Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kiszot
    Senior
    • 08-2001
    • 8081

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    Nasi pokażą im w Klagenfurcie gdzie ich miejsce.
    Przynajmniej w jednym się zgadzamy.


    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    A Ty nie rozumiesz, że taki fragment filmu można wyrwać z kontekstu? Jakiś bandyta najpierw będzie rzucał kamieniami w policjantów, a później na filmie można go pokazać jako ofiarę nieuzasadnionego pałowania.
    Owszem można tylko,że ty nie rozumiesz,że nie chodzi o wyrwane z kontekstu zdjęcia a o brutalność policji.I to nieuzasadniona brutalność.Ty widze jak nasza kochana policja nie rozumiesz,że nie wszyscy wszczynają burdy i nie wszystkich nalezy traktowac jak bandytów.
    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
    So von Natur, Natur in alter Weise,
    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      Wiesz co - znam ciebie. I jak porównam najgorszego policjanta z tobą, to jestem po stronie policjanta.

      Też jestem za tym, żebyście się pozabijali bez udzialu policji. Niestety, nie mam na to wpływu. Mam tylko nadzieję, że wykażesz się taką odrobiną honoru, że jak ktoś podpieprzy tobie auto, to nie pójdziesz na policje się poskarżyć.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Wiesz co - znam ciebie. I jak porównam najgorszego policjanta z tobą, to jestem po stronie policjanta.
        Dziękuję za uznanie.
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi

        Też jestem za tym, żebyście się pozabijali bez udzialu policji. Niestety, nie mam na to wpływu. Mam tylko nadzieję, że wykażesz się taką odrobiną honoru, że jak ktoś podpieprzy tobie auto, to nie pójdziesz na policje się poskarżyć.
        Ze strony policji:
        Policja to umundurowana i uzbrojona formacja służąca społeczeństwu i przeznaczona do ochrony bezpieczeństwa ludzi oraz do utrzymywania bezpieczeństwa i porządku publicznego.

        Do podstawowych zadań Policji należą m.in.:

        * ochrona życia i zdrowia ludzi oraz mienia przed bezprawnymi zamachami naruszającymi te dobra,
        * ochrona bezpieczeństwa i porządku publicznego,
        * inicjowanie i organizowanie działań mających na celu zapobieganie popełnianiu przestępstw i wykroczeń,
        * wykrywanie przestępstw i wykroczeń oraz ściganie ich sprawców,
        * kontrola przestrzegania przepisów porządkowych i administracyjnych związanych z działalnością publiczną lub obowiązujących w miejscach publicznych,
        * współdziałanie z policjami innych państw oraz ich organizacjami międzynarodowymi

        Ja się z tym zgadzam.Natomiast nie zgadzam się na samosądy czy nadużywanie siły.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          Z Krzysiem nie ma co dyskutować, jest impregnowany na rtzeczywistość , fakty i prawo. Ma swoją wizję i do niej nagina resztę.
          Dlatego to już nie do Krzysia ale do tych co chcą myśleć- poczytajcied sobie forum policyjne i zobaczcie na poziom "stróżów prawa". Ja mniej boję się chuliganów i bandytów niż takich policjantów.

          Jedno pytanie - czy policjant powinien się odróżniać od bandyty czy nie? Czy w Państwie będzie funkcjonowało prawo jeżeli ci którzy teoretycznie mają bronić jego prtzestrzegania sami je łamią i to w gorszy sposób niż bandyci?
          Pomyslcie sobie nad odpowiedziami i konsekwencjami.
          Czy chcecie żyć w Państwie w którym policjant może każdego skatować według własnego widzimisię?

          A teraz sprawy inne - korupcja:
          Kolejne pytanie Czy Wasze poglądy na temat degradacji będą tak samo bezwględne wobec Jagi, Koruptera (zorganizowana przestępczość gorsza niż w Arce i kupienie kilku awansów pod rząd - a tak wielu się zachwycało tym klubem jaki on wspaniały, jaki ma stadion i w ogóle przykład dla innych - cóż znowu wyszło na moje gdy mówiłem ,że to jedni z największych krętaczy w polskiej piłce), ŁKS i zreszta za chwilę pewnie z 10 następnych klubów.

          I jakie widzicie wyjście z sytuacji? - Dwuzespołową ligę?

          I sprawa trzecia - działacze Lecha mają sprawy w prokuraturze za niepłacenie długów. Czy będziecie tak samo bezwględni jak wobec Widzewa i zarządacie odebrania licencji Lechowi (wszak podobnie jak Widzew nie płaci starych długów a korzysta z tradycji, stadionu i historii).


          Ja znam odpwowiedzi na te pytania - dla siebie i tych których lubicie znajdziecie setki usprawiedliwień tak jak Krzysiu który w katowaniu niewinnych ludzi (zreszta nawet jeżeli są winni to czy mozna ich tak traktować?)przez policję widzi super sprawę. Cóż Krzysiu to może i milicjanci słusznie bili warchołów i chuliganów?
          Last edited by zythum; 28-03-2008, 09:19.
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            A propos korupcji - CBA zatrzymało byłego trenera Korony, Dariusza W. Mam nadzieję, że przed niedzielą go wypuszczą, bo obecnie trenuje on inny zespół, który gra w niedzielę b. ważny mecz w Gdańsku...
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Każdy awans/utrzymanie uzyskane dzięki korupcji powinny zostać anulowane - dlatego Arka powinna teraz grać w III lidze, jeśli zarzuty wobec Korony się potwierdzą, też powinna tam wrócić.

              Co do Lecha, to jest to jednak inna sytuacja niż w Widzewie. Dlatego, że nowy Widzew przejął miejsce od starego, jest więc w logiczny sposób jego następcą w piłkarskich strukturach. W Poznaniu było inaczej - Amica Wronki SSA kupiła (płacąc konkretne kwoty) nazwę klubu i grupę piłkarzy. Dlatego nie ma żadnego następstwa prawnego - stary Lech po prostu nie dostał licencji na występy w OE, ani w żadnej inne lidze, więc de facto nie istnieje. Myślę, że nawet przy braku dobrej woli można to zrozumieć. Natomiast po udowodnieniu winy działaczom dawnego Lecha sąd powinien ukarać ich z całą surowością, a PZPN dożywotnio zakazać pracy w klubach piłkarskich.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                A propos korupcji - CBA zatrzymało byłego trenera Korony, Dariusza W. Mam nadzieję, że przed niedzielą go wypuszczą, bo obecnie trenuje on inny zespół, który gra w niedzielę b. ważny mecz w Gdańsku...
                Obawiasz się, że nie zdąży w porę uzgodnić wyniku z sędzią?

                Comment

                • Wujcio_Shaggy
                  Senior
                  • 01-2004
                  • 4628

                  Tuś mnie rozgryzł...
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                  @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                  Comment

                  • Promil03
                    Senior
                    • 10-2007
                    • 2833

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                    A propos korupcji - CBA zatrzymało byłego trenera Korony, Dariusza W. Mam nadzieję, że przed niedzielą go wypuszczą, bo obecnie trenuje on inny zespół, który gra w niedzielę b. ważny mecz w Gdańsku...
                    Nawet jak go wypuszczą to władze Polonii Warszawa powinni go wywalić na zbity pysk!
                    Wiem, że zaraz napiszesz, że obowiązuje domniemana niewinność, itp, ale ja uważam, że nieporozumieniem jest degradacja klubów (np. moje kochane Zagłębie), a piłkarze/trzenerzy/działacze dalej są w innych klubach, a nawet ocierali się o reprezentację (Mariusz U.) i nikt im nic nie robi! Powinni być z automatu zawieszani na czas wyjaśnienia spraw, w które są zamieszani.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Sędzia który sędziował mecz z Koroną też jest zatrzymany.Sędziował jak sędziował a potem przepraszał.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Jak donosi Wyborcza, Dariusz Wdowczyk przyznał się do stawianych mu zarzutów.

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          A Wisłą wywiozła 3 punkty z Bytomia.Ale za to straciła bramkę co im się rzadko ostatnio zdarzało na wyjazdach.
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak donosi Wyborcza, Dariusz Wdowczyk przyznał się do stawianych mu zarzutów.
                            Przyznał się i został wypuszczony. więc pewnie zdąży na mecz z Lechią....

                            Comment

                            • Promil03
                              Senior
                              • 10-2007
                              • 2833

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                              Przyznał się i został wypuszczony. więc pewnie zdąży na mecz z Lechią....
                              Władze Polonii zapowiedziały już, że nawet jeśli od razu Wdowczyk nie zostanie zwolniony ze stanowiska to na pewno zostanie zawieszony w pełnionych obowiązkach.

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Reżimowe media donoszą, że podczas ostatniego meczu Ruch-Lech miała miejsce półgodzinna ruchawka. Kilkuset kibiców wzięło się za kradzież kiełbasek z grilla. Policja wystrzeliła 120 pocisków z broni gładkolufowej. Nikt nie został ranny, nikogo nie aresztowano. Wiemy wszyscy, że to, co pochodzi od Gazety Wyborczej (tu cytowali równie wiarygodne RMF FM) należy traktować mocno nieufnie. Na potrzeby tego forum załóżmy jednak, że informacja jest prawdziwa, co znacznie uprości jej ocenę. Bo jest nad czym się zadumać i zafrasować.

                                1. Bóg jeden wie, dlaczego obecny reżim zapewnił igrzyska, a nie zapewnił chleba tj. kiełbasek. Liczyli na cud?
                                2. Dlaczego reżimowa policja strzelała do głodnych ludzi? Na pewno głos w tej sprawie zajmie parlament UE.
                                3. Dlaczego policja nie trafiła w ani jednego złodzieja mimo 120 podjętych prób? Strzelali na wiwat?
                                4. Dlaczego policjantom nie udało się złapać ani jednej osoby?
                                5. Czy tak nieudolna policja jest zdolna do bestialstwa, tak często tu opisywanego przez Kiszota, Zythuma, Pogoniarza? Aż wierzyć się nie chce, że takie policyjne safanduły mogłyby zagrozić jakiemuś kibicowi.
                                6. A może to policja napadła na stoiska z kiełbaskami i wywołała zamieszki w celu ukrycia faktycznych sprawców? Wiadomo przecież, kto krzyczy "łap złodzieja!".
                                Last edited by pieczarek; 30-03-2008, 14:14.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎