Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dipeone
    Senior
    • 05-2010
    • 741

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja z ostatniej kolejki oglądałem dwa mecze
    Lechia-"Lech" i Cracovia-"Polonia W"Bramek nie zobaczyłem , ale pierwszy mecz naprawdę dobry, drugi to po prostu masakra.Prezesi powinni porozganiać tych grajków, bo szczególnie druga połowa stała na żenującym poziomie
    Co do rzucanych rac przez Widzew, kolejny strzał w kolano w ruchu kibicowskim.Szkoda słów.
    Zwłaszcza ,że dzisiaj mieliby wycieczkę do odwiecznego wroga.
    Against modern football rozumiem ,ale nie przesadzajmy. Trzeba było odpalić a nie rzucać , chociaż znając życie i za to byłby zakaz. Niemniej świecidełka na tak wysokim szczeblu w takich czasach cieszą bardzo oko.
    Tak, jak paranoją był ostatni zakaz wyjazdowy nałożony na kibiców Śląska Wrocław, tym bardziej że dostali po... artykule Gazety Wyborczej.
    Inna sprawa - szkoda ,że nie będzie żadnego sędziego głównego z Polski na Euro 2012. Chociaż patrząc na to, co ostatnio wyrabiają to nie dziwota.

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      Miejmy nadzieję, że chociaż kibice na EURO nie zawiodą i skopią jakiegoś piknika a potem oplują ich dziecko.

      Comment

      • dipeone
        Senior
        • 05-2010
        • 741

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
        Miejmy nadzieję, że chociaż kibice na EURO nie zawiodą i skopią jakiegoś piknika a potem oplują ich dziecko.
        Jak piknik nawalony w sztok będzie hańbił barwy narodowe to kara się należy. Do barw powinno się odnosić z należytym szacunkiem.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Pozostaje mieć nadzieję, że nie którzy zmądrzeją i na świat popatrzą swoimi oczami i doświadczeniami a nie będą żyć sztucznym światem Gazety Wyborczej

          Co do spraw piłkarskich - Legia w dwumeczu zdecydowanie lepsza. U nas fatalna atmosfera, na spotkaniu po meczu piłkarze jasno dali znać - nie ma sianka nie ma granka. Natomiast Legia ma grupę młodych piłkarzy którzsy jeżeli nie przebawią kariery mogą zostać naprawdę dobrymi pilkarzami.
          Last edited by VanPurRz; 27-10-2011, 08:05.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Mason
            Senior
            • 02-2010
            • 3280

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak piknik nawalony w sztok będzie hańbił barwy narodowe to kara się należy. Do barw powinno się odnosić z należytym szacunkiem.
            No proszę, czyli mamy w Polsce komanda samozwańczej policji narodowej.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
            Pozostaje mieć nadzieję, że nie którzy zmądrzeją i na świat popatrzą swoimi oczami i doświadczeniami a nie będą żyć sztucznym światem Gazety Wyborczej
            Oczywiście pod warunkiem, że nie dostaną w te oczy jakąś racą, ławką czy innym kamieniem rzuconym w ramach pozytywnej nienawiści
            JEDNO PIVKO NEVADI!

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dipeone Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak piknik nawalony w sztok będzie hańbił barwy narodowe to kara się należy. Do barw powinno się odnosić z należytym szacunkiem.
              Też tak uważam, dlatego dziwi mnie, że prawdziwi patrioci kibicowscy tolerują hoolsów. Przepraszam, zapomniałem że hoolsi nie chodzą w barwach, więc ich żadna hańba się nie ima.

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Żaleną akurat chuligani nie piją i na pewno nie chodzą nawaleni profanując barwy więc nie wiem do czego pijesz? Sto razy bardziej wole chuliganów od januszy i innych pikników.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                  Żaleną akurat chuligani nie piją i na pewno nie chodzą nawaleni profanując barwy więc nie wiem do czego pijesz? Sto razy bardziej wole chuliganów od januszy i innych pikników.
                  A ja nie wiedzieć czemu wolę ludzi MYŚLĄCYCH a nie zaślepionych IDIOTÓW.
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • dipeone
                    Senior
                    • 05-2010
                    • 741

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                    A ja nie wiedzieć czemu wolę ludzi MYŚLĄCYCH a nie zaślepionych IDIOTÓW.
                    I ten opluty delikwent należał do tych pierwszych?

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Żaleną akurat chuligani nie piją i na pewno nie chodzą nawaleni profanując barwy więc nie wiem do czego pijesz? Sto razy bardziej wole chuliganów od januszy i innych pikników.
                      Wiem, pięć razy zmieniałem swój post i w końcu niechcący skasowałem istotny fragment... Miało być, że hoolsi profanują barwy rozróbami, ale w sumie nie noszą barw, więc nie profanują. Taka kąśliwość, no cóż, może wyjdzie następnym razem...

                      Comment

                      • Rzeszowiak
                        Piwny Radykał
                        • 04-2009
                        • 1596

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                        Żaleną akurat chuligani nie piją i na pewno nie chodzą nawaleni profanując barwy więc nie wiem do czego pijesz? Sto razy bardziej wole chuliganów od januszy i innych pikników.


                        To jakas akcja społeczna wśród chuliganów ? abstynencja ?

                        Małecki ostatnio stwierdził, iż nie chce pikników na stadionie przy Reymonta i generalnie został okrzyknięty idiotą. Przeanalizuj sobie zatem swoją wypowiedź.

                        Comment

                        • leona
                          PremiumUżytkownik
                          • 07-2009
                          • 5853

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi


                          ...generalnie...

                          Comment

                          • Mason
                            Senior
                            • 02-2010
                            • 3280

                            Ciekawe jak długo by pociągnęły polskie kluby bez pikników i januszy płacących za bilety. VanPurRz - zróbcie taki eksperyment na Widzewie, zorganizujcie jakieś komanda przeganiające ich ze stadionu. Trochę pracy i za jakiś czas będziecie mieli cały stadion dla siebie, w V lidze czy gdzieś tam
                            JEDNO PIVKO NEVADI!

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Ciekaw jestem jak faktycznie było z dopingiem we Wrocku, bo w tv słyszalność przeciętna.
                              Murawa nie wyglądała najlepiej, czyżby Poznań II?Cieszy ilość kibiców, ale ile z nich jeszcze będzie chodzić regularnie...(50 % stawiam max).Aha sędziowie znowu ślepi?Bramkarz prawie staranowany i po chwili gol.Co to się wyrabia...
                              U nas pikniki ruszyły i jest już ponad 9 koła kart kibica, także dziś na Arce będzie pewnie ponad 7 tysięcy( plus 650 Arki pewnie ze zgodami), ale ja wolę z tysiąc konkretów w młynie i to na tyle.
                              Last edited by Pogoniarz; 29-10-2011, 11:14.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • bayern71
                                Senior
                                • 06-2006
                                • 1004

                                Małek znowu w roli głównej. Po meczu Legii ze Śląskiem cały stadion krzyczał "Małek-pedałek" i była to jedyna taka reakcja na decyzje sędziowskie w ciągu ostatniego 1,5 roku. Skorża też nie wytrzymał za go zresztą Małek straszył sądem. A coś mi się wydaje, że to sam pan sędzia niedługo pojedzie do Wrocławia w innej roli.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎