Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Już nie przesadzaj, cracoviaku.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Kurde,zaczynam żałować,że nie patrzyłem na nasza "kochaną" Wisełkę. Po takich opisach.




      No to faktycznie KP wiedziało na jakiego "konia" postawić Jestem pod wrażeniem.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • bury_wilk
        Senior
        • 01-2004
        • 2655

        Typowo nasze...
        Wisła Wisła Wisła
        Na pierwszych stronach gazet i na językach. No zagrali beznadziejnie, fakt. Z Saragossą też dostali w kuchnię w pierwszym meczu, że aż bolało... Dla odmiany po pierwszym meczu z Panathinaikosem postawiono im pomników niemal tyle, co papieżowi...
        Mnie nie o to chodzi, żeby ich nie krytykować, bo sobie zasłużyli, ale dlaczego nie napisać wielkimi literami, że Dyskobolia wywiozła z Francji 1-1? Przecież oni jechali tam jak na ścięcie!!! Do awansu, to jeszcze daleka droga, ale wczoraj były dwa mecze, a nie jeden i chyba lepiej się z czegoś cieszyć, niż urągać wszystkiemu, co ma kształt piłki.
        A KP, to rzeczywiście trafiło w dziesiątkę
        Lubię kiedy się zieleni
        Lubię jak się piwo pieni...

        ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          Jestem zaniepokojony grą obrony Głowacki i Baszczyński popełnili mnóstwo błędów.Jeśli zagrają w meczu z Anglikami,dla których zapewne to będzie mecz o wszystko to nie wróżę dobrego wyniku repry.
          Taka jest gra polskich drużyn sił staracza ledwie do 60 minuty,chyba ,że grają miedzy sobą w chodzonego.
          Trzymam kciuki za Dyskobolię,ale byłoby super jakby przeszli faworyzowane Lens
          Szpakowski na swoim normalnym poziomie w sumie dostosował się do gry Wisły
          Last edited by Pogoniarz; 16-09-2005, 07:03.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • grzes_ch
            Senior
            • 10-2003
            • 612

            Ja myślę , że piłkarze Wisły aktywnie przyłączyli się do protestu antyKP i to bardzo skutecznie , bo swoją postawą wkrótce pozbędą się logo Tyskie z koszulek tak jak pozbyli się Ery.

            Comment

            • zythum
              Kot Makawity
              • 08-2001
              • 8305

              Co to było, co to są za piłkarze . Sprawa jasna - piją Tyskie
              To inaczej miało być, przyjaciele,
              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

              Rządzący światem samowładnie
              Królowie banków, fabryk, hut
              Tym mocni są, że każdy kradnie
              Bogactwa, które stwarza lud.

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
                Ja myślę , że piłkarze Wisły aktywnie przyłączyli się do protestu antyKP i to bardzo skutecznie , bo swoją postawą wkrótce pozbędą się logo Tyskie z koszulek tak jak pozbyli się Ery.
                Era sama zrezygnowała ze względu na to iż sponsorem całej Ekstraklasy została Idea.

                Ps. Lech nawet do pucharów sie nie dostał to o czym w niektórych postach jest gadka? Z tych postów wynika, że trzeba było kasę łożyć na Lecha to byście nie żałowali. Dla mnie sprawa nie pojęta o co tu chodzi
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bury_wilk
                  Typowo nasze...
                  Wisła Wisła Wisła
                  Na pierwszych stronach gazet i na językach. No zagrali beznadziejnie, fakt. Z Saragossą też dostali w kuchnię w pierwszym meczu, że aż bolało... Dla odmiany po pierwszym meczu z Panathinaikosem postawiono im pomników niemal tyle, co papieżowi...
                  Mnie nie o to chodzi, żeby ich nie krytykować, bo sobie zasłużyli, ale dlaczego nie napisać wielkimi literami, że Dyskobolia wywiozła z Francji 1-1?
                  Ktoś by transmitował mecz, to by się i na nich ponarzekało - ponoć była obrona Częstochowy.

                  Comment

                  • kalifat
                    Senior
                    • 10-2004
                    • 1168

                    Od dziś nie ma już Idea Ekstraklasy !!!!

                    Niestety nie rozpieprzyli jej a tylko zmienili nazwę na Oranżada Ekstrażenada
                    bla bla bla

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Najlepiej, żeby w Pucharach grał Widzew - za zasługi. To dopiero byłyby jaja.

                      Comment

                      • zythum
                        Kot Makawity
                        • 08-2001
                        • 8305

                        Admin: fragment usunięto

                        A wracając do tematu to Widzew zaczyna grać tak jak w tamtym roku. Wygrywa z silnymi, potyka się na słabych. Boję się, że znowu będą baraże a liczyłem na spokojny awans. Jedynym światełkiem w tunelu jest początek współpracy z PGF - może w końcu będą pieniądze i Widzew będzie grał w pucharach nie za zasługi - choć nie wiem jak sobie mentalnie z tym poradzą co poniektórzy.
                        Last edited by ART; 17-09-2005, 12:23. Powód: powstrzymaj język na wodzy
                        To inaczej miało być, przyjaciele,
                        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                        Rządzący światem samowładnie
                        Królowie banków, fabryk, hut
                        Tym mocni są, że każdy kradnie
                        Bogactwa, które stwarza lud.

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          Jeśli Widzew będzie grał w Pucharach dlatego, że awansował tam w wyniku sukcesów ligowych, będę się bardzo cieszył, ponieważ nie jestem fanatykiem jakijś śmiesznej bandy nieudolnych kopaczy, tylko kibicem piłki nożnej, z którym to faktem niektórzy nie potrafią się pogodzić.

                          Zgadłeś, że fakt dodania mnie do listy ignorowanych zwisa mi i powiewa swobodnie. Ale nie potrafię sobie odmówić publicznego szydzenia z wymyślanych przez ciebie teorii.

                          Huragan Proboszczów wygrał na wyjeździe z LZS Czaple 2 : 0, ale po czterech kolejkach zajmuje 9 miejsce w grupie, z dorobkiem jedynie 4 punktów.
                          Last edited by Krzysiu; 16-09-2005, 21:24.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Nie bardzo rozumiem coś się tak uczepił tego Widzewa?

                            Żyj i daj żyć innym.
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Właśnie wróciłem z Papricany.Jeśli nie chce się wygrać to się nie wygrywa Odnosi się bardziej do Pogoni ,która przegrywała 0:2 po bramkach z niczego ,podnieśli się i wyrównali ,mieli jeszcze okazje na wygraną,ale niestety nie wyszło.Pierwsze 15 minut bardzo dobra ,otwarta gra z obu stron i wynik na tablicy powinien widnieć 3:1 dla gospodarzy.Potem nuda,nuda,nuda i bramka dla Legii, chyba swojak Magdonia...
                              Dobra nie będę opisywał już spotkania.Pogoń przeciętna,Legia niewiele lepsza.
                              Bramka Kaźmierczaka z woleja na 2:2 rewelacyjna
                              Spadamy coraz niżej ,porażki na wyjeździe u siebie remisy...równia pochyła
                              Last edited by Pogoniarz; 16-09-2005, 22:16.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • peter007
                                Senior
                                • 06-2004
                                • 2820

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                                Właśnie wróciłem z Papricany.Jeśli nie chce się wygrać to się nie wygrywa Odnosi się bardziej do Pogoni ,która przegrywała 0:2 po bramkach z niczego ,podnieśli się i wyrównali ,mieli jeszcze okazje na wygraną,ale niestety nie wyszło.Pierwsze 15 minut bardzo dobra ,otwarta gra z obu stron i wynik na tablicy powinien widnieć 3:1 dla gospodarzy.Potem nuda,nuda,nuda i bramka dla Legii, chyba swojak Magdonia...
                                Dobra nie będę opisywał już spotkania.Pogoń przeciętna,Legia niewiele lepsza.
                                Bramka Kaźmierczaka z woleja na 2:2 rewelacyjna
                                Spadamy coraz niżej ,porażki na wyjeździe u siebie remisy...równia pochyła
                                Co ty chcesz od tej Pogoni przecież wykazali się dobrą skutecznością. Już dawno Portowcy nie strzelili czterech bramek w jednym meczu
                                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎