Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 4998

    King Suarez pograzyl Anglie, jak wroci do klubu to bedzie musial bocznymi uliczkami przemykac.
    5410 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Świetny mecz, no i powrót Suareza pechowy dla Anglików.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Piękne niespodzianki, oby tak dalej...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • chechaouen
          Senior
          • 01-2011
          • 1180

          Jednak mecz Grecja - Japonia zaraz po obejrzeniu hitu Urugwaj - Anglia był traumatycznym przeżyciem. Trochę jak spotkanie naszej przaśnej Ekstraklasy po relacji ze świetnego meczu w Premier League. Gwałtowny przeskok, bolesny. No żenada. Nudy panie

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4998

            Jest polski akcent na mundialu.
            W kadrze Hondurasu jest Boniek
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • dominik_walkowiak
              Senior
              • 10-2013
              • 335

              Óscar Boniek García ;P

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                Świetny mecz, no i powrót Suareza pechowy dla Anglików.
                O spalonym cisza?
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  A był? Obejrzę jeszcze raz. Ale i tak Suarez to geniusz piłki.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Krzysiu
                    Krzysiu
                    • 02-2001
                    • 14936

                    Realizator na wszelki wypadaek nie pokazał, ale z jednej powtórki można było sądzić, że był. Ale mniejsza z tym, Anglicy byli nie tylko nieco gorsi, ale też po prostu nudni, jak grupa gości waląca kilofami w asfalt. Mam nadzieję, że z tej grupy awansują Włosi (których nie lubię swoją drogą) oraz Kostaryka.

                    Comment

                    • chechaouen
                      Senior
                      • 01-2011
                      • 1180

                      Ale jaki spalony? Po wybiciu Muslery piłkę głową zgrał do tyłu Gerrard, pewnie z przyzwyczajenia podał do koleżki z Liverpoolu. Żadnego spalonego nie było. Gdyby był, już by w Anglii podniósł się lament. Ale na powtórkach widać wyraźnie - głową zagrywał Gerrard a nie Cavani. Byłem za Anglią. No ale bez jaj z tym spalonym
                      Last edited by chechaouen; 20-06-2014, 09:37.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Żeby było jasne, nie upieram się. Nie widziałem dobrej powtórki, więc kątem oka zauważyłem tylko, że Suarez był nieco wysunięty, więc sądziłem że był spalony. ale jeśli to główkował Gerrard, to nie ma o czym gadać. Jak pisałem wyżej - są słabi i nudni, szkoda byłoby, żeby jakaś ciekawsza ekipa odpadła zamiast nich. Jestem pewien, że w meczu "o honor" pokażą taką samą nudną i nieefektywną orkę, jak do tej pory.

                        Comment

                        • chechaouen
                          Senior
                          • 01-2011
                          • 1180

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jest polski akcent na mundialu.
                          W kadrze Hondurasu jest Boniek
                          Jeżeli chodzi o Bońka z Hondurasu, to tutaj fajna ciekawostka
                          Honduras gra dziś drugi mecz na mundialu i jeśli chce się jeszcze liczyć, to musi pokonać Ekwador. Na lepszy występ niż w pierwszym spotkaniu liczy dobrze znany...

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                            Realizator na wszelki wypadaek nie pokazał, ale z jednej powtórki można było sądzić, że był. Ale mniejsza z tym, Anglicy byli nie tylko nieco gorsi, ale też po prostu nudni, jak grupa gości waląca kilofami w asfalt. Mam nadzieję, że z tej grupy awansują Włosi (których nie lubię swoją drogą) oraz Kostaryka.
                            Mówisz, masz
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4998

                              Kostaryka pokonujac Wlochow, wyeliminowala Anglie z turnieju i sprawila, ze Wlosi o awans beda musieli jeszcze walczyc z Urugwajem, ktory tez ma apetyt na wyjscie z grupy.
                              Kto by przed mistrzostwami pomyslal, ze Kostaryka jako pierwsza zapewni sobie awans z grupy smierci, jak o niej pisano.

                              Wlasnie Francja zadala szybkie dwa ciosy Szwajcarii.
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • chechaouen
                                Senior
                                • 01-2011
                                • 1180

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                                Czy tylko ja mam wrażenie, że Francja na tych mistrzostwach może naprawdę mocno namieszać? Ja wiem, że grają z HonduRasiakami, ale i tak. Patrząc na kolejne formacje, potencjał i ogólnie klimat w zespole po tej żenadzie 4 lata temu - myślę, że półfinał spokojnie w zasięgu, jak nie lepiej
                                Podtrzymuję to co wtedy napisałem

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎