Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Ja już przy pierwszej bramce dla Szwedów straciłem wszystkie nerwy i zdecydowałem się przełączyć na Novą żeby oglądać Czechów i Holendrów. Mecz był naprawdę dobry i padały ładne bramki.
    Czy ktoś mi może wyjaśnić ileż to razy można grać mecz ostatniej szansy podczas tych samych eliminacji??

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      baklazanek napisał(a)
      Czy ktoś mi może wyjaśnić ileż to razy można grać mecz ostatniej szansy podczas tych samych eliminacji??
      Co mecz.

      Comment

      • Piwofil
        Senior
        • 01-2002
        • 907

        No i tak jak pisałem pare postów wyżej, obrony nie poprawili i dostali baty, bo Szwedzi lepiej trafiają w bramkę. Co do meczu to szkoda słów, po prostu. Troche głupia kartka dla Hajty, ale coż, poniosło go widocznie. Mam nadzieje że jednak wygrają z Węgrami, nawet jeśli Łotwa zremisuje ze Szwecja, tak żeby był miły akcent na koniec eliminacji. A już za rok będziemy się emocjonować meczemi ostaniej szansy w eliminacjach MŚ Ciekawe kto będzie nowym trenerem, może Smuda?
        www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Oby był nim Janas. Niezależnie od wyników jestem za tym, aby wreszcie kadrę przez co najmniej 2 lata prowadziła jedna osoba. Nie ma innej drogi do sukcesu, nasza reprezentacja to nie samograj w stylu Realu.

          Comment

          • Piecia
            Senior
            • 02-2002
            • 3307

            Do eliminacji MŚ 2006 w Europie jeszcze daleko......sto razy się wszystko zmieni.
            PS. też jestem za pozostawieniem Janasa , tyle że czekam aż zacznie stawiać na młodych (podziękować Lewandowskiemu, Żewłakowowi, Kryszałowiczowi i niestety Żurawiowi który w reprezentacji a i ostatnio w klubie nie gra nic - potrafi tylko egzekwować jedenastki i na dążeniu do tychże opiera się gra drużyny )
            Koniec i bomba,
            Kto nie pije ten trąba !!!
            __________________________
            piję bo lubię!

            Comment

            • krzysfryna
              Senior
              • 06-2003
              • 107

              Niema się co przejmować za parę dni rusz LM tam jest prwdziwy futbol a nie żadna ściema.

              Comment

              • Seler_32
                Senior
                • 04-2003
                • 444

                Bardzo dobrze, że Hajto złapał kartkę, bo na środku obrony trener Janas może wystawić swojego jokera - Jopa, najlepszego polskiego stopera, który swoją klase udowodnił we wszystkich meczach eliminacyjnych do LM.

                Miejmy nadzieję, że na wyjazd na Węgry pan Dąbrowski będzie miał już wizę. Bo na prawej pomocy potrzeba kogoś na gwałt...

                Po podjęciu roli sponsora Legii Wa-wa prze Ideę, zastanawiam się, kogo zasponsoruje Plus GSM... może Górnika Łęczna, z ich niesamowitym, byłym zawodnikeim RKS Cz-wa, Grzesiem Skwarą.
                Nie należy odkładać na jutro, tego co można wypić dzisiaj.

                Nie wierzę abstynentom.

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  Nastęna kolejeczka 2 ligi.Zagłębie zgubiło punkcik z Garbarnią(może odwrotnie?)Może Robox był na meczu?Dzisiaj Pogoń gra w Radomsku,będzie ciężko o punkty...


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    Pogoniarz napisał(a)
                    Nastęna kolejeczka 2 ligi.Zagłębie zgubiło punkcik z Garbarnią(może odwrotnie?)Może Robox był na meczu?Dzisiaj Pogoń gra w Radomsku,będzie ciężko o punkty...
                    No i bracie wykrakałeś.......karny w ostatniej minucie....czekam na relację w TVP3 czy słusznie...
                    Jaga nie bez trudu uporała się z Podbeskidziem BB (3-1) choc Bielszczanie mogli prowadzić 2-1 a wtedy mecz mógłby ułożyc się mniej korzystnie
                    Tak czy inaczej liderzy zgubili punkty, Jaga zdobyła 3 i umocniła się na 1 miejscu w drugoligowej tabeli! na zdrowie!!!
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Zagłębiu zabrakło skuteczności, choć z drugiej strony mogło stracić bramkę po rzucie karnym. Widać było, że Garbarnia jest zespołem dobrze przygotowanym do sezonu i może się liczyć w ostatecznej rozgrywce o awans. Narazie, dzięki decyzji PZPN się nie liczy.
                      No i Jaga odjechała od goniących jej zespołów. Wszyscy potracili punkty, w najgorszy sposób zespół Pogoniarza, o czym Piecia wspominał.

                      Comment

                      • szarpik
                        Senior
                        • 02-2002
                        • 676

                        a my dzis nareszcie pożegnaliśmy trenera Pale , po kolejnej porażce sfrustrowani kibice przez ponad 15 min skandowali "Libor Pala niech sp.." machając przy tym białymi chusteczkami. Potem w tramwaju , którym wracałem do domu kilku nastolatków wybiło szybe , po czym wpakowała sie policja tłukąc bezbronnych ludzi bez opamiętania pałami , kolbami od strzelb. Ci co wybili szybe oczywiście łamagom uciekli za to dostało sie kilku maluchom 8-10 lat , jednej !!!LASCE!!! i kibicom wcześniej przewróconym na tory lub asfalt. Na wznoszone przez nas chasła "Ty k.. zostaw kibica" troche sie opamiętali i jakby nigdy nic wrócili do swoich suk. CHWDP , POWINNI WAS DEBILI POWYSTRZELAĆ , BIAŁA PAŁA ZNAK PEDAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        ps. sory za ostre słowa ale naprawde ciężko opisać to inaczej jeżeli kumpel i jego dziewczyna nza darmo zaliczają pałowanie
                        WWW.EKSTRAKLASA.NET

                        Comment

                        • Piwofil
                          Senior
                          • 01-2002
                          • 907

                          W meczu na szczycie III ligi Śląsk pokonał Zagłębie Sosnowiec 3:0 i ma całkiem spore szanse wyprzedzić lidera. Bardzo mnie to cieszy, gdyż liczę na szybki powrót Śląska do drugiej ligi, zwłaszcza po tym jak Schetyna zajął się zespołem.
                          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Piwofil napisał(a)
                            ... zwłaszcza po tym jak Schetyna zajął się zespołem.
                            Oby tylko jego zaangażowanie w piłkę nożną nie odbiło się koszykarskim Śląsku.

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Się normalnie załamałem Czułem,że będzie ciężko.Trudno, wiadomo było,że dostaną kiedyś bęcki
                              Szarpik wiadomo,że pałkownicy biją zawsze bezbronnych i niewinnych,winni zawsze zdąrzą dać nóżkę CHWDP


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                A według mnie raczej ChWDTymCoDaliNóżkę.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎