Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
    Z innej nieco beczki...
    Startuje Liga Mistrzów, będzie trochę lepszej piłki do pooglądania
    Też z innej Dalszy ciąg Pucharu UEFA ,a tu prawdopodobnie zero relacji z występów polskich drużyn.Ręce opadają,przecież Wisła ma zdobyć ten Puchar ,a my tego nie zobaczymy...Tak na serio szkoda by było jak się znowu nie dogadają


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Korzeniowski mnie załamał. Zachowuje się nie jak były sportowiec, a zwykły urzędas.

      Comment

      • zythum
        Kot Makawity
        • 08-2001
        • 8305

        Kaska ma iść na lekkąatletykę a aby kaska szła muszą być transmisję stąd masz jakieś golden ligi i inne nie wiadomo co (np.: tyczkę kobiet).
        Last edited by zythum; 13-09-2005, 12:06.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          Niektórym do myślenia

          Wczoraj przyszedł do naszej redakcji 38-letni Ireneusz Dzieszko z Mielca, harcmistrz ZHR, członek Głównej Kwatery Harcerzy, który opowiedział nam historię mrożącą krew w żyłach. Oto ona:

          - W niedzielę około godz. 20.30 mój syn wrócił z kościoła i powiedział, że na ulicy coś się dzieje. Powodowany ciekawością wyszedłem z kamerą przed blok przy ulicy Wyspiańskiego i w gronie kilkunastu starszych osób obserwowałem, jak kilkudziesięcioosobowy tłum młodych ludzi, krzyczy: "mordercy, mordercy".
          Po chwili policjanci zaczęli w kierunku rozwrzeszczanego tłumu strzelać, prawdopodobnie gumowymi pociskami. Jeden z policjantów nagle odwrócił się w naszym kierunku i bez żadnego ostrzeżenia zaczął strzelać nad naszymi głowami. W tym momencie z drugiej strony nadbiegł drugi i wypalił z czegoś, co przypominało wąż z wodą. Tyle tylko, że zamiast wody, było tam jakieś świństwo. Ja z racji tego, że wszystko kręciłem kamerą, stałem na linii strzału i zalało mi oczy. Poczułem straszne pieczenie i myślałem, że się uduszę. Po prostu zaparło mi dech w piersiach. Starsi ludzie, którzy stali obok mnie, zaczęli wołać do policjantów: "Panowie, co wy robicie?", ale usłyszeli tylko: "S............ do domu staruchy!" Kiedy zza rogu na chwilę wychyliła się starsza kobieta, też usłyszała od policjanta: "W.......... do domu stara kur..!" Ja zacząłem wołać, żeby mi pomogli, bo nic nie widzę. W odpowiedzi usłyszałem stek wyzwisk w stylu "S......... ch... do domu bo ci poprawimy!" Włos mi się zjeżył na głowie. Ja, który do tej pory uważałem, że ci wszyscy szalikowcy to plaga narodowa, teraz sam mam wątpliwości co do tego, kto jest winien tym wszystkim zadymom - czy to, aby nie policja je prowokuje?
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            W środkach masowego przekazu mówią i piszą zupełnie co innego.Wina leży tylko po jednej stronie(jak zawsze).Co ciekawe na stadionie w Lublinie było widać jak Policja strzela na oślep ,a tłum wtedy stał i przechodziła koło nich wolnym krokiem kobieta z dzieckiem Jakiś Kibic starał się Ją zasłonić-zgroza! Oczywiście mądrale z TV tego nie widzieli(może na innych stacjach ktoś zauważył -albo nie może zauważyć,lub nie chce...?)
            Last edited by Pogoniarz; 13-09-2005, 12:38.


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
              Wczoraj przyszedł do naszej redakcji 38-letni Ireneusz Dzieszko z Mielca, harcmistrz ZHR, członek Głównej Kwatery Harcerzy, który opowiedział nam historię mrożącą krew w żyłach. Oto ona:

              - W niedzielę około godz. 20.30 mój syn wrócił z kościoła i powiedział, że na ulicy coś się dzieje. Powodowany ciekawością wyszedłem z kamerą przed blok przy ulicy Wyspiańskiego i w gronie kilkunastu starszych osób obserwowałem, jak kilkudziesięcioosobowy tłum młodych ludzi, krzyczy: "mordercy, mordercy".
              Po chwili policjanci zaczęli w kierunku rozwrzeszczanego tłumu strzelać, prawdopodobnie gumowymi pociskami. Jeden z policjantów nagle odwrócił się w naszym kierunku i bez żadnego ostrzeżenia zaczął strzelać nad naszymi głowami. W tym momencie z drugiej strony nadbiegł drugi i wypalił z czegoś, co przypominało wąż z wodą. Tyle tylko, że zamiast wody, było tam jakieś świństwo. Ja z racji tego, że wszystko kręciłem kamerą, stałem na linii strzału i zalało mi oczy. Poczułem straszne pieczenie i myślałem, że się uduszę. Po prostu zaparło mi dech w piersiach. Starsi ludzie, którzy stali obok mnie, zaczęli wołać do policjantów: "Panowie, co wy robicie?", ale usłyszeli tylko: "S............ do domu staruchy!" Kiedy zza rogu na chwilę wychyliła się starsza kobieta, też usłyszała od policjanta: "W.......... do domu stara kur..!" Ja zacząłem wołać, żeby mi pomogli, bo nic nie widzę. W odpowiedzi usłyszałem stek wyzwisk w stylu "S......... ch... do domu bo ci poprawimy!" Włos mi się zjeżył na głowie. Ja, który do tej pory uważałem, że ci wszyscy szalikowcy to plaga narodowa, teraz sam mam wątpliwości co do tego, kto jest winien tym wszystkim zadymom - czy to, aby nie policja je prowokuje?
              Spokojnie Zythum,zaraz Krzyś lub Pieczarek wysmarują posta,że to była jawna prowokacja.I wogóle,że to sa jakieś bzdury.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • Doodeck
                Senior
                • 05-2003
                • 1612

                Miało być o piłce, a nie o kibolach i psach .
                A z drugiej strony ciekawe, jaki wynik będzie jutro przy okazji pogrzebu tego szybkiego motocyklisty z Mielca...
                Dalekosiężny
                Obserwator
                Obiektów
                Dynamicznie
                Epatujących
                Ciekawymi
                Koncepcjami

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                  Korzeniowski mnie załamał. Zachowuje się nie jak były sportowiec, a zwykły urzędas.
                  A ja go rozumiem. Po tegorocznych występach naszych drużyn w meczach pucharowych już samo wysyłanie Dariusza Szpakowskiego do Portugalii uważam za niczym nieuzasadnioną rozrzutność. Poza tym rywale, zwłaszcza w przypadku Legii, są mało atrakcyjni, a i pewnie mecz rozgrywany w Portugalii zacząłby się u nas koło 22.

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Nie sądzę, żeby Korzeniowski powodował się poziomem polskiej piłki. Poza tym rywale są całkiem atrakcyjni - przedstawiciel raczej ofensywnej ligi portugalskiej i czołówka ligi francuskiej. Nie wiem tylko, z kim gra Legia.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                      Nie sądzę, żeby Korzeniowski powodował się poziomem polskiej piłki. Poza tym rywale są całkiem atrakcyjni - przedstawiciel raczej ofensywnej ligi portugalskiej i czołówka ligi francuskiej. Nie wiem tylko, z kim gra Legia.
                      Z Vitorią Guimaraes, zaledwie przeciętniakiem.

                      Comment

                      • albeertos
                        Senior
                        • 10-2001
                        • 2313

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                        Nie wiem tylko, z kim gra Legia.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                        Z Vitorią Guimaraes, zaledwie przeciętniakiem.


                        Legia to w piątek z Pogonią gra, panowie...
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Niech go ktoś uświadomi.

                          PS Dziekuję, Albertos, choć chyba powinienem się przy okazji obrazić.
                          Last edited by żąleną; 13-09-2005, 19:34.

                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną
                            Niech go ktoś uświadomi.

                            PS Dziekuję, Albertos, choć chyba powinienem się przy okazji obrazić.
                            Żą! Arcy jszcze po zlocie nie doszedł do pełni świadomości
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • arcy
                              Senior
                              • 07-2002
                              • 7538

                              Skoro zapomniałem własnych portek, to o tak drobnym szczególe jak mecz Legii mogę nie pamietać.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Co prawda nie oglądam LM ale Adam powiadomił mnie przez gg,że Real przegrywa
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎