Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
    I z tym bydłem piłkarskim połowa sportu... jestem za.
    Ale to nie chodzi nawet o paragrafy, tylko jaki poziom umysłu i kultury prezentują kopacze, którzy dla wielu kibiców są wzorem do naśladowania. Imponuje tobie takie prostactwo?

    Doskonałą ilustracją tego, jak powinien zachowywać się zawodnik, jest różnica w karierze Lewandowskiego i Peszki. Niby ta sama liga, ale "gwiazdorskie" nawyki Peszki wyniesione z Polski powodują, że Lewandowski jest prawdziwą gwiazdą, a Peszko zwykłym burakiem.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      No i stało się.Rok po spadku z Ekstraklasy Polonia leci jeszcze niżej.Skoda tylko,że w takim stylu.
      Zastanawia mnie dlaczego niektórzy piłkarze mimo braku kasy mogą grać a inni nie mają za krzty honoru.Polonia Bytom i Ruch Radzionków-dwa kluby leżące prawie za miedzą a dwa rózne podejścia do sprawy.Cidry mimo sprzedaży połowy składu i zaangażowaniu nowego trenera potrafiły utrzymać lige bez problemu.Byc moze z braku kasy nie wystartuja na jesień ale sportowo byli bez zarzutu.Natomiast Natomiast w Bytomiu piłkarze olali kibiców swój honor i spuścili Polinię do 2 ligi.
      Przyjdzie nam jeździc po wioskach i kibicowskich pustyniach.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
        leona jak można wymagać aby kibice nie robili zadym, nie "demontowali" stadionów skoro ich idole do tego "namawiają" swoim zachowaniem i słowami.
        Zauważ, że za nawoływanie do przestępstwa też są paragrafy.
        I nie pisz tutaj, że przecież nikt nie nawoływał do burd. Zastanów się tylko jak działa psychologia tłumu. Tam wystarczy iskra.
        Żeby nie było wątpliwości gdyby sytuacja była odwrotna tzn. piłkarze Legii wykrzykiwali takie rzeczy w kierunku Śląska czy innego klubu też byłbym za surowym ukaraniem piłkarzy.
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale to nie chodzi nawet o paragrafy, tylko jaki poziom umysłu i kultury prezentują kopacze, którzy dla wielu kibiców są wzorem do naśladowania. Imponuje tobie takie prostactwo?

        Doskonałą ilustracją tego, jak powinien zachowywać się zawodnik, jest różnica w karierze Lewandowskiego i Peszki. Niby ta sama liga, ale "gwiazdorskie" nawyki Peszki wyniesione z Polski powodują, że Lewandowski jest prawdziwą gwiazdą, a Peszko zwykłym burakiem.
        Ja się z wami zgadzam, że to było buractwo i absolutny brak klasy. Ale mimo wszystko uważam, że takie karanie to wychodzenie z armatą na muchę. Zwłaszcza, że reszta much (czytaj: życia publicznego w Polsce) lata sobie spokojnie. Czy za buractwo jakie prezentuje Niesiołowski, należy mu odebrać bierne prawo wyborcze?
        Rozumiem Was, że chcecie sanację polskiej kultury publicznej zaczynać od boisk i tego co wokół. Ja nie koniecznie.

        Comment

        • kony
          breweriarz
          • 08-2005
          • 1701

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
          Żeby nie było wątpliwości gdyby sytuacja była odwrotna tzn. piłkarze Legii wykrzykiwali takie rzeczy w kierunku Śląska czy innego klubu też byłbym za surowym ukaraniem piłkarzy.
          W marcu po derbach Warszawy piłkarze śpiewali razem z kibicami że "Polonia zawsze kurwą jest..." ale Komisja Ligi nie uznała tego za niestosowne.

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja się z wami zgadzam, że to było buractwo i absolutny brak klasy. Ale mimo wszystko uważam, że takie karanie to wychodzenie z armatą na muchę. Zwłaszcza, że reszta much (czytaj: życia publicznego w Polsce) lata sobie spokojnie. Czy za buractwo jakie prezentuje Niesiołowski, należy mu odebrać bierne prawo wyborcze?
            Rozumiem Was, że chcecie sanację polskiej kultury publicznej zaczynać od boisk i tego co wokół. Ja nie koniecznie.
            Prównanie jest o tyle nietrafione, że Mila i kumple zostali ukarani na podsawie wewnętrznego regulaminu rozgrywek, a nie kodeksu cywilnego. Uważasz, że można pozwalać na buractwo, bo jeden burak stoi ponad prawem? Ja mogę tylko ubolewać, że buractwo w polityce jest bezkarne - swoją droga buractwo niektórych tylko polityków.

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale to nie chodzi nawet o paragrafy, tylko jaki poziom umysłu i kultury prezentują kopacze, którzy dla wielu kibiców są wzorem do naśladowania.
              Ja się kiedyś naiwnie dziwiłem, dlaczego piłkarze nie komentują negatywnie wulgaryzacji dopingu - przecież na logikę większe wsparcie powinno dawać wspieranie swojej drużyny, a nie bluzganie na przeciwnika. No ale później zobaczyłem kilka obrazków typu "Zawsze nad wami, pier... Żydami" we wspólnym wykonaniu piłkarzy i kibiców Wisły i zrozumiałem, że jest to niestety jeden organizm. Nie ma co liczyć na wychowawczą rolę zawodników, oni w większości są po prostu tacy sami, a reszta się boi i sytuacja się nie zmienia.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Żą, ja się dziwię, że Ty się dziwiłeś.
                Ale rozumiem Twoje podwójne zaskoczenie i zdegustowanie tym, że boiskowo-telewizyjni "herosi" rzucają k***mi, są niedouczeni i prymitywni

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  To było dawno temu. Nie chodzi mi o rzucanie k... podczas gry (co zresztą sam czasem uskuteczniam na boisku), ale o jechanie po przeciwniku. To brak szacunku dla rywala i krótkowzroczność (o czym przekonał się kiedyś chyba Kaczorowski).

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                    To było dawno temu. Nie chodzi mi o rzucanie k... podczas gry (co zresztą sam czasem uskuteczniam na boisku), ale o jechanie po przeciwniku. To brak szacunku dla rywala i krótkowzroczność (o czym przekonał się kiedyś chyba Kaczorowski).
                    A z nowości Celeban. Pojedzie teraz do 2 Bundesligi i skończy jak kopacz.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Kibice Zagłębia Sosnowiec nie chcą strefy Euro w mieście. No i ok, można chcieć lub nie, ale ten fragment oświadczenia mnie rozbroił:

                      W związku z otrzymywanymi przez nas sygnałami o znacznych zaległościach w finansowaniu sekcji hokeja na lodzie Zagłębia S.A. wyrażamy nasze zaniepokojenie. Jest ono tym większe że zaległości w wypłatach następują przy jednoczesnych wysokich wydatkach, które ponosi miasto na tzw. strefę kibica. Sympatycy naszego klubu wielokrotnie dawali do zrozumienia władzom miasta, że inwestycja ta jest nam niepotrzebna, nie będzie cieszyć się naszym zainteresowaniem i nie może być realizowana kosztem zawodników.

                      "Jest nam niepotrzebna", "nie będzie cieszyć się naszym zainteresowaniem". Ciekawe ilu mieszkańców Sosnowca chodzi na mecze piłkarskie i hokejowe Zagłębia. Z klimatu tego tekstu wynika, że jakieś 100%.

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                        Kibice Zagłębia Sosnowiec nie chcą strefy Euro w mieście. No i ok, można chcieć lub nie, ale ten fragment oświadczenia mnie rozbroił:

                        W związku z otrzymywanymi przez nas sygnałami o znacznych zaległościach w finansowaniu sekcji hokeja na lodzie Zagłębia S.A. wyrażamy nasze zaniepokojenie. Jest ono tym większe że zaległości w wypłatach następują przy jednoczesnych wysokich wydatkach, które ponosi miasto na tzw. strefę kibica. Sympatycy naszego klubu wielokrotnie dawali do zrozumienia władzom miasta, że inwestycja ta jest nam niepotrzebna, nie będzie cieszyć się naszym zainteresowaniem i nie może być realizowana kosztem zawodników.

                        "Jest nam niepotrzebna", "nie będzie cieszyć się naszym zainteresowaniem". Ciekawe ilu mieszkańców Sosnowca chodzi na mecze piłkarskie i hokejowe Zagłębia. Z klimatu tego tekstu wynika, że jakieś 100%.
                        Ciekawe ilu mieszkańców Sosnowca chodzi na mecze reprezentacji,że miasto musi im organizować jakąś strefę?
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          A ilu ogląda kadrę w telewizji i knajpach? To do nich adresowana jest ta strefa. A członkowie stowarzyszenia uzurpują sobie prawo do bycia jakimiś wyjątkowymi obywatelami Sosnowca, z których zdaniem musi liczyć się miasto, organizując różne imprezy i rozdzielając budżet. Skoro miasto łoży na ich klub, to dlaczego nie ma łożyć na rozrywki dla innych mieszkańców miasta?

                          Comment

                          • concerto
                            Senior
                            • 09-2003
                            • 859

                            Walka Ślaska o mistrzostwo+ świętowanie

                            http://www.youtube.com/watch?v=B5uIY...ayer_embedded#!


                            Kto obejrzy film prawie do końca zobaczy czym to w puszkach zapija się nasza sportowa elita


                            Swoją drogą ciekawe jak sponsor zareaguje na częściową zdradę na rzecz Wielkopolski.
                            "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Gratulacje dla Pogoni i Piasta!

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                Szczególne gratulacje dla Pogoni. Zaledwie kilka lat po powstaniu klub po raz pierwszy w swojej historii awansuje do ekstraklasy.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎