Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeszcze Ghana może awansować, pod warunkiem, że w meczu USA-Niemcy nie będzie remisu.
    Faktycznie. Myślałem, że najpierw decyduje bilans bezpośrednich spotkań, a tu jednak stosunek bramek. Czyli z realnych opcji potrzebują zwycięstwa Niemiec i własnego dwubramkowego zwycięstwa z Portugalią lub dwubramkowego zwycięstwa Niemiec i własnego w jakimkolwiek rozmiarze.

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Można by powiedzieć, że dzisiaj wygrywali faworyci tych spotkań, choć Hiszapnie grali tylko o honor. Holandia sprawdziła sobie bramkostrzelność rezerwowych.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        A co się mieli szarpać - awans mieli, to sobie postanowili nieco odpocząć - wszak to turniej...
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Teraz wybór należy do Brazylii

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4999

            Chorwacja ma dwu bramkarzy na boisku bo sedzia nie podyktowal karnego za zagranie reka Chorwata.
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Bez przesady, Stępniewski nie takie cuda wybielał w naszej krajowej "Ekstraklasie"

              Comment

              • pirackamuza
                Senior
                • 12-2004
                • 1903

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Faktycznie. Myślałem, że najpierw decyduje bilans bezpośrednich spotkań, a tu jednak stosunek bramek. Czyli z realnych opcji potrzebują zwycięstwa Niemiec i własnego dwubramkowego zwycięstwa z Portugalią lub dwubramkowego zwycięstwa Niemiec i własnego w jakimkolwiek rozmiarze.
                Różnica, a nie stosunek. Stosunek, to wynik dzielenia.
                Przy bilansie bramkowym np. 2:0 jest taka sama różnica, jak przy 3:1, 4:2 itd.
                Natomiast taki sam stosunek jest przy 2:1, 4:2, 6:3 itd.
                Przy wyniku do zera w ogóle nie można mówić o stosunku bramek
                Toruń przeprasza za Radio Maryja
                www.bobofruty.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  Dzięki za wyjaśnienie, ale na wszelki wypadek pokaż mi jeszcze ten stosunek na zlocie, ok?

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Ze względu na pierwszy mecz i decyzje sędziów, jak i mecze rozegrane, to Meksyk powinien być zwycięzcą grupy...

                    No i byłby to mecz - Holandia - Brazylia.

                    Ale trudno, będzie co będzie...
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • Latarnik
                      Premium Lamplighter
                      • 06-2004
                      • 4999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
                      Stosunek, to wynik dzielenia.
                      Zawsze myslalem, ze ze stosunkiem jest zwiazane mnozenie
                      5410 kapsli z wypitych piw
                      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zawsze myslalem, ze ze stosunkiem jest zwiazane mnozenie
                        No,nie zawsze.Ale na pewno jest związana przyjemność. Chociaż to ciężka praca jest
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • woosaa
                          Senior
                          • 07-2005
                          • 1548

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                          No,nie zawsze.Ale na pewno jest związana przyjemność. Chociaż to ciężka praca jest

                          Ciężka jest,ale się nie kurzy.
                          Wracająć do Mundialu.Ciekawy jestem spotkania Urugwaj-Włochy.Czy Włosi zamurują bramkę(są w tym dobrzy),czy rzucą się na początku i póżniej będą kontrolować spotkanie?
                          mb WOS

                          Comment

                          • robox
                            = kapslarz =
                            • 11-2002
                            • 8188

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika woosaa Wyświetlenie odpowiedzi
                            Ciężka jest,ale się nie kurzy.
                            Wracająć do Mundialu.Ciekawy jestem spotkania Urugwaj-Włochy.Czy Włosi zamurują bramkę(są w tym dobrzy),czy rzucą się na początku i póżniej będą kontrolować spotkanie?
                            Wszystko szło według planu gdzieś do 80 minuty aż Urugwaj strzelił bramkę ... i Włosi wracają do domu. Mecz brzydkich fauli, czerwonego Marchisio i głodnego Suareza

                            Comment

                            • Latarnik
                              Premium Lamplighter
                              • 06-2004
                              • 4999

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                              ... i głodnego Suareza
                              On powinien grac w kagancu bo kary nic go nie nauczyly, raz 7 i drugi raz 8 meczy zawieszenia. Ciekawe czy w trakcie mistrzostw moga go zawiesic.
                              A Wlosi sami sobie winni, grali na remis i sie przejechali. Czerwona kartka w pelni zasluzona oslabila dodatkowo zespol.
                              Awansowal zespol, ktory potrafil strzelic gola.
                              5410 kapsli z wypitych piw
                              874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                              "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                              https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                              Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                              https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                              Comment

                              • chechaouen
                                Senior
                                • 01-2011
                                • 1180

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
                                On powinien grac w kagancu bo kary nic go nie nauczyly, raz 7 i drugi raz 8 meczy zawieszenia. Ciekawe czy w trakcie mistrzostw moga go zawiesic.
                                Ależ oczywiście, że mogą. I mam nadzieję, że to zrobią. Co z tego, że wspaniały piłkarz. Psychopatów powinno się izolować. Myślę, że dla Suareza ten mundial już się skończył, tym bardziej, że to recydywa i to taka na maksa.
                                Suarez to skończony czub, ale sam nie wiem co bardziej żenujące - to że pogryzł Chielliniego czy reakcja Chielliniego, który od ugryzienia padł na murawę i umierał. No chyba, że ten Suarez to jakaś kobra i jadem go poczęstował

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎