Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
    Hehe no za kilka dni gra Zagłębie to zobaczymy...
    Ale szczerze Ci powiem że nie wierzę za bardzo w umiejętności tego Klejdinsta czy jak mu tam, choć to przecież jednak piłkarze grają...
    P.S. jak Lubin dostanie to Iwańskie i inne Łobodzińskie będą miały jeszcze możliwość odejścia?? Bo w końcu zostali tu tylko dla UEFA... A z tym Bartczakiem to nie wiem po co go wykupywali, lepiej by jakichś juniorów ogrywali, w końcu po poprzednim sezonie wyszło że w Lubinie regularnie opłacają ponad 40 piłkarzy!! A wasi juniorzy regularnie LDJ wygrywają...
    Już 13 lipca przekonamy się w jakiej formie jest Zagłębie.
    Ze sparingami było różnie, ciężko jest prorokować jak Klejndinst przygotował zespół. Praktycznie zespół cały czas spędza w Szklarskiej Porębie. Z tego co wiem, wyżej wymienieni piłkarze grają co najmniej do końca rundy jesiennej (chyba, że zespół zawojuje Puchar UEFA ). Bartczak można powiedzieć wrócił na "stare śmieci", nawet w sparingach coś tam strzelił. Kadra miała być mocno odchudzona, ale znów cisza. Kilku piłkarzy miało odejść do pobliskiego Górnika Polkowice. A z juniorami jest tak, że od lat wygrywają LDJ, tylko póżniej ciężko jest im się przebić do kadry, więc są wypożyczani do innych zespołów.
    Last edited by robox; 09-07-2006, 17:51.

    Comment

    • albeertos
      Senior
      • 10-2001
      • 2313

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
      Wisła natomiast z Kmitą nie grała na poważnie. Był to mecz załatwiony po znajomościach przez Kowalika z okazji 70-lecia klubu z Zabierzowa połączony z festynem. Po prostu piknikowa atmosfera.
      Już tak nie usprawiedliwiaj Wisły

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
      Już tak nie usprawiedliwiaj Lecha. To co Lech pokazał to była kompromitacja. Jak nie chciał grać to mógł się nie zgłaszać do intertoto. Poznań zagrał oficjalny mecz w pucharach więc powinien się do niego przyłożyć.
      Widziałeś mecz? Czy "to co Lech pokazał" to dla Ciebie suchy wynik 1-3? Poza tym sam tekst o "zgłaszaniu" do Intertoto nie najlepiej świadczy o Twojej orientacji i przygotowaniach w klubie pod te rozgrywki.
      (_)>
      Nigdy się nie poddawaj!!!
      Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
      Lech jest tam gdzie jego wiara
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika elwood
        Musiał to taki zawodnik reprezentacyjny był...
        Napisałeś co wiedziałeś.

        A teraz grzecznie poszukaj w Internecie informacji dlaczego:

        1) Lech w Intertoto się znalazł
        2) dlaczego nie mógł odmówić.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Robox, no więc właśnie są młodzi zdolni a klub i tak ściąga jakichś Bartczaków czy wyrobników z zagranicy, najczęściej z Serbii czy z Czech.
          Śmieszą mnie ci wszyscy obrońcy Lecha. Niedługo wyjdzie na to że Lech siłą był zmuszony do gry w Intertoto, a przecież oni tak nie chcieli... I naprawdę mimo że przeciwnik silny aż strach, to jednak chłopaki stawili im godnie czoła. Walczyli dzielnie i ambitnie, ale pechowo przegrali z europejskim potentatem 1:3. Brawo.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            Bardzo mi się podobał ten Mundial, jesli tylko poprawią sędziowanie to znowu wróce do biernej piłki nożnej !

            PS
            Faworyci zawsze gdzieś tam grają , t.zn : Polska, Czechy, Niemcy ... czyli zwykły piwny świat !(?)

            Comment

            • Radegast
              Senior
              • 02-2001
              • 1124

              MS czyli francja wykopana

              Italia mistrzem swiata, francja ze lzami do domciu, a narodowy bohater Zidane konczy kariere czerwona kartka za jakze sportowa postawe.
              Co plac, co knajpka wszedzie wystawione telewizory lub inne telebimy, w starym porcie i na plazach poustawiane te najwieksze, stadion olimpiku Marsylii naturalnie tez przygotowany. Wejscie do finalu konczy sie wielka feta w calej francji, Marsylia szalala, niestety wczoraj bylo juz troche ciszej. Owszem szczelaly pedardy lecz tlum juz tak nie szalal.

              Ja pilem piwo i nikomu nie kibicowalem
              Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

              Comment

              • Radegast
                Senior
                • 02-2001
                • 1124

                Kurka nie ma jak to bierna pilka
                Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

                Comment

                • albeertos
                  Senior
                  • 10-2001
                  • 2313

                  Za www.lech.poznan.pl:

                  10 lipca 2006 r. - "Chcemy być lepsi" nowe hasło KKS Lecha Poznań, będzie realizowane dzięki wsparciu marki Warka.

                  Dziś KKS Lech Poznań podpisał nową umowę sponsorską, na mocy której przez najbliższe trzy lata Warka będzie strategicznym sponsorem klubu.

                  Rozmowy pomiędzy Warką a poznańskim klubem zakończyły się sukcesem. Lech Poznań będzie korzystał ze środków sponsora do realizacji ambitnych, sportowych planów. Strony nie ujawniają wartości kontraktu.
                  "Środki, jakie przeznacza Warka na rozwój klubu są dla nas bardzo satysfakcjonujące i pozwolą na stabilny jego rozwój" - powiedział Andrzej Kadziński Prezes Klubu KKS Lech Poznań.

                  Warka, stając się wyłącznym branżowym i jednocześnie strategicznym sponsorem klubu zyskuje prawo do ekspozycji marki na stadionie, wykorzystania faktu sponsoringu w działaniach marketingowych marki oraz ma możliwość korzystania

                  z wizerunku zawodników klubu.

                  Warka ma kilkuletnie doświadczenia w zakresie sponsoringu sportowego (sponsor UEFA Champions League w latach 2003 - 2005).

                  Od roku 2006 nowa strategia regionalna dla marki, znalazła również odzwierciedlenie w obszarze sponsoringu. Na Śląsku Warka wspiera Fundację Jerzego Dudka "Dobry Start" i jest obecna na wielu stadionach piłkarskich. Teraz przyszedł czas na Wielkopolskę. Tutaj Warka postawiła na piłkarski klub, będący dumą mieszkańców regionu. Warka od kilku lat wspiera największy klub piłkarski regionu, z którego pochodzi -"Radomiak".

                  "Zawsze koncentrujemy się na wartościach regionu, w którym chcemy być obecni, aby zdobywać uznanie jego mieszkańców. Dlatego dołożymy wszelkich starań, by zapewnić poznańskiej drużynie możliwość rozwoju. Jestem głęboko przekonany, że nasza współpraca przyniesie wymierne efekty zarówno sponsorowi, zawodnikom, klubowi jak i fanom i kibicom klubu" - powiedział Mariusz Borowiak, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Komercyjnych w Grupie Żywiec S.A.

                  CHCEMY BYĆ LEPSI
                  No cóż, kolejny duży koncern w OE. Nie wiem ile GŻ daje Legii (Królewskie) ale tutaj zaangażowanie wygląda bardziej poważnie. KP dostała po nosie
                  Attached Files
                  (_)>
                  Nigdy się nie poddawaj!!!
                  Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                  Lech jest tam gdzie jego wiara
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Dembiński, Bosacki, Reiss - rzeczywiście, nowe oblicze Średnia wieku +30, znani głównie z tego, że nie wyszło im w Bundeslidze.

                    Czepiam się

                    Ciekawe tylko, co w takiej sytuacji z Kolejorzem z Czarnkowa.

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                      KP dostała po nosie
                      Jak Lech od KP rok temu też się czepiam
                      Last edited by YouPeter; 10-07-2006, 12:57.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • pieczarek
                        zwykle cham i prostak
                        • 06-2001
                        • 5011

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                        Jak Lech od KP rok temu też się czepiam
                        Lech dostał w zeszłym roku pstryczka w nos. KP oberwała natomiast pięścią w twarz po akcji klubu kibica.
                        Dzisiaj marketingowcy z KP mogą stanąć przed ścianą i ćwiczyć intensywnie skłony, aż na ścianie i na durnych czołach pojawi się krew. To już nic nie pomoże, ale ich otrzeźwi. Nie będzie nic bardziej ośmieszającego dla KP, jak klub Lech w koszulkach z logo Warki.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy

                          Ciekawe tylko, co w takiej sytuacji z Kolejorzem z Czarnkowa.
                          A co ma Czarnków do Warki?
                          Jedni podpisali umowę ze stowarzyszeniem a drudzy z klubem.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Mam nadzieję, że nic. Ale może się okazać, że komuś w Warce zacznie to przeszkadzać.

                            Comment

                            • robox
                              = kapslarz =
                              • 11-2002
                              • 8188

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                              Nie będzie nic bardziej ośmieszającego dla KP, jak klub Lech w koszulkach z logo Warki.
                              To chyba dlatego tak dużo teraz reklam Warki z Poznania

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                Ja na chwilę wrócę do Intertoto - wiecie, że ja myślałem, że się wyglupiacie i dopiero dzisiaj przeczytałem, że to na serio Lech przegrał
                                Co do sponsoringu to też jestem w szoku - Warka - uznanie w Wlkp.
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎