Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Pogoniarzu zupełnie bez napinki - Śląsk miał wygrać i wygrał, kibice Wisły cieszyli się z porażki swojego zespołu. Mam nadzieję, że jesteś konsekwetny i tez ten mecz opiszesz w taki sam sposób jak Widzew - Lechia bo są dokładnie tym samym.
    Ja osobiście nie doczytuję się w tych meczach układania się czy tym bardziej sprzedaży, rozumiem też zachowanie kibiców.
    Bo a) tak jak zdeterminowana Lechia może wygrac z grającym o nic Widzewem tak zdeterminowany Śląsk może wygrać z o nic nie grającą Wisłą i
    b) cóż kibicowanie to emocje oparte także na wrogości wobec wroga i patrzeniu jak go udupić jak i na wspólnej radości ze zwycięstw przyjaciół gdy oni pogrążają innych których się nie lubi.
    Może nie jest to stu procentowa czysta moralność ale czy nigdy nie cieszyłeś się ze zwycięstwa kogoś innego bo dogryzał Twojemu "wrogowi"? Ja jestem tylko człowiekiem i zdarzało mi się.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      Istotą korupcji jaka toczyła polską piłkę było sprzedawanie meczy przez drużyny, które już o nic nie walczyły tym czymś zainteresowanym.
      Też mam nadzieję, że tym razem było inaczej. Zobaczymy co na to prokuratura.

      Comment

      • bayern71
        Senior
        • 06-2006
        • 1004

        Właśnie skończył się fantastyczny finał Pucharu Niemiec. Borussia wygrała 5:2. Takie mecze powinny trwać 180 minut. Świetna forma naszej trójki. Smuda dostał piłkarzy jakich nie miał żaden trener od 40 lat. Ciekawe co z tym fantem zrobi

        Comment

        • pieczarek
          zwykle cham i prostak
          • 06-2001
          • 5011

          Oglądałem ten mecz.
          Powiedz mi, co w grze Bayernu - poza bramką Ribery'ego - było fantastyczne? Z takim poziomem mają niewielkie szanse w finale Ligi Mistrzów.

          Comment

          • bayern71
            Senior
            • 06-2006
            • 1004

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek Wyświetlenie odpowiedzi
            Oglądałem ten mecz.
            Powiedz mi, co w grze Bayernu - poza bramką Ribery'ego - było fantastyczne? Z takim poziomem mają niewielkie szanse w finale Ligi Mistrzów.
            Mecz był fantastyczny a nie Bayern. I tak napisałem.
            O szanse Bawarczyków w LM jestem spokojny.

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              A co to za fantastyczny mecz, w którym jedna z drużyn przez większą część prezentuje taką sobie kopaninę? A czy mecz Australia-Samoa, w którym padł wynik 31:0, był pasjonujący, czy choćby niezły? Wszak jedna z drużyn grała bardzo skutecznie, zapewne nawet fantastycznie.

              Oglądaliśmy to samo spotkanie, a zobaczyliśmy coś zupełnie innego. No cóż, i tak niekiedy bywa.
              Last edited by pieczarek; 13-05-2012, 12:53.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Hm, mnie to mocno zastanawia czy za słowa "Legia kurwa" i "Legio pierdolona" należy zawieszać zawodników aż na tyle meczy?
                Komisji Ligi proponuję zawieszanie całych trybun za: "Małecki! Co? Ty kurwo!" i "Chuj Ci na imię, Małecki Ty skurwysynie". Za to drugie można by na 12 kolejek, bo były użyte dwa przekleństwa.
                Jakże by to oczyściło atmosferę dopingu i podniosło poziom kibicowania? Ho, ho, ho, premier będzie zadowolony... ale po 1 lipca będzie to zupełnie nieistotne....

                Comment

                • GioCare
                  Senior
                  • 09-2007
                  • 137

                  Co do Euro 2012 obstawiam 3 typy kto może wygrać: Hiszpania, Brazylia, Grecja.
                  ╔═╗
                  ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                  ╠═║║║╬║╩╣╔║
                  ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                  ════╚╝══════════

                  - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                  "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                  http://www.kp.pl/

                  Comment

                  • booniek
                    Junior
                    • 12-2011
                    • 21

                    Taaa... Brazylia na pewno.
                    Last edited by booniek; 19-05-2012, 15:54.

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika booniek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Taaa... Brazylia na pewno.
                      A w finale grać będą z Argentyną
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Hm, mnie to mocno zastanawia czy za słowa "Legia kurwa" i "Legio pierdolona" należy zawieszać zawodników aż na tyle meczy? ...
                        Oczywiście, że nie. Należy ich pogłaskać i pochwalić, a nawet dać nagrodę, aby nadal krzewili kulturę kibicowania i piękno ojczystego języka.

                        Takie bydło powinno być zdyskwalifikowane dożywotnio.
                        Last edited by Krzysiu; 20-05-2012, 07:02.

                        Comment

                        • GioCare
                          Senior
                          • 09-2007
                          • 137

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                          A w finale grać będą z Argentyną
                          Myślałem że nikt nie wypatrzy mojego błędu Nie udała mi się mistyfikacja hehehe
                          ╔═╗
                          ║═╬╦╦═╦═╦═╗
                          ╠═║║║╬║╩╣╔║
                          ╚═╩═╣╔╩═╩╝UŻYTKOWNIK
                          ════╚╝══════════

                          - GIOCARE - Polski produkt wyprodukowany dla Biedronki lecz już niespotykany :(
                          "Ten, kto wymyślił piwo, był mędrcem"
                          http://www.kp.pl/

                          Comment

                          • Latarnik
                            Premium Lamplighter
                            • 06-2004
                            • 4999

                            Chinska reklama Euro 2012:

                            W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


                            Jak widac nadciagajaca wojne futbolowa pokazuja dosc doslownie.
                            Europa w ogniu, zniszczone najwieksze miasta i bombardowanie stadionu, oj co to bedzie.
                            5410 kapsli z wypitych piw
                            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                              Oczywiście, że nie. Należy ich pogłaskać i pochwalić, a nawet dać nagrodę, aby nadal krzewili kulturę kibicowania i piękno ojczystego języka.

                              Takie bydło powinno być zdyskwalifikowane dożywotnio.
                              I z tym bydłem piłkarskim połowa sportu... jestem za.

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                                I z tym bydłem piłkarskim połowa sportu... jestem za.
                                leona jak można wymagać aby kibice nie robili zadym, nie "demontowali" stadionów skoro ich idole do tego "namawiają" swoim zachowaniem i słowami.
                                Zauważ, że za nawoływanie do przestępstwa też są paragrafy.
                                I nie pisz tutaj, że przecież nikt nie nawoływał do burd. Zastanów się tylko jak działa psychologia tłumu. Tam wystarczy iskra.
                                Żeby nie było wątpliwości gdyby sytuacja była odwrotna tzn. piłkarze Legii wykrzykiwali takie rzeczy w kierunku Śląska czy innego klubu też byłbym za surowym ukaraniem piłkarzy.
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎