Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Weekend zaczął się świetnie.Najpierw hokeiści pokonali Unię Oświęcim i został im do utrzymania w Ekstralidze jeden mecz,mam nadzieję,że w niedzielę będzie po "ptokach".A zaraz po nich piłkarze pokonali Zagłębie Sosnowiec 1:0.Teraz czekam z niecierpliwością na niedzielę.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • babalumek
      Senior
      • 02-2004
      • 1207

      Dzisiaj na meczu naszej słabej ligi, czyli Ruch - Górnik przyszło 41 tys widzów No ale derby rządzą się swoimi prawami.
      MRKS Kuźnia Jawor

      WTS Sparta Wrocław

      Comment

      • arcy
        Senior
        • 07-2002
        • 7538

        Derby to raz. A dwa to umiejętnie sprzedany produkt, ze stopniowym podkręcaniem atmosfery. Już samo przeniesienie meczu na Śląski było elementem pewnej układanki. Jestem przekonany, że gdyby stadion Ruchu miał 40 000 pojemności, to i tak nie przyszłoby tyle ludzi. A na Śląski owszem.

        Sam mecz jak na polskie warunki całkiem dobry. Trochę słabo zaprezentował się Górnik, strzelone 2 bramki trochę zamazują obraz. Podobnie jak bramka i asysta Brzęczka. Niby duży wkład, ale w środku pola był niewidoczny. Ruch powinien strzelić z 5 bramek, ale i tak miał niezłą skuteczność.

        Niebiescy!!!

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Dziwię się że nikt tu jeszcze nie porusza tematu likwidacji bądź co bądź Groclinu. Drzymała zwija manatki do Wrocławia a w Grodzisku będą rozgrywane co najwyżej mecze Młodzieżowej Ekstraklasy i zgrupowania Śląska. Drzymała wnosi cały klub Groclin i jakaś jego firma za kasę będzie widniała na zielonych koszulkach. Dostaje 20%. Większość ma miasto i tutaj pytanie jak to pogodzą. Prezes Groclinu znany jest z "dworskiego" podejścia do tematu. Ale Wrocław też twardo gra, stąd większościowe udziały i niezmieniona nazwa klubu. Obie drużyny mają solidnych trenerów. Szkoda piłkarzy Śląska, ciekawe ilu się uda załapać do składu po sezonie i ew. awansie. Ma to być drużyna walcząca o puchary. Zobaczymy, ale sam Groclin teraz ma 3 miejsce w lidze.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10739

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
            Drzymała wnosi cały klub Groclin i jakaś jego firma za kasę będzie widniała na zielonych koszulkach..
            przez najbizszy rok na koszulkach będzie PIAST nie związany z drzymałą
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
              przez najbizszy rok na koszulkach będzie PIAST nie związany z drzymałą
              Pewnie jakoś ładnie podzielą przód koszulki między Groclin i Piasta (ten ostatni pewnie będzie trochę niżej).

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Nie podoba mi się ta akcja z Rogerem. Po co te kombinacje? Grajmy tym, co mamy.

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie podoba mi się ta akcja z Rogerem. Po co te kombinacje? Grajmy tym, co mamy.
                  Koleś praktycznie z marszu pojechałby na Euro. Dziwne trochę, ale Leo się uparł, widocznie w nim widzi klasowego piłkarza. Ja tam nie wiem, nie śledzę meczów Legii.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • Wujcio_Shaggy
                    Senior
                    • 01-2004
                    • 4628

                    Ten transfer Groclinu do Śląska wpłynie negatywnie na poziom walki o awans w II lidze... co się przełoży na niższy poziom przyszłorocznej ekstraklasy. Już w poprzednim sezonie awansowały cztery kluby (z czego jeden całkiem niepotrzebnie), w tym może być jeszcze więcej, zwłaszcza jeśli sypną się kolejne "dyscyplinarki"...
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                    Comment

                    • Kibi_junior
                      Member
                      • 12-2007
                      • 60

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Koleś praktycznie z marszu pojechałby na Euro. Dziwne trochę, ale Leo się uparł, widocznie w nim widzi klasowego piłkarza. Ja tam nie wiem, nie śledzę meczów Legii.
                      Mnie dziwi ten upór ze względu na taktykę, do jakiej Leo nas przyzwyczaił. Biało-czerwoni zazwyczaj wychodzili w ustawieniu z dwoma defensywnymi pomcnikami (Dudka, Sobolewski, Lewandowski, wcześniej Radomski). Chyba, że Roger miałby grać między linią ataku a pomocy, tak jak obecnie zazwyczaj ustawiany jest Maciej Żurawski. Ofensywnych pomocników nam nie brakuje, mamy przecież Gargułę, Iwańskiego czy Murawskiego, choć prawdę mówiąc Brazylijczyk prezentuje wyższy poziom od każdego z wymienionych. O lewe skrzydlo też raczej nie chodzi, Krzynówek cieszy się zaufaniem Beenhakkera, poza tym w odwodzie pozostaje Kosowski lub Grzelak.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Ja chciałbym "podziękować" oszłomkom z pzpn-u za dotrzymanie obietnicy i powiedzmy jej dotrzymania.O co mi chodzi?Chodzi o zorganizowanie meczu naszej reprezentacji w kopaną .Czemu się burzę?Bo mieliśmy grać z Kolumbią jakiś czas temu,ale ze względu na tragedię w Katowicach mecz rozegrano na Śląskim i oczywiście uważam ,że słusznie.
                        Natomiast zorganizowanie nam meczu z jakimiś podobno gwiazdami jest kpiną.Nie można było zagrać z Estonią w Szczecinie?
                        Mimo wszystko sprzedano już prawie dziesięc tysięcy biletów( z puli piętnastu tysięcy).Do tego bilety są w cenie 10 zł i 15 zł,a we Wronkach były za darmochę...


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          0:5 w Grodzisku chwały Polonii nie przynosi ale było minęło.Zresztą mniej mnie to zaskoczyło niż przegrana Legi w Sosnowcu.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • Piwofil
                            Senior
                            • 01-2002
                            • 907

                            Największą sensacją jest chyba przegrana Śląska ( jeszcze Śląska?) z Kmitą Zabierzów. Przypomniały mi się czasy Jana Żurka gdy Śląsk przegrał w Krakowie (widzialem na żywo) z Kmita w równie beznadziejnym stylu. Ale dalej pewnie będzie lepiej
                            www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwofil Wyświetlenie odpowiedzi
                              Największą sensacją jest chyba przegrana Śląska ( jeszcze Śląska?) z Kmitą Zabierzów. Przypomniały mi się czasy Jana Żurka gdy Śląsk przegrał w Krakowie (widzialem na żywo) z Kmita w równie beznadziejnym stylu. Ale dalej pewnie będzie lepiej
                              Według mnie to żadna sensacja.Skoro z tej drużyny zostanie w Dyskobolii/ Śląsku ze dwóch zawodników ,to po co mają się wysilać.
                              Bukmacherzy blokują zakłady na mecze ze Śląskiem,przypadek?


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwofil Wyświetlenie odpowiedzi
                                Największą sensacją jest chyba przegrana Śląska ( jeszcze Śląska?) z Kmitą Zabierzów.
                                Sensacją wg mnie to była przegrana Legii w Sosnowcu.Co prawda Legia jest w dołku ale Zagłębie jest czerwoną latarnią ligi więc porażka trochę zaskakująca.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎