Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie masz. Ty i twoi koledzy z Polonii, na Śląski mają kilka kilometrów. Trzeba było kupić bilety, wpakować tyłek do tramwaju i pokazać jak wygląda doping idealny. Gdyby wam się nie udało, mógłbyś narzekać.
    A skoro tego nie zrobiłeś, jesteś tylko krytykantem. I piknikiem na dodatek - płaszczyłeś zadek w fotelu i krzywiłeś się, jak to fatalnie na tym Śląskim kibice dopingują. I może nawet popcorn wcinałeś...
    Nawet nie potrafisz dokładnie przeczytać nie mówiąc już o czytaniu ze zrozumieniem ale pouczać to potrafisz.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Aldach
      Senior
      • 07-2003
      • 1269

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale przyznasz, że dojechać do Chorzowa na przykład łatwiej (i taniej) z Bytomia, niż z księżyca?
      Owszem, ale możliwość zdobycia biletu taka sama

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Aldach Wyświetlenie odpowiedzi
        Owszem, ale możliwość zdobycia biletu taka sama
        Niekoniecznie. Na księżycu nie ma netu...
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iommi Wyświetlenie odpowiedzi
          Niekoniecznie. Na księżycu nie ma netu...
          Skąd wiesz? Kolega ci mówił?
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • albeertos
            Senior
            • 10-2001
            • 2313

            Kiszot, wieści od kolegów to twoja domena.
            Poza tym, skoro mało Cię interesują mecze repry, to po kiego wała zabierasz głos w sprawie tych patałachów i miernego dopingu? Sam zwracasz pieczarkowi w innym temacie uwagę że jak nie głosował w wyborach to niech nie narzeka...

            Z mojej strony to już off.
            Last edited by albeertos; 19-11-2007, 19:44.
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              To chyba nie jest OK? Czyli moje argumenty chyba są lepsze niż Twoje?
              Ale ja nie zamierzałem z Tobą polemizować, wyraziłem tylko swoją opinię pomeczową. Generalnie to zgadzam się z Aldachem.
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • kiszot
                Senior
                • 08-2001
                • 8081

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                Ale ja nie zamierzałem z Tobą polemizować, wyraziłem tylko swoją opinię pomeczową. Generalnie to zgadzam się z Aldachem.
                A czy Ty przeczytałes dokładnie to co pisałem? Bo mi się wydaje,że jednak nie.
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos Wyświetlenie odpowiedzi

                Z mojej strony to już off.
                Pa,pa
                Last edited by kiszot; 19-11-2007, 23:05.
                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                So von Natur, Natur in alter Weise,
                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                  Łaskawie zezwalam Ci na dyskusję ze mną, jeśli tylko będziesz miał jakiekolwiek argumenty.

                  Zdobycie marginalnego pucharu przed 40 laty nie upoważnia Cię w żaden sposób do stawiania śmiałej tezy o wielkich sukcesach Polonii.
                  Był sobie piłkarz: Jan Liberda

                  Jan Liberda, jedna z największych legend Polonii Bytom, opowiada czytelnikom Futbol.pl, m.in. dlaczego kiedyś drużny często jeździły na turnieje zagraniczne bez rezerwowych, dlaczego Koncewicz był lepszym trenerem niż Górski oraz ile wynosiły premie meczowe dla kadrowiczów w latach sześciedziesiątych.
                  - Jakie były największe Pana sukcesy? Na pewno mistrzostwa Polski...
                  - Tak, szczególnie, że byłem wtedy kapitanem. Duże znaczenie miała również dla mnie nagroda dla najlepszego piłkarza, przyznana przez "Sport". Mimo że różnie się ją oceniało i ocenia, to duża nobilitacja dla mnie. No i Puchar Ameryki...

                  - Wiele osób już o nim zapomniało, a to przecież duży sukces na arenie międzynarodowej.
                  - Tak, to był naprawdę wielki sukces Polonii. Dziś zwycięstwo w podobnym turnieju nie jest żadnym wyróżnieniem - w tamtym okresie to było coś wspaniałego.
                  - Jak wyglądała drużyna Polonii Bytom w tamtym okresie?
                  - Mieliśmy wtedy nadmiar zdolnych chłopaków. Wielu z nich nie mieściło się w składzie i musiało szukać szczęścia w innych drużynach ligowych. Na przykład bracia Szarzyńscy grali w Gwardii Warszawa, pięciu naszych zawodników występowało w Stali Mielec... Kłopoty bogactwa znalazły swoje odzwierciedlenie w wynikach. Myślę, że przy odpowiednich nakładach finansowych moglibyśmy spokojnie walczyć o Puchar Europy.
                  Wybrane skróty oczywiście.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • pieczarek
                    zwykle cham i prostak
                    • 06-2001
                    • 5011

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                    Myślę, że przy odpowiednich nakładach finansowych moglibyśmy spokojnie walczyć o Puchar Europy.
                    Czyli typowe tłumaczenie dla czasów gomułkowskich: Gdybyśmy mieli więcej blachy, robilibyśmy więcej konserw, ale nie mamy mięsa.
                    Z tym, że w przypadku piłki nożnej nawet wystarczająca ilość pieniędzy wcale nie musi się przełożyć na końcowy sukces, o czym świadczy Abramowicz i jego Chelsea.

                    Comment

                    • arcy
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 7538

                      Kiszot, w dalszym ciągu nie podałeś informacji jakich to gigantów futbolu pokonała Polonia w drodze po swoje puchary.

                      Z całym szacunkiem dla pana Liberdy, ale większość znanych mi osób uważa, że za ich czasów to ho ho. Albo nawet bardziej.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czyli typowe tłumaczenie dla czasów gomułkowskich: Gdybyśmy mieli więcej blachy, robilibyśmy więcej konserw, ale nie mamy mięsa.
                        Z tym, że w przypadku piłki nożnej nawet wystarczająca ilość pieniędzy wcale nie musi się przełożyć na końcowy sukces, o czym świadczy Abramowicz i jego Chelsea.
                        Tak tylko nie zapomnij,że czasy się zmieniają.Kiedyś za kasę można było naprawdę dużo osiągnąć,dzisiaj już nie koniecznie.Czego przykładem jest pan Abramowicz.


                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kiszot, w dalszym ciągu nie podałeś informacji jakich to gigantów futbolu pokonała Polonia w drodze po swoje puchary.
                        Gdzieś mam schowaną monografię Polonii ale nie bardzo wiem gdzie,jak będe miał troche czasu to poszukam.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi

                        Z całym szacunkiem dla pana Liberdy, ale większość znanych mi osób uważa, że za ich czasów to ho ho. Albo nawet bardziej.
                        Ty pewnie na starość tez tak będziesz opowiadał na temat browar.biz'u
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • becik
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 14999

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...)Gdzieś mam schowaną monografię Polonii ale nie bardzo wiem gdzie,jak będe miał troche czasu to poszukam. (...)
                          Myślałem, że każdy prawdziwy kibic swojego klubu to z nut potrafi o takich rzeczach mówić czy pisać. Jak widzę prawdziwi kibice Polonii Bytom nie pamiętają nic o spektakularnych zwycięstwach swojej drużyny skoro muszą sięgać do monografii.
                          No chyba, ze takich nie było.

                          Pamiętam na szybko bez zaglądania gdziekolwiek przykładowe piękne mecze wygrane przez Legię np z IFK Goteborg w Szwecji 2:1 czy z Rosenborgiem 3:1.
                          To pisałem ja, stuprocentowy piknik, a nie wierny kibic klubu.
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kiedyś za kasę można było naprawdę dużo osiągnąć,dzisiaj już nie koniecznie.
                            Zwłaszcza w czasach, gdy piłkarze z połowy europejskich krajów nie mogli podpisywać zagranicznych kontraktów? A telewizje były wyłącznie publiczne? Wybacz dosadność, ale bredzisz.

                            Comment

                            • kiszot
                              Senior
                              • 08-2001
                              • 8081

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zwłaszcza w czasach, gdy piłkarze z połowy europejskich krajów nie mogli podpisywać zagranicznych kontraktów? A telewizje były wyłącznie publiczne? Wybacz dosadność, ale bredzisz.
                              Ty jestes takim ignorantem czy tylko udajesz? Wybierasz sobie na tapetę jakiś wycinek i kurczowo się go trzymasz udając,że niczego poza nim nie ma.
                              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                              So von Natur, Natur in alter Weise,
                              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Zresztą po co ja sie wdaję z Tobą w dyskusję skoro Ty i tak masz rację.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎