Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    A Niemcy się wożą z Algierią - oj nie ma słabych drużyn...
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2647

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
      A Niemcy się wożą z Algierią - oj nie ma słabych drużyn...
      Są... Hiszpania, Rosja, Włochy...
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • yaro74
        PremiumUżytkownik
        • 09-2012
        • 2089

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
        Marzy się Algieria - Szwajcaria
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yaro74 Wyświetlenie odpowiedzi

        Bez szans, Algierczycy z Niemcami nie będą mieli wiele do powiedzenia.
        A jednak bardzo się pomyliłem.

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
          Są... Hiszpania, Rosja, Włochy...
          I Anglia i Portugalia

          No i mamy dogrywkę
          Last edited by iron; 30-06-2014, 22:52.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            No to pewnie Niemcy wygrają, ale sobie jeszcze muszą pobiegać 30 minut
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              No co za mecz, a miała to być formalność dla Niemców.
              Mają szczęście, że niewielu będzie pamiętało styl tylko wynik, który nijak nie odzwierciedla przebiegu spotkania.
              Do tej pory to Niemcy słynęli z gry do końca - od dziś to jest Algieria. Piękna bramka kontaktowa i szansa na karne w ostatniej akcji meczu...
              A Niemcy wymęczyli to zwycięstwo - mało to przekonujące - zwłaszcza, że brak było obrony - to bramkarz musiał grać jako obrońca...

              Szacunek dla Algierii - szkoda, że nie było kolejnej sensacji - wbrew pozorom dużo nie brakowało.
              Last edited by iron; 30-06-2014, 23:42.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Myślałem, że Niemcy Algierię rozjadą, a musieli się ostro napocić. Wielki szacunek dla Algierii za wypluwanie płuc przez calutki mecz wraz z dogrywką. Właśnie dlatego MŚ są fajniejsze od niby trudniejszych ME - bo grają na nich takie szalone drużyny, jak Algieria i Nigeria. Ci drudzy pokazali kwintesencję afrykańskiej piłki ze wszystkimi jej plusami i minusami (pamiętacie gościa, który podczas wyprowadzania piłki spod własnego pola karnego zaczął się kiwać z trzema Francuzami i wykręcił między nimi ze trzy piruety, choć miał kilku kolegów do dogrania?)

                Oj, było co oglądać dzisiaj.

                Comment

                • gwzd
                  Senior
                  • 01-2012
                  • 622

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                  Właśnie dlatego MŚ są fajniejsze od niby trudniejszych ME - bo grają na nich takie szalone drużyny, jak Algieria i Nigeria. Ci drudzy pokazali kwintesencję afrykańskiej piłki ze wszystkimi jej plusami i minusami (pamiętacie gościa, który podczas wyprowadzania piłki spod własnego pola karnego zaczął się kiwać z trzema Francuzami i wykręcił między nimi ze trzy piruety, choć miał kilku kolegów do dogrania?)
                  Kwintesencję afrykańskiego futbolu lepiej zaprezentowali gracze Kamerunu. Wpierw wielka kłótnia o podział premii z federacją i odmowa wylotu do Brazylii, potem szopka z premierem kraju (odmówili symbolicznego odebrania flagi państwowej), a teraz oskarżenie o ustawianie meczów na Mistrzostwach Świata - wszak chłopaki musieli sobie odbić kiepskie premie...

                  Wg mnie Mundial jest o wiele bardziej niesprawiedliwy niż Euro, gdzie poziom jest o wiele bardziej wyrównany. Tutaj mamy sytuację, w której kiepskie drużyny przeplatane są tymi dobrymi, przez co taka Francja pierwszy poważny sprawdzian przejdzie dopiero w ćwierćfinale(!!!), a inni są styrani po pachy już po fazie grupowej.

                  Comment

                  • arcy
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 7538

                    Niemcy wymęczyli zwycięstwo z reprezentacją Francji B i w nagrodę spotkają z się z kadrą A.

                    Jeśli nadal będą grać tak wolno i bić rekordy w posiadaniu piłki, Francuzi mogą załatwić ich z kontry. Mniej podawania, więcej biegania - recepta dość prosta. Tylko z ławki rezerwowych trzeba wyprosić Guardiolę i zaprosić Loewa z 2010 r.

                    Jeśli odpadną z Francją, niewykluczone że będzie zmiana selekcjonera. Wtedy stanie się jasne, dlaczego Jupp Heynckes wpadł na pomysł przerwania kariery klubowej. Klopp chyba jeszcze nie do wyciągnięcia z Borussi, nie wiem też, jak by mu wyszło dogadywanie się z piłkarzami Bayernu.

                    Comment

                    • tfur
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 1304

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jeśli odpadną z Francją, niewykluczone że będzie zmiana selekcjonera.
                      wczoraj podczas transmisji padła informacja
                      że niezależnie od dalszych wyników na mś
                      loew pozostanie na stanowisku selekcjonera
                      veni, emi, bibi

                      Comment

                      • arcy
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 7538

                        Słyszałem to. Niemcy z zasady nie zwalniają selekcjonerów (chociaż były od niej wyjątki) i pozwalają im długo pracować (też były wyjątki).

                        Zakładam jednak, że sam Loew może uznać, że już mu wystarczy, skoro zawsze czegoś zabrakło, a jest jeszcze w takim wieku, że spokojnie może wrócić do pracy z klubami.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Argentyna - Szwajcaria - niemoc Argentyny i obrona Szwajcarii nuda do końca dogrywki szczęśliwej dla Argentyny.

                          Belgia - USA - mecz walki i emocjonująca dogrywka, choć chyba Amerykanom zabraknie czasu...
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Jak te dwa mądrale wieściły koniec meczu po golu na 2:0, pomyślałem sobie "tia". Przecież jeden gol i będzie dreszczowiec, a Amerykanie pokazali już, że nie składają broni. Świetna dogrywka, cały mecz też bardzo dobry, choć Belgom trzeba zaniżyć ocenę za zero goli z tylu sytuacji. Może gdyby wcześniej wszedł Lukaku...

                            USA - Argentyna byłby chyba najnudniejszym meczem na tych mistrzostwach, więc dobrze się stało, że awansowała Belgia. A Argentyna jak ma tak grać, to niech lepiej w ogóle nie gra i nie męczy ludzi. Messi bez piłki nawet truchtem nie biega, tylko sobie człapie, a i tak wystarczyło to na wciągnięcie tej niezorganizowanej zgrai za uszy do ćwierćfinału.

                            Comment

                            • iron
                              Senior
                              • 08-2002
                              • 6703

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                              Też oglądałem Włochy - Anglia. Japończyków i WKS już sobie odpuściłem. A dziś miałem na kuponie Szwajcarię (gol w ostatniej sekundzie) i Francję do przerwy (gol w 45. minucie). I tak sobie myślę, że szkoda, że lotka nie zapuściłem, bo grubo z fartem. Żeby nie było, obstawiam za 2-5 zł, dla sportu. Zresztą dobrze mi idzie...
                              Czy tylko ja mam wrażenie, że Francja na tych mistrzostwach może naprawdę mocno namieszać? Ja wiem, że grają z HonduRasiakami, ale i tak. Patrząc na kolejne formacje, potencjał i ogólnie klimat w zespole po tej żenadzie 4 lata temu - myślę, że półfinał spokojnie w zasięgu, jak nie lepiej
                              No i sukces Francji się skończył na mocnej drużynie... A bramkarz Francji nie ma błysku jak inni bramkarze na tej imprezie - to co dziś wyciągnął to raczej skutek złych strzałów, a nie dobrych interwencji.

                              A mecz jak przystało na ćwierćfinał - nudny do bólu.
                              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                              Rock, Honor, Ojczyzna

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Nawet jakiegoś ostrego zrywu, jak i "gryzienia trawy" u Francuzów nie widziałem.
                                Wręcz Niemcy, gdyby wykorzystał sytuację Schuerrle, mogli dobić Trójkolorowych.
                                Last edited by robox; 04-07-2014, 19:55.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎