Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    U nas kolejna ciekawostka,nie dość,że niektórym zawodnikom obniżono kontrakty to jeszcze za pobyt w Gutowie mają płacić wszyscy ,którzy tam są skoszarowani po 100 zł dziennie.Ja pier... Super ptasialdo wyleciał do Brazylii by chyba ściągnąć na odwyk synka.To początek końca OOOOO!
    Co do występu Lecha,polska normalka.Liga jest beznadziejna i tyle.
    Ja nie zapomnę występu Pogoni z Fylkirem-szło rzucić pawia,kolejne zespoły chcą zrobić wszystko w programie "Kto się bardziej zbłaźni".Efekty są piorunujące
    Last edited by Pogoniarz; 10-07-2006, 19:12.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      Z tym odwykiem to z tego co pamiętam ten synek miał wyszukiwać tam diamenty dla Pogoni, ale nie wiem czy dobrze kojarze... No widać Brazylia mu się spodobała... Ale w zasadzie podobno pięknie tam jest a pewnie z kasą na pobyt pojechał to co się dziwić hehe.
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • Owca30
        Member
        • 03-2005
        • 58

        Jak jest Kasa to koniec z sentymentami

        Swoją drogą, ciekawy jestem, czy będą reklamy Lecha Pilsa na bocznym boisku Lecha Poznań, skoro zainwestowali, co bądź, kupę kasy na murawę ?

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          No to już oficjalnie Leo Beenhakker został szkoleniowcem naszych orłów. Jedni pieją z zachwytu że nareszcie jakiś trener z zewnątrz i z sukcesami który nie jest uwikłany w znajomości i różne układy, inni twierdzą że albo Leo odejdzie po krótkim czasie "współpracy" z PZPN, albo że Listek rzucił kibicom po prostu zabawkę. Podobno nasi rodzimi trenerzy nie są zachwyceni, coś tam nawet Engel krzyczał że to nie może być... Ciekawe jest to że jego asystentem będzie Dziekanowski - prowadził do tej pory juniorską reprezentację chyba do lat 17 czy 18 i z tego co słyszałem wyniki miał, delikatnie mówiąc, słabe.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • Bekiesz
            Senior
            • 09-2005
            • 140

            Myślę,że właśnie rzucił zabawkę...,kto będzie gral w tej "nowej"kadrze Beenhakkera-przecież wiadomo,że ci sami,co u Janasa.Publika chciała zagranicznego trenera,no to go ma.A po kolejnych przegranych eliminacjach do ME,"fachowcy" z Wydzialu Szkolenia PZPN będą znowu dywagować o osiągnięciach Polskiej Myśli Trenerskiej...
            Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Tylko, że z naszych szkoleniowców nikt się za bardzo nie wychylał, no Stefan Majewski, ale jego w tej roli po prostu nie widzę. Boniek też ostro krytykował, tylko, że on już miał swoje 5 minut trenerki i się popisał . Wybrali Leo, więc zobaczymy co on z tej naszej reprezentacji wyciśnie .

              Comment

              • Bekiesz
                Senior
                • 09-2005
                • 140

                Asystent Beenhakkera ma wg.Listka po uplywie kontraktu stać się Jego następcą.Sorry,ale Ja Dziekana w roli selekcjonera Kadry Narodowej nie wyobrażam sobie,ani za 2,ani za 20 lat.
                Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bekiesz
                  (...)Sorry,ale Ja Dziekana w roli selekcjonera Kadry Narodowej nie wyobrażam sobie,ani za 2,ani za 20 lat.
                  A możesz powiedzieć kogo sobie wyobrażasz? Kto wg ciebie spełniłby marzenia kibiców? Podpowiedz PZPN-owi.
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • Bekiesz
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 140

                    Kogoś,kto mialby autorytet.Kto nie rozmienił swojego niewątpliwego talentu na drobne.Wdowczyka,Kubickiego,Trzeciaka albo Urbana.
                    Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

                    Comment

                    • babalumek
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 1207

                      Szczerze mówiąc liczyłem że asystentem zostanie Urban. Leo chciał trenera młodego, perspektywicznego, ambitnego. Co do Dziekanowskiego mam mieszane uczucia i raczej nie widzę go za 2 lata na przykład jako selekcjonera. Ale Koreańce też po Hiddinku mieli zatrudnić swojego, a tak się przekonali że bodajże Advocaat ich trenował.
                      Dyskusyjna kwestia samego kontraktu - raczej daję mu małe szanse na awans do ME. Pierwsze mecze już we wrześniu bodajże a przecież musi trochę czasu upłynąć zanim się zorientuje kto co i jak, nie mówiąc o jakichś widocznych efektach jego pracy. Najważniejsze żeby wprowadził nowe spojrzenie i podejście do zawodu.
                      MRKS Kuźnia Jawor

                      WTS Sparta Wrocław

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek
                        Dziekanowski - prowadził do tej pory juniorską reprezentację chyba do lat 17 czy 18 i z tego co słyszałem wyniki miał, delikatnie mówiąc, słabe.
                        I całe szczęście! Juniorzy nie muszą odnosić sukcesów, oni mają się uczyć piłki. Czas na sukcesy przyjdzie za 10 lat.

                        W latach 80. i 90. polskie reprezentacje młodzieżowe zdobywały sporo medali na ważnych imprezach. Wymień choć jednego piłkarza z tamtych drużyn, którego nazwisko jest znane w całej piłkarskiej Europie.
                        Last edited by arcy; 12-07-2006, 08:13.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Nie wierzyłem, że zatrudnią obcokrajowca. No, no...

                          Słyszałem, że piłkarze Trynidadu i Tobago byli przed Beenhakkerem leniwymi i niezdyscyplinowanymi bestiami. Mamy więc właściwego człowieka na właściwym miejscu.

                          Comment

                          • zythum
                            Kot Makawity
                            • 08-2001
                            • 8305

                            Mamy słabych piłkarzy i jakoś nie wierzę, że zagraniczny trener nagle za dotknięciem różdżki coś zmieni. Musi się zmienić system szkolenia młodych piłkarzy, musi się zmienićpodejście do WF w szkołach, muszą wrócić zlikwidowane jak wiele innych rzeczy ideologicznie sprtakiady młodziezy i turnieje dzikich drużyn. Musza być pieniądze zapewnione przez miasto na rozwój piłki młodziezowej. I nasi trenerzey muszą przestać się bać stawiać na młodych.

                            ps. A na sam widok Dziekana dostaję wysypki - jest to piłkarz/człowiek którego obok Koseckiego, Sypniewskiego czy kilku innych jeszcze tego typu szczerzę niecierpię.
                            To inaczej miało być, przyjaciele,
                            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                            Rządzący światem samowładnie
                            Królowie banków, fabryk, hut
                            Tym mocni są, że każdy kradnie
                            Bogactwa, które stwarza lud.

                            Comment

                            • iommi
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1522

                              A swoją drogą widzieliście toast panów Janasa, Listkiewicza i Beenhakkera wzniesiony Tyskim? Piana "na dwa palce" faktycznie w szklanicach była...
                              Poza tym rzuciły mi się w oczy skrzynki tyskiego poustawiane w pomieszczeniu, w którym zorganizowano konferencję prasową. Ja rozumiem, że to okazja do reklamy produktu sponsora reprezentacji była, ale taki pomysł to bezguście totalne. Jak na zapleczu hurtowni piwa tam wyglądało...
                              *****************************

                              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                              *****************************

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Tyskie odbija sobie zbyt krótką "mistrzowską" akcję reklamową naszej reprezentacji .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎