Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Wydaje mi sie,ze Lewysobie nie poradzi.Za duzy tlok w skladzie.No ale to juz zmartwienie bajerokow.Mam tylko nadzieje,ze troche tych niedzielnych kibicow odejdzie do Monachium.A za BVB trzymam kciuki
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
      N[...]Ale ma dostać 15 mln euro za sam podpis i ok. 10 mln za sezon gry. [...]
      I jak tu teraz pisać, że się go nie lubi? Zaraz wyjdzie, że niby to takie polskie, zawiść wobec lepiej zarabiającego

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4998

        Bayern stac na to by najwiekszemu rywalowi zabrac snajpera i posadzic go na lawce. A Lewy ma zapewniony dostatni byt na najblizsze 5 lat, wiec sie na lawke nie obrazi.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
          Bayern stac na to by najwiekszemu rywalowi zabrac snajpera i posadzic go na lawce. A Lewy ma zapewniony dostatni byt na najblizsze 5 lat, wiec sie na lawke nie obrazi.
          Myślę, że się obrazi, a raczej go to nie zadowoli. Można się na niego wkur..., że w kadrze nie daje tyle co w klubie, ale z pewnością nie można mu zarzucić braku ambicji i to tej sportowej nie wycelowanej w kasę. Jest wręcz nią przepełniony, on chce konsekwentnie wspinać się w karierze tak wysoko jak to tylko możliwe i to profesjonalista w każdym calu. Pod tym względem, tym mentalnym to rodzynek w naszej polskiej piłkarskiej rzeczywistości przepełnionej kopaczami spoczywającymi na laurach po pierwszych namiastkach sukcesów i pogrążających się w przeciętności. A że kasa ogromna? Trudno mieć o to do niego pretensje. Jak to się mówi? Jesteś tyle wart ile ktoś chce ci zapłacić.
          Czy poradzi sobie w Bayernie? Myślę, że tak, potencjał ma ogromny i pasuje do stylu gry Bayernu, który nie opiera się na typowych egzekutorach. Lewy jest świetny nie tylko jako egzekutor, ale również sprawdza się w grze kombinacyjnej, szybkiej. Jest znakomity technicznie, potrafi przyjąc piłkę tyłem do bramki, przetrzymać ją itd. Ale musi natychmiast odpalić. W Bayernie nikt nie będzie dla niego tak cierpliwy jak w BVB (pierwszy sezon) czy w kadrze. Tam konkurencja jest tak ogromna, że koniecznie musi najwyższy poziom osiągnąć natychmiast. I nie schodzić z niego. To będzie trudne, ale w końcu to być może najlepszy polski piłkarz w historii. Ja wiem, oldschoolowcy zaraz się oburzą, że przecież Deyna, że przecież Boniek, że przecież... Wilimowski Tyle, że na naprawdę myślę, że Lewy ma potencjał bez precedensu w polskiej piłce, żeby osiągnąć w światowej piłce megarzeczy

          Comment

          • Demigod
            Senior
            • 12-2009
            • 145

            Albo się przesłyszałem albo dzisiaj w TVN coś mówili, że Real był gotów zapłacić 81 mln EU.
            Moim zdaniem wart jest do 20. Ciekawe jak będzie z formą po transferze, bo wiadomo ta bywa zmienna i czy wywalczy miejsce w podstawowym składzie? Ja obstawiam , że nie

            Comment

            • alterbeer
              Senior
              • 09-2011
              • 138

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
              Albo się przesłyszałem albo dzisiaj w TVN coś mówili, że Real był gotów zapłacić 81 mln EU.
              Moim zdaniem wart jest do 20. Ciekawe jak będzie z formą po transferze, bo wiadomo ta bywa zmienna i czy wywalczy miejsce w podstawowym składzie? Ja obstawiam , że nie
              Real był gotów zapłacić 81 mln Lewandowskiemu za 5 lat gry (i to nie jest transfer, podpisał umowę zaczynającą się dzień po wygaśnięciu starej z Borusią). Jeśli 15 na starcie i 10 co sezon w Bayernie jest prawdą to nadal jest to 65 mln za 5 lat gry. Przy takiej kasie i wyższych podatkach w Hiszpanii to w sumie nie dziwię mu się, że wybrał ligę, którą zna i w której czuje się dobrze

              Comment

              • Demigod
                Senior
                • 12-2009
                • 145

                Szerze powiedziawszy nie widzę Lewego ani innego Polaka w Primera Division .

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ciekawe jak będzie wyglądała regularność gry Lewandowksiego, wszak Guardiola ostatnio lubi wypuszczać Bayern bez nominalnego napastnika niczym Hiszpania podczas Euro.
                  Ale według mnie właśnie Lewandowski pasuje do takiej koncepcji. Nie jest to lis pola karnego jak Gomez czy Higuain, ale nawet lepiej czuje się w roli cofniętego napastnika, gdzie czasem powalczy o odbiór piłki w okolicy środka pola, pomoże w rozegraniu czy nawet zejdzie na skrzydło jak trzeba.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Bayern stac na to by najwiekszemu rywalowi zabrac snajpera i posadzic go na lawce. A Lewy ma zapewniony dostatni byt na najblizsze 5 lat, wiec sie na lawke nie obrazi.
                    Nie bardzo. 60 mln w błoto to za dużo nawet dla Bayernu. Taniej byłoby gdyby odszedł za granicę.

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie bardzo. 60 mln w błoto to za dużo nawet dla Bayernu. Taniej byłoby gdyby odszedł za granicę.
                      Szczegolnie gdyby w jakims przyszlym finale LM pyknal Bayernowi ze dwie bramki
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • bayern71
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1004

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Szczegolnie gdyby w jakims przyszlym finale LM pyknal Bayernowi ze dwie bramki
                        Idąc tym tropem powinni jeszcze z 8 kupić.

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          Osłabianie innych klubów Bundesligi poprzez podkupowanie ich kluczowych zawodników to polityka Bayernu od kilku dekad. Lewandowski to wzmocnienie składu ale i kolejne osłabienie loklanego rywala, który jako jedna z nielicznych drużyn od dawna nawiązała walkę z FCB jak równy z równym.

                          No w przyszłym sezonie będzie naprawdę ciekawie, z chęcią zobaczę jak to wszystko widzi Guardiola i jaką rolę dla Lewego przewidział. Sklad jest na tyle szeroki, że rotacja jest nieunikniona, wiec zastanawiam się jak to wszystko wyjdzie w praktyce.
                          Last edited by pioterb4; 06-01-2014, 15:02.

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                            [...] z chęcią zobaczę jak to wszystko widzi Guardiola i jaką rolę dla Lewego przewidział. Sklad jest na tyle szeroki, że rotacja jest nieunikniona, wiec zastanawiam się jak to wszystko wyjdzie w praktyce.
                            No i mamy ułamek odpowiedzi na pytanie czy Bayernowi przybędzie fanów

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Eee, napisałem, ze będę śledził z większą wnikliwością ich mecze a nie że będę ich od razu dopingował W Bundeslidze dalej będę kibicował Borussi

                              Comment

                              • Ura3
                                Member
                                • 07-2013
                                • 39

                                Co dały 2 ostatnie sparingi ligowców? Takie pytanie do kibiców. A i jeszcze, co tam robił Brożek, wiecznie młody, obiecujący zawodnik kadry

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎