Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darek99
    Senior
    • 04-2002
    • 2147

    darek99 napisał(a)
    W poniedziałek rusza na gazeta.pl po raz kolejny gra "piłkarzyki", czy jest ktoś kto bierze udział w tej grze?
    Dla tych co nie wiedzą o co chodzi podaję link i namawiam do wzięcia udziału , fajna zabawa.

    http://www2.gazeta.pl/liga/0,0.html
    No i jak to jest, nie ma nikogo odważnego kto by się sprawdził w "piłkarzykach"?,zostało niewiele czasu do pierwszej kolejki.
    Czymże jesteś śmierci ! Gdzie jest twój oścień?
    Skoro my istniejemy, śmierć jest nieobecna,
    skoro tylko śmierć się pojawi nas już nie ma.
    Epikur z Samos.

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      Ja w to grałem ale jakieś dwa lata temu i mi się znudziło. Tak samo próbowałem siły w podobnym konkursie z interi.pl, kupowało się tam swoich piłkarzy i wystawiało odpowiednie ustawienie i skład na poszczególne mecze.
      Ale tam też słabo mi szło Za to od tygodnia gram w coś zupełnie innego, w menadżera internetowego. Kupuje się tam nie tylko zawodników oraz ustawia się taktykę ale i zatrudnia trenerów, juniorów, rozbudowuje się stadion, gra się sparingi i kilka innych rzeczy. Chce ktoś żeby podać ta stronę??
      Ever dreamt of managing your own sports team? At ManagerZone your dream can come true as it is the ultimate online sports management game. Ideal for strategists and sports enthusiasts alike, it lets you live the thrilling experience of running your very own football or hockey outfit.

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        darek99 napisał(a)
        No i jak to jest, nie ma nikogo odważnego kto by się sprawdził w "piłkarzykach"?,zostało niewiele czasu do pierwszej kolejki.
        a ja się pobawię. właśnie wystawiłem drużynę pt. Ahumbabeer
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          No i Wisła awansowała dalej, chociaż lekko nie było. Wczoraj najlepsi to Żurawski i Piekutowski. Teraz niewygodny przeciwnik Anderlecht z niełapiącym się do składu Żewłakowem.

          Comment

          • ye2bnik
            Senior
            • 07-2003
            • 171

            spodziewałem się, że z takim słabym przeciwnikiem jak Omonia, Wisła nawet w dziesiątkę sobie poradzi bez problemów. Czuję, że z taką obroną może być wielki problem z przejściem Belgów.
            Krok po kroku, krok po kroczku,
            Najpiękniejsze w całym roczku
            Idą Święta...

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              No i właśnie to jest wyznacznik klasy drużyny - jeśli się nie jest w stanie poradzić w 10-tkę ze słabszym przeciwnikiem, nie ma co szukać szczęścia w Lidze Mistrzów. Tam były przypadki , że grając prawie cały mecz w 10-tkę z równorzędnym przeciwnikiem drużyny wygrywały, a nie ledwie remisowały.
              Co do Wisły - to że "król jest nagi" każdy widzi. Obrony nie ma wcale, w ataku jeden Żurawski, ale ile można nim "orać" - w końcu opadnie z sił. No i problem z bramkarzem - Piekutowski miał wprawdzie wczoraj niezły występ, ale:
              -Omonia jednak nie ma klasowych napastników i to głównie dzięki nieudolności strzeleckiej piłkarzy Omoni Wisła nie przegrała. Od Anderlechtu takiej niemocy raczej nie należy się spodziewać
              -obie bramki obciążają właśnie Piekutowskiego - przy pierwszej powinien wyjść do piłki prowokując napastnika do błędu a nie zostać i czekać na przelobowanie, przy drugiej z wolnego w końcu to bramkarz ustawia mur i ustawia się w bramce.
              Być może Piekutowski wystarcza na polską ligę, ale na pojedynki z drużynami z ligi mistrzów ma za małe doświadczenie i nie ma "błysku"
              No a jak się popatrzy na obronę to trudno wierzyć (niestety) w przejście następnej rundy eliminacji.
              Kończę te przydługie dywagacje nadzieją, że jednak się mylę.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • ye2bnik
                Senior
                • 07-2003
                • 171

                masz całkowitą rację. Chociażby z powodów, które podałeś, nie postawiłbym na Wisłę ani grosza. Formacja obronna to totalne nieporozumienie - Jop i Nawotczyński nie bardzo mają pojęcie o grze na europejskim poziomie, Stolarczyk zachował się jak boiskowy debil, osłabiając drużynę. Piekutowski też nic wielkiego nieprezentuje. Gdyby Omonia miała jeszcze jednego Rauffmanna, bez problemu powiozłaby Wisełkę.

                Anderlecht w meczu z Rapidem pokazał klasę - przegrywając do przerwy 0-2, w drugiej połowie strzelił trzy bramki. Dla mnie to zdecydowany faworyt dwumeczu.
                Krok po kroku, krok po kroczku,
                Najpiękniejsze w całym roczku
                Idą Święta...

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  Oprócz Żurawskiego nikt z Wisły nie umie wygrywać pojedynków sam na sam. Mnóstwo razy piłkarze z Krakowa mieli przed sobą tylko ostatniego obrońcę i klops. Nie mogli go przejść, ich technika po prostu mnie powalała. Zamiast próbować go ominąć to kopali piłkę prosto w niego.
                  Ale chciałem poruszyć inną sprawę. Co łączy takie kluby jak: Legia, Świt i Polonia?? Odpowiedź jest prosta, wszystkie te drużyny będą grały jako gospodarze na stadionie przy Łazienkowskiej

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    baklazanek napisał(a)
                    Co łączy takie kluby jak: Legia, Świt i Polonia?? Odpowiedź jest prosta, wszystkie te drużyny będą grały jako gospodarze na stadionie przy Łazienkowskiej
                    Dobrze, że w drugiej lidze nie ma takich wymagań co do stadionu (krzesełka, oświetlenie), bo grupa zespołów rozgrywajacych swoje mecze na stadinie Legii byłaby znacznie większa. Mecze odbywałyby się od piątku do niedzieli .

                    Comment

                    • Pucak
                      Senior
                      • 12-2002
                      • 242

                      Oprócz Żurawskiego jest jeszcze Szymkowiak, nieźle pracujący i dgrywający.
                      A co do Anderlechtu to nie taki diabeł straszny skoro u siebie do połowy przegrywa 0-2.

                      Comment

                      • celt_birofil
                        † 2017 Piwosz w Raju
                        • 09-2001
                        • 4469

                        Prosto z Onet'u

                        Afera barażowa: Dowód przekupstwa!
                        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          PZPN negatywnie rozpatrzył prośbę Garbarni o przełożenie drugoligowych meczów tego klubu, do momentu rozpatrzenia odwołania.
                          Muszą rozegrać mecz z KSZO i chyba na dłużej zadomowią się w drugiej lidze.

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            robox napisał(a)
                            No i Wisła awansowała dalej, chociaż lekko nie było. Wczoraj najlepsi to Żurawski i Piekutowski. Teraz niewygodny przeciwnik Anderlecht z niełapiącym się do składu Żewłakowem.
                            Żuraw tak,ale PiekutowskiWisła jakby rozbita od środka,strach w oczach,bezsensowne kartki,katastrofalne błedy w obronie.Prażka z Arką była jednak nieprzypadkowa.

                            Drumlak podpisał kontrakt z Pogonią.No,no.Ciekawe,czy coś zacznie w końcu grać i ile(te jego kontuzje).
                            Na Pogoń obniżyli ceny biletów:
                            15złotych-kryta,12-pozostałe,8 ulgowe i karnety po 100-na jeden sektor kryty i po 60 na kilka innychPrzy dziewięciu meczach to daje miłą sumkę dla kieszeni.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            • elwood
                              Member
                              • 09-2002
                              • 53

                              Na Pogoń obniżyli ceny biletów:
                              15złotych-kryta,12-pozostałe,8 ulgowe i karnety po 100-na jeden sektor kryty i po 60 na kilka innychPrzy dziewięciu meczach to daje miłą sumkę dla kieszeni.

                              Odnośnie tych cen biletów to kibice w Szczecinie albo są bardzo zamożni, albo za bardzo nie chodzą na mecze. Pół roku temu na stronie www Pogoni wygrałem "Ligę Typerów", a nagrodą był karnet na rundę wiosenną. Admin strony na moją prośbę dał ogłoszenie, że oddam go jakiemuś kibicowi. Podobno miał on wartość 2 tys. (tak pisało), a ja nic w zamian nie chciałem. W odpowiedzi dostałem 5 "głupich" maili i jeden "konkretny" na który odpisałem. Na tym gość zakończył korespondencję ze mną - nawet nie dał swojego adresu! Co o tym sądzić?

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 02-2003
                                • 7971

                                elwood napisał(a)
                                Na Pogoń obniżyli ceny biletów:
                                15złotych-kryta,12-pozostałe,8 ulgowe i karnety po 100-na jeden sektor kryty i po 60 na kilka innychPrzy dziewięciu meczach to daje miłą sumkę dla kieszeni.

                                Odnośnie tych cen biletów to kibice w Szczecinie albo są bardzo zamożni, albo za bardzo nie chodzą na mecze. Pół roku temu na stronie www Pogoni wygrałem "Ligę Typerów", a nagrodą był karnet na rundę wiosenną. Admin strony na moją prośbę dał ogłoszenie, że oddam go jakiemuś kibicowi. Podobno miał on wartość 2 tys. (tak pisało), a ja nic w zamian nie chciałem. W odpowiedzi dostałem 5 "głupich" maili i jeden "konkretny" na który odpisałem. Na tym gość zakończył korespondencję ze mną - nawet nie dał swojego adresu! Co o tym sądzić?
                                To był karnet dla Vipów,ale nie pamiętam ,żeby był jeszcze na wiosnę Co do tych osobników to brak mi słów.Sporo osób miało gdzieś Pogoń Gondora-może dlatego?
                                Jeśli chodzi o kieszeń to moją oczywiście.Coś na piwko zostanie.
                                Właśnie niedawno stałem się posiadaczem karnetu za 60 pln.Poleje się dzisiaj piwa.W końcu dzisiaj mecz o 19:00


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎