Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dominik_walkowiak
    Senior
    • 10-2013
    • 335

    Nie spodziewałem sie takiego wyniku Francuzów.

    Emocjonalne MŚ w Brazylii, tego w RPA nie było.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
      Jest polski akcent na mundialu.
      W kadrze Hondurasu jest Boniek
      I właśnie wybiega w wyjściowym składzie .

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
        Podtrzymuję to co wtedy napisałem
        Poczekajmy na spotkanie z naprawdę mocnym rywalem, bo o Szwajcarii, Hondurasie, czy Ekwadorze, nic im nie ujmując, tego nie można powiedzieć...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
          Anglicy byli nie tylko nieco gorsi, ale też po prostu nudni, jak grupa gości waląca kilofami w asfalt.
          Ciekawe, że tak to widzisz. Mnie się wydaje, że od kilkunastu lat nie grali tak dziarsko i do przodu, ale może taka jest specyfika tych mistrzostw. Nawet Włochom się udzieliło.

          Jak dla mnie o wygranej zadecydowało nadzikowanie Suareza. To jest dzik, tylko nie na żołędzie, a na bramki. Wystarczy spojrzeć na jego mowę ciała, jak idzie do sprintu, jak wygląda podczas strzału. W meczu z Polską na Narodowym też to było widać, gdy cały czas balansował na granicy spalonego - ale nie jak sęp typu Inzaghi, tylko właśnie jak dzik. Nie lubię go za tę rękę z Ghaną, ale jego wola walki i zwycięstwa jest niesamowita.

          Comment

          • kiszot
            Senior
            • 08-2001
            • 8081

            Nie pamiętam takich mistrzostw jeżeli chodzi o bramki a już w szczególności o wyniki.

            ps.Jeszcze Kostaryka zostanie mistrzem
            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
            So von Natur, Natur in alter Weise,
            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Bardzo dobre mistrzostwa. Ciekawe mecze, dużo bramek. Na razie najładniej grają Niemcy i Francja - czy utrzymają formę? Kostaryka - zawsze ktoś jest czarnym koniem ale najczęściej góra ćwierćfinał to to co osiąga.
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • Latarnik
                Premium Lamplighter
                • 06-2004
                • 4998

                Cala Brazylia, przez 90 minut, trzymala kciuki by Persowie urwali punkty Argentynie.
                Niestety chwila nieuwagi w 91 minucie, i znow kiepska Argentyna wygrala mecz, szkoda.
                Last edited by Latarnik; 21-06-2014, 19:02.
                5410 kapsli z wypitych piw
                874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  Liczyłem, że Iran dowiezie ten remis, bo swoją postawą załużył na ten punkt. Niestety Messi błysnął w doliczonym czasie.

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Iran powinien mieć karnego według mnie ale ostatecznie o wyniku zadecydował Messi, który już 6 pkt. zrobił Argentynie. Mecz w drugiej połowie całkiem niezły i to dzięki Iranowi.
                    I połowa Niemcy Ghana trochę rozczarowuje, nie to, że jest źle - ale ot tego meczu wymagam dużo więcej. Nastawiłem się na wymianę ataków i co najmniej dwa gole w I połowie. Niemcy mieli sytuację ale Neuer to jednak klasa najwyższa.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4998

                      Niemcy : Ghana
                      W pierwszej polowie zasluzona drzemka, za to druga polowa ma super dramaturgie.
                      Na te chwile 2:2 i mam nadzieje, ze obie strony nie powiedzialy jeszcze ostatniego slowa.

                      P.S.
                      Klose niech lepiej strzela gole, bo na przewrotki do przodu jest juz za stary i jeszcze sobie krzywde zrobi.
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • pioterb4
                        Senior
                        • 05-2006
                        • 4322

                        KIedyś już w lidze po jednej z przewrotek po strzelonym golu uszkodził sobie plecy

                        Mundial jest rewelacyjny, przebija mojego dotychczasowego faworyta czyli Francję 98' Świetne mecze, kupa goli, środek ciężkości przesunięty w końcu na ofensywę a nie jak w Niemczech i RPA na kunktatorstwo i zabezpieczanie tyłów kosztem ładnej gry. Najlepsze wrażenie? Niemcy I Francja, tuż za nimi Chorwacja. No i ta rewelacyjna Kostaryka skazywana na pożarcie. Osobiście liczyłem na lepszą postawę Argentyny, ale z tego co widzę 1/4 finału będzie sporym sukcesem.

                        Tez odnosicie wrażenie, ze ulubiona repra w studiu TVP to Hiszpania? Ciągle jak to nie usprawiedliwiają to ubolewają nad jej odpadnięciem. A dziś nawet bodajże Jońca stwierdził, że zagrali w sumie dobrze tylko skuteczności trochę zabrakło...

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Świetny mecz Niemców z Ghaną i w sumie niezły wynik dający szansę wyeliminowania USA. Niemcy wyglądali na mniej świeżych ale to mogło wynikać z tego, że Ghana była bardziej po presją .
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Świetna, emocjonująca druga połowa, gdyby Ghana strzeliła trzecią bramkę, byłoby po meczu ... a tak Niemcy zremisowali, a Klose poprawił sobie kilka klasyfikacji .

                            Comment

                            • yaro74
                              PremiumUżytkownik
                              • 09-2012
                              • 2089

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi

                              Mundial jest rewelacyjny, przebija mojego dotychczasowego faworyta czyli Francję 98' Świetne mecze, kupa goli, środek ciężkości przesunięty w końcu na ofensywę a nie jak w Niemczech i RPA na kunktatorstwo i zabezpieczanie tyłów kosztem ładnej gry. Najlepsze wrażenie? Niemcy I Francja, tuż za nimi Chorwacja. No i ta rewelacyjna Kostaryka skazywana na pożarcie. Osobiście liczyłem na lepszą postawę Argentyny, ale z tego co widzę 1/4 finału będzie sporym sukcesem.
                              To prawda, świetny ten mundial, poza nielicznymi bardzo słabymi meczami.
                              Do drużyn, które wymieniłeś dodałbym Holandię i z Ameryki Południowej Chile. Będzie ciekawy mecz pomiędzy tymi drużynami.

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Sędziowie usiłują zabić ten piękny Mundial. Brak karnego dla Iranu, a teraz nie uznana prawidłowa bramka dla BiH - sędziowie nie znają chyba przepisów o spalonym (odgwizdują moment otrzymania piłki, a nie moment podania).
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎