Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Byłem za Algierią, jednak to, co odstawiali w ostatnich 15 minutach łącznie z ławką rezerwowych, to żenada. Może wyjście z grupy jest dla nich sukcesem na miarę mistrzostwa, ale trzeba zachować trochę klasy.

    Szkoda mi Ghany, ale sami sobie właściwie te dwie bramki strzelili. Ostrzyłem sobie zęby na mecz z Portugalią, ale jak przeczytałem, że domagają się jakiejś obiecanej kasy, to mi trochę przeszły emocje jeszcze przed pierwszym gwizdkiem. Mimo wszystko mecz był jednak sporymi fragmentami ciekawy, choć liczba strat w ofensywie porażała. Z taką niedokładnością żadna z drużyn nie miałaby czego szukać w fazie pucharowej. I nie będzie.

    Mueller w megaformie. Wystarczy mu pół piłki w meczu, żeby walnąć bramę, nawet się nadmiernie nie cieszy po golach, taki jest pewny siebie i swoich umiejętności.

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4998

      Skoro juz wiemy kto awansowal dalej mozemy sobie pogdybac jaki bedzie final mistrzostw.

      Marzy mi sie final Chile : Kostaryka

      Bardziej prawdopodobny jest Francja : Argentyna

      A pewnie bedzie Brazylia : Holandia

      Jakie macie typy?
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        Zapomniałeś chyba, że na końcu i tak wygrywają Niemcy.

        Wszystkie mecze słabe. Najlepiej wypadli Niemcy, któzy grali tak, aby nie zrobić Amerykanom znaczniejszej krzywdy. Któryś z komentatorów wspomniał, że Muller w poprzednich dwóch meczach był przy piłce łącznie niecałe 90 sekund i starczyło mu to do strzelenia trzech bramek.

        Nie widziałem co prawda wszystkich meczów, ale większość, i mam wrażenie, że najsolidniej wypadły Niemcy i Holandia. Co prawda Ameryka Południowa błysnęła na swoim terenie, ale faworyci, czyli Argentyna i Brazylia nie zachwyciły (wymęczone zwycięstwa po słabych meczach) i z taką grą, o ile nie było w tym dezinformacji, nie mają większych szans na finał. Najbardziej przereklamowanym "czarnym koniem" jest Belgia, któa co prawda 9 punktów ugrała, ale wszystkie mecze były nudne i nieprzekonujące. Najbardziej szkoda mi Australii, która pięknie zaprezentowała się w przegranym meczu z Holandią, a cieszy mnie odpadnięcie Hiszpanii, Włoch i Portugalii, których gwiazdorskie ekipy skupiały się głównie na fochach i wymyślnych fryzurach, nie na grze.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          spore zaskoczenie to awans Algierii. Nie spodziewałem się, że Rosja po strzeleniu bramki da sobie wydrzeć awans.
          Finał - Niemcy/Francja - Holandia
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
            Skoro juz wiemy kto awansowal dalej mozemy sobie pogdybac jaki bedzie final mistrzostw.

            Marzy mi sie final Chile : Kostaryka

            Bardziej prawdopodobny jest Francja : Argentyna

            A pewnie bedzie Brazylia : Holandia

            Jakie macie typy?
            Marzy się Algieria - Szwajcaria

            Bardziej prawdopodobny Brazylia - Argentyna

            A będzie pewnie Niemcy - Argentyna

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              Całe szczęście, że Rosjanie odpadli, bo gdyby do finału dostali się oni i Niemcy, nie byłoby komu kibicować .

              Comment

              • yaro74
                PremiumUżytkownik
                • 09-2012
                • 2089

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                Jakie macie typy?
                Według mnie Niemcy - Holandia, a chciałbym Chile - Meksyk.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Najbardziej przereklamowanym "czarnym koniem" jest Belgia, któa co prawda 9 punktów ugrała, ale wszystkie mecze były nudne i nieprzekonujące.
                Belgia miała słabą grupę, a i tak wyglądało to przeciętnie. Może się to zakończyć na 1/8 na USA.

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                Marzy się Algieria - Szwajcaria
                Bez szans, Algierczycy z Niemcami nie będą mieli wiele do powiedzenia.

                Comment

                • chechaouen
                  Senior
                  • 01-2011
                  • 1180

                  Marzy mi się:
                  Francja - Holandia (jestem za Europą, poza tą piep... Grecją, no i Niemcom też jakoś tak głupio kibicować, bo Wanda, bo dzieci z Wrześni...)

                  Bardziej prawdopodobny:
                  Brazylia - Argentyna. I to też byłby fajny finał, bo znając wzajemne animozje i wiele innych towarzyszących tej konfrontacji smaczków (Messi vs Neymar na przykład), mecz byłby podszyty ogromnymi emocjami

                  A pewne będzie:
                  Tu mam mieszane odczucia. Teoretycznie, patrząc na to jak Brazylia i Argentyna grali do tej pory w defensywie, byłbym skłonny przepowiadać ich porażki w półfinałach z odpowiednio Niemcami i Holandią. Jednak po pierwsze, uważam, że obie drużyny z Ameryki Płd. pokazały dopiero niewielką część swojego potencjału i odpalą gdy będą mecze o życie. A po drugie, Brazylia u siebie - kibice, sędziowie...
                  Last edited by chechaouen; 27-06-2014, 12:49.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Nikt nie pisze o dzisiejszych meczach? Chile zagrało świetny mecz z Brazylią, szkoda tego kontrowersyjnego spalonego w ostatnich minutach, w dogrywce już nie mieli argumentów.

                    Urugwaj o mały włos by wygrał po włosku, ale ostatnie 10 minut Kolumbijczycy zagrali z niezłym depnięciem, musiało coś wpaść no i wpadło dwa razy.

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nikt nie pisze o dzisiejszych meczach? Chile zagrało świetny mecz z Brazylią, szkoda tego kontrowersyjnego spalonego w ostatnich minutach, w dogrywce już nie mieli argumentów.

                      Urugwaj o mały włos by wygrał po włosku, ale ostatnie 10 minut Kolumbijczycy zagrali z niezłym depnięciem, musiało coś wpaść no i wpadło dwa razy.
                      Zmień pigułki na migrenę - chyba są zbyt stymulujące
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • wpadzio
                        Senior
                        • 06-2011
                        • 2645

                        A mnie uderzyły zwłaszcza potężne gwizdy po żenującym gwiazdorskim popisie Oscar-Neymar z 84 minuty. Widać, że Canarinhos nie mają zbyt dużego kredytu zaufania u swoich po tym co do tej pory pokazali...
                        A przed Chile czoło chyle...

                        Kolumbia-Urugwaj... gdyby wynik był odwrotny nikt do nikogo nie mógłby mieć pretensji. Na plus sędzia boczny, który dwa razy wyciągał piłkę ze spalonego pomimo uporu obydwu grajków.
                        Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
                        Serviatus status brevis est
                        3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

                        Comment

                        • Latarnik
                          Premium Lamplighter
                          • 06-2004
                          • 4998

                          Nic nie piszecie o zamieszkach po przegranej brazylijczykow? Setki rannych kibicow i policjantow, FIFA chce odwolac reszte mundialu.
                          5410 kapsli z wypitych piw
                          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                          Comment

                          • chechaouen
                            Senior
                            • 01-2011
                            • 1180

                            To co się dzieje w Brazylii to nic. W Montevideo 24 osoby zagryzione w czasie jednej nocy. Urugwajska policja po śladach po zębach ustaliła już, że to człowiek. Straszna historia.
                            Last edited by chechaouen; 28-06-2014, 14:51.

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Wreszcie zaczela sie najciekawsza czesc mundialu bo kazdy mecz bedzie finalem.
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • iron
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 6703

                                Zamieszki jednak odwołane w ostatniej chwili...
                                Ale cienka ta Brazylia, szkoda Chile, niewiele zabrakło - poprzeczka pod koniec dogrywki i brak zimnej głowy w karnych...

                                No i lekkie zdziwienie Brazylii - że tym razem sędzia im nie sprzyjał

                                A teraz szybszy i ciekawszy mecz Kolumbia - Urugwaj...
                                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                                Rock, Honor, Ojczyzna

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎