Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bayern71
    Senior
    • 06-2006
    • 1004

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bodex Wyświetlenie odpowiedzi
    wydaje mi się, że raczej będzie to ósemka przy tej zawartości alkoholu. pozdro
    Tmava 10 z Broumova ma 3,5 alk (według opisów na forum). Trochę pokombinują i będzie 3,4%. Musi jednak to być duży szok dla typowego kibica. W smaku podobne zupełnie do niczego.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
      Wyczytałem w piątkowym przeglądzie, że na stadionie Zagłębia jest sprzedawane (z możliwością spożycia w plastikowym opakowaniu) piwo. Nazywa się jak jakiś grzyb "Zagłębiak Stadionowy" i jest produkowane w Czechach (pewnie jakaś desitka bo zawartość alkoholu 3,4%).
      Ciekawe, bo mają podpisaną umowę z Browarem Witnica.

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
        Swoją drogą Śląsk mógłby się dogadać z Lwówkiem na sprzedaż 10 na stadionie we Wrocławiu (zgodnie z nazwą). Korzyść obopólna.
        Tylko co na to Piast ... przepraszam Carlsberg.

        Comment

        • bayern71
          Senior
          • 06-2006
          • 1004

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
          Ciekawe, bo mają podpisaną umowę z Browarem Witnica.
          Informacja za PS (i to 2 zdaniową notką). Nie musi być prawda

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            A ja chciałem pogratulować Legii Mistrzostwa

            Comment

            • Pogoniarz
              † 1971-2015 Piwosz w Raju
              • 02-2003
              • 7971

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
              A ja chciałem pogratulować Legii Mistrzostwa
              Oglądając popisy zawodników z ekstraklasy na fantastycznych klepiskach na początku rundy załamywałem i załamuję ręce; idealnie by się zdrzemnąć.
              Czołówka gra totalny piach, no może oprócz meczu Śląsk-Legia,kiedy Legia zagrała jedyny dobry mecz na wiosnę.
              Ruch to totalne zaskoczenie in plus ciekawe ile da radę....
              Pozdrowienia dla sędziów, szczególnie z meczu ŁKS-Cracovia(cuda normalnie cuda.Nie widzieć karnego dla Cracovii, a tu ręką zagrywa zawodnik gości co najmniej metr przed polem karnym i.... karny i 1:0)Rozumiem że Craxa nakupowała mnóstwo meczy, ale czy tak ma to wyglądać?


              Prawie jak Piwo
              SZCZECIN

              Comment

              • babalumek
                Senior
                • 02-2004
                • 1207

                W niedzielę wybrałem się na mecz Śląska z Cracovią. Co do meczu: Cracovia nie grała jakoś tragicznie, ale poza 3-4 zawodnikami u innych nie widać wielkich umiejętności i chęci. Ten nowy czarnoskóry obrońca całkiem niezły ale gapowaty przez co puścił dwie akcje i po przerwie nie wyszedł. Poza tym podobali mi się u gości jakiś młody zawodnik - skrzydłowy z nr 17 i niezłą robotę robił doświadczony Bartczak. Van der Biezen jakiś bezbarwny, mając takie warunki fizyczne nie potrafił niczego konstruktywnego zdziałać przez cały mecz. Szałachowski niewidoczny. W Śląsku najlepszy Madej i Mila, mimo że akurat jego stylu gry nie trawię. Przydałby się dobry napastnik - Diaz prezentuje przeciętny poziom, Voskamp mało gra. Co do stadionu - z zewnątrz z bliska jak i w korytarzach to betonowy klocek. Na szczęście jak już siądziemy na trybunach jest dużo lepiej. Dobra widoczność, dużo lepsza jak w Poznaniu, bardziej porównywalna ze stadionem w Lubinie, który jest znakomity jeśli chodzi o komfort oglądania meczu.
                MRKS Kuźnia Jawor

                WTS Sparta Wrocław

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Ostatnia kolejka z fatalnym poziomem. Nie ma co opisywać ani jednego meczu.

                  W I lidze chyba można już witać Pogoń W Eklasie
                  Last edited by VanPurRz; 20-03-2012, 09:30.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ostatnia kolejka z fatalnym poziomem. Nie ma co opisywać ani jednego meczu.

                    W I lidze chyba można już witać Pogoń W Eklasie
                    Masz rację poziom spotkań w e-klasie dramatycznie beznadziejny.
                    Co do nas , cieszą 3 punkty , ale gra słabiuteńka.Zawodnicy Piasta jakby od 50 do prawie siedemdziesiątej minuty miast leżeć na murawie i symulować skurcze grali swoje to mogliby wygrać.Obydwa zespoły oddały siedem celnych strzałów na bramkę, z czego cztery to w sumie podania do bramkarza.Z taką grą nie ma co marzyć o awansie choć goniący nas też grali piach.


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Polonia uczyniła pierwszy krok prowadzący do utrzymania.Pokonała u siebie Sandecję 2:1.Niestety musze przyznać z przykrością,że czasy drukowania meczy jednak sie jeszcze nie skończyły.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • Latarnik
                        Premium Lamplighter
                        • 06-2004
                        • 4999

                        Trafilem w sieci na bezposrednia transmisje meczu Wisla:Lech. W pewnym momencie komentator stwierdzil, ze w skladzie Wisly jest jeden Polak, co sie porobilo.
                        5410 kapsli z wypitych piw
                        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Oj tam. Parę lat temu Pogoń Szczecin grała bez żadnego Polaka. Gonimy Europę, nie ma co
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • dyczkin
                            Serce w kolorze blaugrana
                            • 05-2011
                            • 3657

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                            Niestety muszę przyznać z przykrością,że czasy drukowania meczy jednak się jeszcze nie skończyły.
                            A kto mówił, że się skończyły?
                            To jest Polska a nie cywilizacja
                            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                            Moje warzenie // Piwny Wojownik

                            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                            Comment

                            • leona
                              PremiumUżytkownik
                              • 07-2009
                              • 5853

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Trafilem w sieci na bezposrednia transmisje meczu Wisla:Lech. W pewnym momencie komentator stwierdzil, ze w skladzie Wisly jest jeden Polak, co sie porobilo.
                              Ale za to dwóch Żydów

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dyczkin Wyświetlenie odpowiedzi
                                A kto mówił, że się skończyły?
                                To jest Polska a nie cywilizacja
                                Powiedział mieszkaniec miasta, z którego klub słynie z czystej, sportowej walki
                                To Polska te mecze drukuje? Stoi funkcjonariusz reżimu z naganem przy głowie prezesa i zmusza go do kupowania lub sprzedania meczu?

                                To nie Polska jest taka, tylko polska piłka nożna jest taka. To działacze i piłkarze handlują meczami, z aprobatą kibiców. Wskaż mi JEDNĄ chociaż sytuację, żeby kibice zaprotestowali przeciwko kupieniu meczu w sytuacji zagrożenia spadkiem. Korupcja w polskiej piłce jest tak naprawdę przez wszystkich zainteresowanych akceptowana. Cały system jest chory od dołu do góry, widziałem mecze A-klasy kupowane za parę butelek wódki, nikt się z tym nawet nie krył. A wisienką na tym torcie z gówna jest PZPN.
                                Last edited by Krzysiu; 21-03-2012, 11:21.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎