sporo ponad cel minimum.

                              Comment

                              • olie
                                Senior
                                • 06-2011
                                • 777

                                Kuciak wrócił, to większe szanse są na 0-0

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎