Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Słaby mecz naszej reprezentacji i koniec dobrej passy Janasa.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      belze napisał(a)
      No ale żeby z USA przegrać to już jest porażka.. ech..
      W zasadzie każda przegrana jest porażką
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        Widać były naciski z Komitetu. Nie wypadało wygrywać z Naszym Wielkim Sojusznikiem.

        A tak poważnie, to Amerykanie pokazali jak niewiele trzeba, żeby dokopać polskiej reprezentacji.

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          WItam wszystkich , po dłuszżej przerwie znowu goszcze na forum szkoda tylko że dzień po słabym meczu naszych orłów. Gra bardzo rwana niedokładna i ogólnie... przykro patrzeć dobrze że to tylko towarzyski , jak skład sie wreszcie ustabilizuje to mam nadzieje że bedzie lepiej.
          ps.Ja mam na szczeście karnet na cały sezon i nie musiałem stać w tych kilkusetosobowych kolejkach po bilety na sobote KOLEJORZ GOL!!!
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            belze napisał(a)
            No ale żeby z USA przegrać to już jest porażka.. ech..
            No nie przesadzaj! Widziałeś chyba tylko dwa mecze reprezentacji USA i to oba z Polską. Amerykanie naprawdę potrafią grać w piłkę co pokazali na ostatnich mistrzostwach świata. Oraz w innych meczach. Ich gra naprawdę może zachwycać choć oczywiście nie zawsze. We wczorajszym meczu jakoś nikt się nie wysilał i stąd była taka mizeria.
            Wiecznie nie doceniany Radomski i nie chciany w reprezentacji w końcu dostał szansę od początku meczu( za czym i ja się opowiadałem) i niestety udowodnił iż brak powołań było słuszne. Chyba nie prędko znowu wystąpi w biało-czerwonych barwach.

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              baklazanek napisał(a)
              No nie przesadzaj! (...) Ich gra naprawdę może zachwycać choć oczywiście nie zawsze. We wczorajszym meczu jakoś nikt się nie wysilał i stąd była taka mizeria.
              Wiecznie nie doceniany Radomski i nie chciany w reprezentacji w końcu dostał szansę od początku meczu( za czym i ja się opowiadałem) i niestety udowodnił iż brak powołań było słuszne. Chyba nie prędko znowu wystąpi w biało-czerwonych barwach.
              Z tym zachwycaniem się grą USA to trochę przesada , choć nie powiem, potrafią pokazać kawał dobrej piłki (no i w rankingu FIFA są wyżej od Polski ) Wczoraj byli lepsi pod każdym względem. Zgadzam się co do Radomskiego, dostał szansę i jej nie wykorzystał. Moim zdaniem bezsensownym ruchem było powoływanie i wstawienie Tomka Hajto. Nie chodzi mi o grę we wczorajszym meczu, ale o to że został powołany chyba "za zasługi". Po pierwsze nie łapie się do wyjściowej "11" w Schalke , a poza tym za czerwoną kartkę w ostatnich eliminacjach nie zagra w 2 pierwszych meczach el. do mistrzostw świata. Obrona powinna się zgrywać pod kątem przyszłych meczów.

              Ja byłem na meczu, zdarłem gardło dopingując naszych, atmosfera na stadionie była bardzo dobra, nawet o dziwo nie było żadnej zadymy.
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Najgorsze jest to, że tak mogą wyglądać mecze z wyspiarzami. Pierwsi walna bramkę, a nasi będą przez resztę meczu walić głową w mur.

                Najbardziej martwi mnie właśnie to, że od niepamiętnych czasów nie wygrali meczu, w którym pierwsi stracili bramkę. Ktoś w ogóle pamięta, kiedy ostatni raz im się to zdarzyło?

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  żąleną napisał(a)
                  Najgorsze jest to, że tak mogą wyglądać mecze z wyspiarzami. Pierwsi walna bramkę, a nasi będą przez resztę meczu walić głową w mur.

                  Najbardziej martwi mnie właśnie to, że od niepamiętnych czasów nie wygrali meczu, w którym pierwsi stracili bramkę. Ktoś w ogóle pamięta, kiedy ostatni raz im się to zdarzyło?
                  Chyba w eliminacjach do MŚ za Engela Walia nam strzeliła u siebie pierwszą bramkę a nam udało się później ich przegonić.
                  A niedawno z Węgrami to my pierwsi strzeliliśmy czy Oni?

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Fakt, przecież była Walia! No ale w tych eliminacjach przeczyliśmy wszystkim stereotypom - no, może poza meczem z Azerbejdżanem na wyjeździe...

                    Pierwsi strzeliliśmy Węgrom, jakoś tak blisko początku spotkania (Niedzielan dał szpulę między dwoma po podaniu Rasiaka i strzelił obok Kiralya)

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      Zagłębie wygrało w Łodzi 1:0 z ŁKS-em i dalej trzyma się w czołówce.
                      Pogoń też wygrała, ze Szczakowianką, a po meczu o mało nie doszło do linczu . Więcej nam powie pewnie Pogoniarz .

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Co za sędzia! Pan Wyparcik czy jak mu tam... powinien sędziować mecz Omlety Stara Wieś kontra Ciepłe Leszki Kłajewo.O mało co dał by się zabić przez zawodników przekręciarki.Pan Czerwiec bez piłki skosił po chamsku zawodnika Pogoni;doszło do zadymy na boisku i dostał tylko żółtą kartkę.Na trybunach wrzenie!!!Pogoń prowadziła 2:0.Znakomita gra Szczaki i doprowadzenie do remisu 2:2.Po chwili bramka dla Pogoni-pretensje aferzanki ,że był faul na bramkarzu.Powiem szczerze była walka w powietrzu ,ale według mnie za "piątką".Co do karnego dla Szczaki-chyba był.Dla Pogoni ewidentny.Po meczu do sędzięgo wystartowali wszyscy zawodnicy z Jaworzna pchali go lżyli...dopiero ochrona obroniła tego beznadziejnego arbitra.Czerwiec dostał za tamtą kosę tylko żółta kartkę,ale później drugą żółtą za niesportowe zachowanie.Zszedł z boiska praktycznie bez zmiany...
                        Mecz stał na niezłym poziomie pierwszoligowym.Według mnie goście lepiej grali w środku i wykazali się większą agresywnością.
                        Szkoda na początku meczu kontuzji Bugaja po faulu bramkarza-efekt-karny.
                        W sumie dramatyczny,wyrównany mecz.Pogoń miała więcej "setek"

                        Cieszy wygrana .Styl wygranej i zachowanie gości-bez komentarza.O tym meczu będzie z pewnością głośno
                        Last edited by Pogoniarz; 03-04-2004, 22:55.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • robox
                          = kapslarz =
                          • 11-2002
                          • 8188

                          Pogoniarz napisał(a)
                          O tym meczu będzie z pewnością głośno
                          Już jest głośno . Z drugiej strony, nie ma się co dziwić, Sczakowianka zamiast zdobywać punkty, cały czas je na wiosnę gubi.
                          Zagłębie w natępnej kolejce "odpoczywa", pewnie na tym straci.
                          W onecie czytałem, że Polsat Sport ma transmitować mecze na drugim froncie, Cracovii i Pogonii. Pierwsza transmisja z Lubina, Zagłębie- Cracovia.

                          Comment

                          • kiszot
                            Senior
                            • 08-2001
                            • 8081

                            Kompromitacja w Sosnowcu.Zagłębie rozgromiło Polonię 4:0
                            Najgorsze jest to,że Polonia oddała punkty bez walki.Skórokopy grali tak jakby mieli powiązane nogi.Chyba trzeba będzie z nimi pogadać po męsku
                            Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                            1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                            Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                            Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                            So von Natur, Natur in alter Weise,
                            Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                            Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              kiszot napisał(a)
                              Kompromitacja w Sosnowcu.Zagłębie rozgromiło Polonię 4:0
                              Przecież Sosnowiec nie będzie rozdawał punktów , Śląsk też wygrywa, więc sprawa awansu do II ligi nie jest jeszcze przesądzona.

                              Comment

                              • szarpik
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 676

                                A my przegrywamy niestety z Legią 0-1 , ale po walce , dobrym zaciętym meczu i przede wszystkim w obecności 26 tys. ludzi , na stadionie niezapomniana atmosfera
                                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎