Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Brazylia miała dużo szczęścia, bo nic ciekawego nie pokazała. Świetnie bronił w karnych Julio Cesar ... Bravo też nie był gorszy.
    A w drugim meczu piękna bramka Rodrigueza i Kolumbia prowadzi .

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 5004

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
      No i lekkie zdziwienie Brazylii - że tym razem sędzia im nie sprzyjał
      Trzeba przyznac, ze Howard stanal na wysokosci zadania i dobrze sedziowal, wylapal nawet reke Hulka.

      W drugim meczu, Urugwaj pozbawiony zebow nie mial dzisiaj czym ukasic i zasluzenie przegral.
      5420 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
        A w drugim meczu piękna bramka Rodrigueza i Kolumbia prowadzi .
        W drugiej połowie podwyższył wynik, wyszedł na lidera króla strzelców, a Kolumbia zasłużenie awansowała dalej .

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Żal Chile, ale prawdę powiedziawszy, trochę im jeszcze brakuje. Dwa strzały w całym meczu to nawet na słabą Brazylię trochę mało. Trafienie Pinilli w poprzeczkę w ostatniej minucie Brazylijczycy chyba długo zapamiętają. Z tego meczu warto przeanalizować agresywne odbieranie piłki przez Chilijczyków zaraz za polem karnym przeciwnika - tak bazradnych Canarinhos jeszcze nie widziałem.

          Drugi mecz lepszy, Urugwaj co prawda zagrał dobrze tylko ostatnie 15 minut, ale było ciekawiej. Kolumbia wyraźnie celuje w finał i ma do tego naprawdę dobrą ekipę.

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 5004

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
            Żal Chile,...Dwa strzały w całym meczu to nawet na słabą Brazylię trochę mało.
            Wg statystyk meczowych strzalow oddali 13 w tym celnych 5.
            Troche wiec przegapiles.
            5420 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Holandia miała niezły finisz, gdyż wcześniej szczęście dopisywało Ochoi, który znów wybronił niesamowite sytuacje. Szkoda, że gra Meksyku po zdobyciu bramki siadła, bo później już tylko Pomarańczowi rządzili na boisku i wygrali.

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                Szkoda, że te zespoły wpadły na siebie, wolałbym widzieć oba w ćwierćfinale albo i wyżej. Byłem bardziej za Meksykiem, ale pod koniec meczu pomyślałem sobie, że w sumie szkoda Holendrów, bo naprawdę są materiałem na mistrza. Koniec końców wynik sprawiedliwy, Meksykanie za wcześnie zaczęli grać na utrzymanie jednobramkowego prowadzenia.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  A Kostaryka ma przes...ne - trzeba być debilem mając "żółtko" na koncie faulować, gdy sędzia był blisko... No i w tych warunkach grają w 10ciu już 40 minut...
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6703

                    Szacunek dla Kostaryki, że dotrwali do rzutów karnych, a co będzie, to już inna sprawa. Grecy jednak nie wykorzystali przewagi jednego zawodnika przez godzinę.
                    Z tego pewnie najbardziej cieszy się Holandia... będą mieli zmęczonego przeciwnika.
                    Last edited by iron; 29-06-2014, 23:43.
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • iron
                      Senior
                      • 08-2002
                      • 6703

                      No i jednak Kostaryka - Navas górą
                      A Holandia ma ułatwioną drogę - mają zmęczonego i wykartkowanego rywala...
                      A Grecy to jednak drewniana drużyna i dobrze, że już więcej na tym turnieju ich nie zobaczymy.
                      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                      Rock, Honor, Ojczyzna

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Absolutnie nie wierzyłem, że po czerwonej kartce Kostaryka dotrwa do 90 minuty, a później do końca dogrywki. Nie wierzyłem też, że wygrają w karnych, ale strzelali koncertowo (zresztą Grecy też, oprócz jednego). Gdyby nie gapiostwo sędziów (niezasłużona pierwsza żółtka kartka i niezauważona ręka w polu karnym), nie chuchu nie byłoby wyrównania.

                        Grecy nie byli tacy drewniani, akurat jako drużyna wyglądali nieźle, długo neutralizowali Kostarykę, aż chyba poczuli się za pewnie i dostali bramkę. Ale też nie żałuję, że jadą do domu.

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Ja bym polemizował - na tym poziomie (MŚ) jak w meczu o wszystko gra się w przewadze 30 minut, nie wspominając już o mnożniku x 2 i nie jest się w stanie tego wykorzystać, to jednak jest to trochę drewniane.
                          No ale Grecja to w końcu mistrz "zwycięskich remisów" - a w tym spotkaniu remis nie był zwycięstwem

                          P.S. Byłem przekonany, że Navas coś wyciągnie, ale też byłem przekonany, że wycieńczony Campbell nie da rady...
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                            byłem przekonany, że wycieńczony Campbell nie da rady...
                            Ja tak samo. Myślałem też, że nie strzeli ten gość od bramki na 1:0. W ogóle sporo myślałem na tym meczu, a niewiele wymyśliłem.

                            Comment

                            • Gringo
                              Senior
                              • 07-2007
                              • 2152

                              Po meczach Urugwaju i Kostaryki w 1/8, widać że grupa nie była zbyt silna, wydawało się przed Mundialem że ktoś z tych czterech zespołów zgarnie medal. Może jeszcze Kostaryka, ale szczerze wątpię w ich szanse w starciu z Oranje.

                              Po tych meczach 1/8, nasunęła mi się tylko jedna myśl, Anglicy w Włosi przyjechali do Brazylii na wakacje.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                Francja może nie zachwyciła, ale gra dalej. Tyle można o nich pozytywnego powiedzieć .

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎