Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yaro74
    PremiumUżytkownik
    • 09-2012
    • 2089

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
    Jak ja się cieszę, że ten portugalski zarozumiały bufon dostał po pazurach! Simeone go ośmieszył w tym rewanżu
    Ja też się z tego powodu cieszę. Po pierwszej bramce obawiałem się, że Chelsea może się udać awansować, ale Atletico pokazało klasę.

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Jestem w szoku.
      Ten temat został założony, aby było gdzie psioczyć na polską ligę kopaną (patrz post nr 1).
      A tu czytam o Manchesterze, Realu itp.
      1. Nie wiem, czy te firmy nie powinny podać niektórych do sądu za zniesławienie.
      2. Później się dziwicie, że naszym sodówka odbija, skoro porównuje się ich do klasowych piłkarzy.
      Last edited by Ahumba; 01-05-2014, 09:29.
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Sevilla zdobyła Ligę Europejską. Do tego mają 5 miejsce w lidze, zaraz za wielką trójcą walczącą o mistrza i rewelacją sezonu Athletikiem. A ile to tu było gadania o kompromitacji Śląska...
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Wiesz, kiedy Śląsk naprawdę się kompromituje?


          Za każdym razem, jak wyjdzie na boisko. Podobnie jak pozostałe ekipy - za przeproszeniem - "ekstraklasy".

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Wiesz, kiedy Śląsk naprawdę się kompromituje?


            Za każdym razem, jak wyjdzie na boisko. Podobnie jak pozostałe ekipy - za przeproszeniem - "ekstraklasy".
            I tu zgadzam się z Krzysiem. A poziom naszych "wielkich: szybko weryfikują puchary.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              Bo teraz na boisku to trzeba przede wszystkim dobrze wyglądać. W szatniach legionistów każdy zawodnik ma własne lustro. Kiedyś było jedno to ustawiali się do niego w kolejce.

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Wiesz, kiedy Śląsk naprawdę się kompromituje?


                Za każdym razem, jak wyjdzie na boisko. Podobnie jak pozostałe ekipy - za przeproszeniem - "ekstraklasy".
                Akurat za mecz w Sewilli chwaliłeś ten zespół.
                To co teraz grają to co innego, a naszą ligą jaram się tylko na poziomie amatorskim gdzie gra się za darmo i dla pasji.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Fifofskie hasło/zawołanie/slogan dla reprezentacji Niemiec wymyślił zapewne jakiś południowoamerykański potomek powojennych emigrantów spod znaku NSDP i SS

                  Jeden naród, jeden zespół, jedno marzenie!

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Dobra - primeiros gatos por trás das cercas, czyli pierwsze koty za płoty. Gdyby Brazylijczycy założyli żółte getry, nie zorientowałbym się, że to nie Szwedzi. Od jakiegoś czasu grają bardzo po europejsku, a teraz to już w ogóle do kwadratu. Były głosy, czy Neymar nie jest zbyt nieopierzony, żeby ciągnąć tę reprezentację, ale na razie wygląda na to, że i Błaszczykowski by ją pociągnął - nie ujmując niczego Błaszczykowskiemu. Karny z kapelusza, ale zwycięstwo mimo wszystko zasłużone, choć wyciśnięte.

                    Comment

                    • VanPurRz
                      Senior
                      • 09-2008
                      • 4229

                      Złodzieje i tyle w temacie. Druga Korea.
                      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                      Comment

                      • iron
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 6703

                        Szybki i ciekawy mecz z tezą, że sędziowie sprzyjają gospodarzom - tylko szkoda, że dwa lata temu, nie daliśmy sędziom pretekstów, żeby nam sprzyjać
                        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                        Rock, Honor, Ojczyzna

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Złodzieje i tyle w temacie. Druga Korea.
                          Korei nic już raczej nie przebije. Ale wiem, wiem - dzisiaj byłeś Chorwatem. Bracia Słowianie, te sprawy. Prawie cała Jugosławia to byli bracia Słowianie.

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            Już się spieniłem na meczu otwarcia. Pieprzą o nowej technologii 14 kamer które co do milimetra dokonują pomiaru pozycji piłki w okolicach linii bramki, technologii która może przyda się ze dwa razy na całym Mundialu, a sędzia sobie wyciąga karne z kapelusza jakby prowadził mecz okręgówki.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                              Szybki i ciekawy mecz z tezą, że sędziowie sprzyjają gospodarzom - tylko szkoda, że dwa lata temu, nie daliśmy sędziom pretekstów, żeby nam sprzyjać
                              W meczu z Grecją sędzia dwoił się i troił (czerwień dla Greka mocno naciągana, nieuznany gol z wyimaginowanego spalonego) ale jak Polacy przestali biegać po pierwszej połowie to niestety jego wysiłki spełzły na niczym.

                              Już jak zobaczyłem egzotyczny skład sędziowski to przeczuwałem, że w świetle rozruchów, zamieszek i ogromnej wrzawy wokół mundialu, gospodarzom nie może spaść włos z głowy. Na prawdę szkoda, dobry mecz Chorwatów, akcje po jednej i po drugiej stronie, ale postawa sędziów kładzie \cień na cały mecz. I jeszcze ewidentne nożyce Ramireza na Rokiticu przy bramce na 3-1....

                              Comment

                              • dominik_walkowiak
                                Senior
                                • 10-2013
                                • 335

                                Na wyspach takich karnych nie gwiżdżą, ale w kraju kwitnącej wiśni już tak ;P
                                Z perspektywy sędziego karny był, z mojej strony mogę dodać że Fred się świetnie zachował poczuł rękę Chorwata na ramieniu więc się po aktorsku przewrócił.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎