Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Powinienieś być z nimi na dobre i na złe, jako prawdziwy kibic. Wygląda na to, że nie lubisz swojego klubu. Lubisz go tylko, jak wygrywa.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      Czemu nie pojawiłeś się w Bytomiu na meczu? Wychylilibyśmy kufelek za Pogoń.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        Czemu nie pojawiłeś się w Bytomiu na meczu? Wychylilibyśmy kufelek za Pogoń.
        Chłopaki mieli opcję sportową to raz, dwa jak zwykle wejście gdzieś w środku meczu , albo i wcale , trzy mam grypę.
        Do Krzysia ja przecież jak pisałem będę na tych dwóch meczach Pogoni, ale "kawałki będą typu Pogoń to My , a o reszcie repertuaru nie wspomnę.Oczywiście na Gieksie też będę.Także kompletnie Cię nie rozumiem, zresztą to nie nowość


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          W Ekstraklasie ruszy chyba na całego trenerska karuzela, chyba że prezesi zaskoczą nas niespotykaną cierpliwością.

          Comment

          • pieczarek
            zwykle cham i prostak
            • 06-2001
            • 5011

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
            ... kawałki będą typu Pogoń to My ...
            Pogoń, to my.
            Piotrcovia, to my.
            Pogoń Nowa, to my.
            Pogoń S.A., to my.

            Comment

            • arcy
              Senior
              • 07-2002
              • 7538

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
              Pogoń, to my.
              Pogoń Świebodzin.

              Comment

              • dipeone
                Senior
                • 05-2010
                • 741

                Derby trójmiasta pod względem piłkarskim to tragedia przypominająca ostatni wyczyn Polaków z Ekwadorem. Dno i pięć metrów mułu.

                Comment

                • pioterb4
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 4322

                  Mecz Wisły z Górnikiem dużo nie lepszy. Jak dla mnie najciekawszym zespołem polskiej ekstraklasy jest liderująca Jagiellonia. Trener Probierz stworzył naprawdę fajnie grający zespół, w dodatku prezentujący dość równy poziom.

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Ja z przyjemnością oglądałem mecz na zapleczu Podbeskidzie-Warta i naprawdę gospodarze zagrali ładną dla oka piłkę.Nam udowodnili w Szczecinie o co będziemy walczyć.
                    Patrząc na te kopaniny w e-klasie, to " Górale" spokojnie by się tam utrzymali.ŁKS raczej nie, no może Sandecja i Piast, reszta bez szans.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • mazur87
                      Senior
                      • 04-2009
                      • 171

                      No niestety.. Anglicy dali skróconą lekcję gry w piłkę Lechowi. Chociaż patrząc na cały mecz, Lech wcale nie grał źle. Byłem kompletnie zaskoczony składem Kolejorza - Drygas, Tshibamba.. Szacunek dla trenera za odważną decyzję Teraz czas na ligę, oby w końcu zaczęli wygrywać i odrabiać stratę do Jagi. A potem rewanż z Manchesterem
                      Lech... Zawsze się dzieje.... ;-))
                      Niech zwycięża Lech.... Wielki Kolejorz KKS!!!

                      Comment

                      • emes
                        Nadszyszkownik Chmielowy
                        • 08-2003
                        • 4275



                        Jacek Kosmalski, były piłkarz Polonii Warszawa:
                        PS: A kibice wierzyli, że przychodzą na emocjonujące mecze.

                        "Nie przychodzili na mecze, tylko na cyrk. Wiele ze spotkań było wyreżyserowanych. Pamiętam mecz z Polarem Wrocław. Wiedziałem wcześniej, że jak będzie rzut karny, to mam podejść i strzelić w prawy róg. Oczywiście w pewnym momencie sędzia gwizdnął. Wziąłem piłkę, strzeliłem w prawy, bramkarz rzucił się w lewy."

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Wiele już w piłce widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie:

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                            Wiele już w piłce widziałem, ale czegoś takiego jeszcze nie:

                            http://www.youtube.com/watch?v=GPgR5...layer_embedded
                            Bramkarz wiedział, że jest w czepku urodzony, no i spieszyło mu się do domu, żon ma pewnie bez liku

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Ja się nie znam, ale Poznań (logo) to jakieś totalne nieporozumienie , Wrocek (most Grunwaldzki- chyba), też jakiś taki....Po Gdańsku i W-wie można było się spodziewać Neptuna i Syrenki i bardzo dobrze, to wygląda.
                              WP Finanse - Twoje źródło informacji o finansach i gospodarce

                              No niezłe negocjacje i jakie puszenie się i klata do przodu heheh
                              Last edited by Pogoniarz; 28-10-2010, 13:58.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                Najbardziej podoba mi się logo Gdańska, szkoda, że warszawskie nie jest w takim samym, klasycznym stylu. Logo Wrocławia wygląda jak bohomaz, a poznańskie nie wygląda w ogóle, bo ciężko powiedzieć, co to jest i jaki ma związek z Poznaniem.

                                A tymczasem moi ulubieńcy w świecie sportu nie odpuszczają: http://sport.wp.pl/kat,37154,title,J...wiadomosc.html Ten naród jest naprawdę wyjątkowy, kocham ich miłością tak czystą, jak ich intencje.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎