Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10739

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
    Parę ładnych lat temu za czasów, gdy często udzielał się na forum Pjenknik często czytałem tu o takim klubie jak Swornica Czarnowąsy czy jakoś tak.
    Oni żyją jeszcze? Wie ktoś?
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • Kwadri
      Senior
      • 10-2009
      • 1216

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
      Parę ładnych lat temu za czasów, gdy często udzielał się na forum Pjenknik często czytałem tu o takim klubie jak Swornica Czarnowąsy czy jakoś tak.
      Oni żyją jeszcze? Wie ktoś?
      Żyją, III-liga aktualnie. Jest pierwszym LZS-em zarejestrowanym w Polsce.
      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

      Comment

      • babalumek
        Senior
        • 02-2004
        • 1207

        Nikt nie oglądał meczu w Czarnogórze? Remis 2:2, mogła być wygrana, ale też porażka. Nasza obrona to Wasyl plus Piszczek na boku i tyle. Glik makabra, nawet Tytoń do niego nie grał, a Wawrzyniak każdy wie jak gra. Borysiuk i Polański to niby 2 defensywnych, ale razem nie robią tyle, co chociażby taki Lewandowski sam kilka lat temu. Obraniak do zmiany w przerwie, ale zatrzymał go tylko dlatego że umie bić wolne, no i dobił do Mierzejewskiego na 2:2, po czym idiotyczna czerwona kartka i z nadziei na 3 pkt nici. Mierzej dobra zmiana, nie wiem dlaczego nie gra od początku np za Borysiuka skoro wyraźnie jest w formie. Lewandowski nieźle, ale mógł chociaż wykorzystać jedną z dwóch świetnych sytuacji które miał... Błaszczykowski gasł w 2 połowie, a Grosicki poprawnie zagrał w pierwszej. Czarnogóra to zespół podobny do naszego - im dalej od własnej bramki tym lepiej. W sumie chyba jednak z tego całego zamieszania remis sprawiedliwy.
        MRKS Kuźnia Jawor

        WTS Sparta Wrocław

        Comment

        • Latarnik
          Premium Lamplighter
          • 06-2004
          • 5003

          A za te petardy na boisku to czasem nie bedzie walkowera?
          5420 kapsli z wypitych piw
          874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
          "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
          https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
          Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
          https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

          Comment

          • genea
            Senior
            • 02-2006
            • 1515

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Latarnik Wyświetlenie odpowiedzi
            A za te petardy na boisku to czasem nie bedzie walkowera?
            Raczej nie. Bardziej realne, że dostaną po kieszeni jako związek. I może dołożą ze dwa, trzy mecze bez publiki.
            Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
            Bractwo Piwne

            Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
            Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Patrząc po ostatnich dokonaniach repry ten remis to jest sukces. W Podgoricy na pewno jesczcze ktoś z faworytów straci punkty, więc źle to nie wygląda. Szkoda tylko bezsensownej kartki Obraniaka, przez którego możliwe że mamy 1 pkt a nie 3. Najważneijsze mecze dla nas to będą konfrontacje z Ukrainą, jeśli myślimy o wyjściu/barażach to trzeba w tym dwumeczu 4 pkt uciułać. Na chwilę obecną wygląda to cięzko

              Comment

              • bayern71
                Senior
                • 06-2006
                • 1004

                Oglądałem dziś Cafe Futbol i muszę przyznać, że w części poświęconej sprzedaży praw do transmisji szczęka mi opadła.
                Borek, oprócz standardowych gości (Kołtoń, Kowalczyk) zaprosił Cieślika (Sportfive) i Bońka (gość zdalny z Rzymu). Dla mniej świadomych dwaj ostatni związani z firmami handlującymi prawami do pokazywania wydarzeń sportowych. Z dyskusji wynikało, że winą za nie pokazanie ostatniego meczu ponosi TVP, które nie chce zapłacić kasy jaką życzy sobie Sportfive choć jeszcze niedawno płaciła więcej. No płaciła ale teraz przestała. Jak się Polsatowi nie podoba to niech sam zapłaci.
                Dyskusja miała symulować "ekspercką" a tymczasem spotkały się zainteresowane strony i prowadziły regularny lobbing nie uprzedzając słuchaczy o tym fakcie (jak dla mnie powinien się pojawić napis, że audycja zawiera lokowanie produktu.

                Comment

                • Krzysiu
                  Krzysiu
                  • 02-2001
                  • 14936

                  Logika twoich wypowiedzi to jest coś, co wzbudza mój nieustający entuzjazm.
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Bałkańskie drużyny to waleczne zespoły dlatego trzeba było zrobić wszystko aby wygrać ten mecz ...
                  Wynika z tego, że pozostałe drużyny są niewaleczne, więc można położyć lachę i przegrać.

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abelincoln Wyświetlenie odpowiedzi
                    Z taką grą jaką zaprezentowała Polonia, to wiele więcej ich raczej nie będzie...
                    GKS za dobry nie jest, a i tak miał bardzo dużą przewagę - tylko dzięki świetnemu występowi bramkarza i bardzo kiepsko nastawionym celownikom tyskich napastników wynik był jaki był.
                    Rozumiem,że ogladałes mecz i dlatego tak piszesz.Ja niestety tego meczu nie oglądałem ale z tych rozegranych do tej pory to walczyli do ostatniej piłki.Wiadomo,że umiejętności nie te ale za to serce do gry mają.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • Kwadri
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1216

                      Tracę cierpliwość do naszych bramkarzy. Tym razem rezerwowy wpuścił 4 farfocle, w tym jedną sam sobie wbił w 2 minucie. Do tego połowa drużyny najebana, a ja się poświęcam i odpuszczam zlot. Wtopa 2-4, a mecz spokojnie do wygrania.
                      Last edited by Kwadri; 09-09-2012, 20:14.
                      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                      Comment

                      • jacekwerner
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 2837

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kwadri Wyświetlenie odpowiedzi
                        Tracę cierpliwość do naszych bramkarzy. Tym razem rezerwowy wpuścił 4 farfocle, w tym jedną sam sobie wbił w 2 minucie. Do tego połowa drużyny najebana, a ja się poświęcam i odpuszczam zlot. Wtopa 2-4, a mecz spokojnie do wygrania.
                        A cóż to za słownictwo ?
                        "Nie trać nig­dy cier­pli­wości; to jest os­tatni klucz, który ot­wiera drzwi" - Antoine de Saint-Exupéry
                        Ochotnicza Straż Piwna
                        BAZA = 7446

                        Comment

                        • chemmobile
                          Senior
                          • 03-2009
                          • 2168

                          Idąc dzisiaj do knajpy na mecz Polska - Mołdawia zauważyłem, że pomimo środka tygodnia i braku jeszcze studentów wiele lokali jest wypełniona klientami. Pokusiłem się o konkluzję, że horrendalnie wysokie opłaty za możliwość obejrzenia meczu w domu napędzają klientów pubom piwnym. Jakby nie patrzeć mafia piłkarska w Polsce przyczynia się do szerzenia kultury picia piwa, tzn. wychodzenia na browarka do lokalu, zamiast sączenia go w domu
                          Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                          Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                          Comment

                          • Jack75g
                            Senior
                            • 02-2009
                            • 555

                            Mecz oglądałem w lokalnym pubie w zacnym gronie miejscowych kibiców piłki kopanej.
                            Niestety do degustacji mielismy jedynie portfolio produktów KP gdzie Lesław z beczki i Tyskie Klasyczne były najczęsciej na stołach.
                            Pierwsza połowa to ani jeden celny strzał na bramke w wykonaniu RP oraz ani jeden rzut rożny czyli całkowity brak argumentów świadczących o przewadze nad przeciwnikiem. Co ciekawe najlepszym zawodnikiem I połowy był Mołdawianin, gracz "krakowii", który przez decyzję sztabu szkoleniowego tego klubu zdegradowany został do II zespołu.
                            Gdybym był trenerem wprowadziłbym radykalne zmiany w składzie i więcej nie liczył na poprawę gry, nastawienie, zaangażowanie i formę kilku tzw. podstawowych zawodników.
                            Podziękowania dałbym "bileciarzowi Kubie", Piszczkowi, Eugenowi, Glikowi, którzy są synonimem stagnacji i marazmu tej drużyny. Te eliminacje potraktowałbym jako pole doświadczalne i skupił się na EL;ME 2016. Choć jestem umiarkowanym optymistą to nie wierzę w przeskoczenie Anglii i Ukrainy w dwumeczach z naszą kadrą.
                            Kto piwa nie pije ani nie smakuje, ten już jest wariat albo zwariuje.

                            Wódeczka? Nie dziękuję, żony i piwa nie zdradzam ...

                            Comment

                            • Shedao
                              Senior
                              • 09-2007
                              • 900

                              Byłem na wczorajszym meczu, moja pierwsza wizyta na wrocławskim stadionie miejskim. Powiem tak, wynik 2:0 absolutnie nie oddaje tego co się działo na boisku, to był typowy mecz na 0:0 gdzie męczyły się dwie drużyny słabych piłkarzy. Nawet doping kibiców w drugiej połowie był dużo bardziej niemrawy, bo ciężko ciągle wykrzykiwać jakieś pochwalne okrzyki kiedy piłkarz nie umie nawet podać do kolegi, tylko przypadkiem daje ją przeciwnikowi. I takich akcji było mnóstwo, zagrywki albo kiepskie, albo asekuracyjne (ciągłe podawanie do tyłu). Jak dotąd żadnych wniosków po Euro nikt nie wyciągnął, a Mołdawia przegrała właściwie przypadkiem, równie dobrze mogło być 2:0 dla nich.

                              Idę również 16 listopada na Polska-Anglia, po wczorajszym jestem ciekaw jaką rzeź nam urządzą.

                              Comment

                              • jacekwerner
                                Senior
                                • 05-2004
                                • 2837

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
                                Idę również 16 listopada na Polska-Anglia, po wczorajszym jestem ciekaw jaką rzeź nam urządzą.
                                Chyba 16 października
                                Ochotnicza Straż Piwna
                                BAZA = 7446

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎