Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez Wyświetlenie odpowiedzi
    Może Widzewowi anulują karę i okaże się, że jest jeszcze sprawiedliwość .
    Daruj se.Jak degradowali Arkę czy Łęczną to też domagałeś się sprawiedliwości?
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
      Daruj se.Jak degradowali Arkę czy Łęczną to też domagałeś się sprawiedliwości?
      Sam se daruj! Co cię obchodzą czasy teraźniejsze?! Przecież ty cały czas żyjesz jakimiś miernymi pradawnymi sukcesami Polonii.
      Wczytaj się dobrze w historię drugorzędnej w Bytomiu drużyny i przekonasz się, że ta Polonia nie jest taka czysta!!! Ten twój utytułowany klubik już w niższych klasach rozgrywkowych nie mógł sobie poradzić bez machlojek!
      No chyba, że powiesz, że to było kiedyś a dziś jest dziś.
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Stało się, jak się stało ... najbardziej szkoda piłkarzy, bo nie da się ukryć, że dużo z nich opuści Zagłębie (wielu z nich to reprezentanci kadry). Zobaczymy jeszcze jak się skończy to całe zamieszanie, bo władze klubu, jak i KGHM- u nie chcą PZPN odpuścić tej degradacji.

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          ...najbardziej szkoda piłkarzy, bo nie da się ukryć, że dużo z nich opuści Zagłębie (wielu z nich to reprezentanci kadry). ...
          Ale wczoraj jakiś przedstawiciel klubu tłumaczył, że wszyscy piłkarze mają tak skonstruowane umowy, że nie mogą odejść z klubu nawet w przypadku degradacji. Sprawa ewentualnego opuszczenia przez nich drużyny nie jest więc przesądzona, musi się odbyć za zgodą klubu.

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            Zgadza się, tak mają skonstruowane umowy, ale nikt chyba nie będzie ich na siłę zatrzymywał, jeżeli będą argumentować swoją chęć przeprowadzki, brakiem możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Co do Widzewa,to się nie wypowiadam,gdyż nie śledziłem jak to wyglądało,ale Zagłębie w bezczelny sposób kupowało mecz , za meczem i z Roboxem rozmawialiśmy nie raz,że jakoś dziwnie kończyły się spotkania Lubinian
              Myślę,że Cracovia i Pogoń(chyba za mecz z Polarem i Szczakowianką) powinni "beknąć" też.
              Ogłaszanie kar w połowie sezonu to totalny idiotyzm ,ale czego można się spodziewać po tych debilkach
              Last edited by Pogoniarz; 25-01-2008, 14:51.


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Pogoń poszła dalej. Zamiast kupować mecze, żeby się utrzymać/awansować, kupiła miejsce w lidze
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • kiszot
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 8081

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sam se daruj! Co cię obchodzą czasy teraźniejsze?! Przecież ty cały czas żyjesz jakimiś miernymi pradawnymi sukcesami Polonii.
                  Wczytaj się dobrze w historię drugorzędnej w Bytomiu drużyny i przekonasz się, że ta Polonia nie jest taka czysta!!! Ten twój utytułowany klubik już w niższych klasach rozgrywkowych nie mógł sobie poradzić bez machlojek!
                  No chyba, że powiesz, że to było kiedyś a dziś jest dziś.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pogoń poszła dalej. Zamiast kupować mecze, żeby się utrzymać/awansować, kupiła miejsce w lidze
                  Tak,Polonia to drugorzędny klub z miernymi sukcesami a Pogoń kupiła miejsce w lidze,tylko Widzew jest kryształowy i PZPN uwziął się na niego.Przejrzyj wreszcie na oczy.



                  ps.Widzew to ma sukcesy ja cię kręcę.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    W którym miejscy napisałem, że ma?! Nie przypominam sobie, żebym pisał o jakichkolwiek sukcesach jakiejkolwiek drużyny. Widzew ma ich na tyle mało, że nie ma o czym pisać, Polonia nie ma ich wcale a mimo to czymś tam się szczycisz. Opoczyńska Ceramika (okręgówka) ostatnio wygrała turniej im. Krzysztofa Podlewskiego, ranga porównywalna z triumfem Polonii we wspominanym przez ciebie turnieju.
                    Szkoda, że się nie odniosłeś do drugiej części mojego posta.
                    Ps. Jak zwykle twoja wypowiedź przepełniona jest argumentami.
                    Last edited by peter007; 25-01-2008, 22:45.
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pozwolę sobie się wciąć, bo spadłem z krzesła. Wchodzę sobie przed chwilą na jakąś stronę z informacjami o Polonii Bytom i czytam początek artykułu:

                      Istnieje groźba, że stadion Polonii nie będzie gotowy na wiosenne mecze ekstraklasy. Klubu nie stać na wynajem kontenerów, które miały służyć jako szatnie dla piłkarzy.

                      I pierwszy link reklamowy pod spodem:
                      Attached Files

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Widzew ma ich na tyle mało, że nie ma o czym pisać,
                        Tu masz rację
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Polonia nie ma ich wcale a mimo to czymś tam się szczycisz. .
                        Nie można się szczycić czymś czego nie ma.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Szkoda, że się nie odniosłeś do drugiej części mojego posta.
                        Więc jakie machlojki masz do zarzucenia Polonii? Jeżeli masz coś na Polonię to zgłoś się do PZPN-u a jak nie to skończ pierniczyć głupoty.
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ps. Jak zwykle twoja wypowiedź przepełniona jest argumentami.
                        Dla mnie argumentami były Twoje słowa ale jeżeli one nimi nie sa to znaczy że wypisujesz bzdury wyssane z palca.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Pozwolę sobie się wciąć, bo spadłem z krzesła. Wchodzę sobie przed chwilą na jakąś stronę z informacjami o Polonii Bytom i czytam początek artykułu:

                          Istnieje groźba, że stadion Polonii nie będzie gotowy na wiosenne mecze ekstraklasy. Klubu nie stać na wynajem kontenerów, które miały służyć jako szatnie dla piłkarzy.

                          I pierwszy link reklamowy pod spodem:
                          Jeżeli chodzi o kontenery to ich montaż należy do miasta bo stadion jest miejski.
                          Co do reklamy to faktycznie jej umieszczenie pod tym artykułem jest......humorystyczne.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • mr-perez
                            † 1971-2008 Piwosz w Raju
                            • 09-2005
                            • 514

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            tylko Widzew jest kryształowy i PZPN uwziął się na niego.
                            Wreszcie zaczynasz pisać z sensem.
                            RTS WIDZEW
                            www.kapsle.piwko.pl

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pogoń poszła dalej. Zamiast kupować mecze, żeby się utrzymać/awansować, kupiła miejsce w lidze
                              Tu się troszkę pogubiłeś.Pogoń z hukiem spadła do II ligi i w tej klasie rozgrywkowej zaczęła rozgrywki.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Okazuje się, że jeszcze 11 klubów z Ekstraklasy czeka w kolejce na wyroki za kupowanie spotkań: Jagiellonia, Cracovia, Korona, GKS Bełchatów, Ruch Chorzów, ŁKS, Lech i Odra.
                                Ciekawe, czy WD będzie też tak bezwzględny w degradacjach
                                Więcej na ten temat http://sport.onet.pl/0,1248675,1680592,wiadomosc.html
                                Last edited by robox; 26-01-2008, 09:42.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎