Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacekwerner Wyświetlenie odpowiedzi
    Chyba 16 października
    Fakt, już myślami wybiegam dalej niż trzeba

    Comment

    • Ahumba
      Senior
      • 05-2001
      • 8962

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
      Fakt, już myślami wybiegam dalej niż trzeba
      A może dla Twojego zdrowia psychicznego byłoby lepiej, gdybyś na narodowy dotarł dopiero w listopadzie
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        Gorzej jak za PRLu
        This domain is for sale! Fast and easy shopping. Trusted and secure since 2005.
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
          Byłem na wczorajszym meczu, moja pierwsza wizyta na wrocławskim stadionie miejskim. Powiem tak, wynik 2:0 absolutnie nie oddaje tego co się działo na boisku, to był typowy mecz na 0:0 gdzie męczyły się dwie drużyny słabych piłkarzy. Nawet doping kibiców w drugiej połowie był dużo bardziej niemrawy, bo ciężko ciągle wykrzykiwać jakieś pochwalne okrzyki kiedy piłkarz nie umie nawet podać do kolegi, tylko przypadkiem daje ją przeciwnikowi. I takich akcji było mnóstwo, zagrywki albo kiepskie, albo asekuracyjne (ciągłe podawanie do tyłu). Jak dotąd żadnych wniosków po Euro nikt nie wyciągnął, a Mołdawia przegrała właściwie przypadkiem, równie dobrze mogło być 2:0 dla nich.
          Też byłem na tym meczu i cóż, wrażenie fatalne. Raz że organizacja to połączenie cwaniactwa z niefrasobliwością. Cwaniactwo, bo ruch wokół stadionu był tak kierowany że potworzyły się mega korki i nie było wyboru - trzeba było stawać na płatnych parkingach (50 zł!!!!). Niefrasobliwość bo ci co chcieli kupić bilet w kasach przed meczem (a takich było wielu, bo w przedsprzedaży poszło mniej więcej 20 tys.) trafili na... 4 otwarte kasy. Wielu ludzi odeszło z kwitkiem, wielu nie doczekało się kupna (na 15 min wydawać 80 zł albo 120 zł to bezsens). Stąd połowa dopingu to PZPN, PZPN itd
          Mecz tragedia. Tak grać nie można po prostu. Zero ruchu, wyjść na pozycje, wszystko szarpane. Przypadkowy karny z akcji z której i tak nic by nie było i bramka pod koniec jak Mołdawia się odkryła. Na plus coś tam szarpał Błaszczu, kilka akcji pociągnął Polanski, parę razy rozegrał Mierzejewski. Reszta na chodzonego. Szczerze mówiąc żałowałem czasu i pieniędzy i wokół mnie na trybunach słychać było komentarze i okrzyki w stylu "oddajcie pieniądze".
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • Shedao
            Senior
            • 09-2007
            • 900

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
            Niefrasobliwość bo ci co chcieli kupić bilet w kasach przed meczem (a takich było wielu, bo w przedsprzedaży poszło mniej więcej 20 tys.) trafili na... 4 otwarte kasy. Wielu ludzi odeszło z kwitkiem, wielu nie doczekało się kupna (na 15 min wydawać 80 zł albo 120 zł to bezsens). Stąd połowa dopingu to PZPN, PZPN itd
            No właśnie mnie to zastanawiało, co za geniusze idą na taką imprezę bez kupionego wcześniej biletu kolejka faktycznie była gigantyczna, może ludzie będą mieli nauczkę na przyszłość.

            Comment

            • babalumek
              Senior
              • 02-2004
              • 1207

              No właśnie dlatego że było sporo wolnych miejsc. W necie jak kupowałem dzień wcześniej bilety to miejsc do wyboru do koloru. Niektórzy też się z mediów dowiedzieli. Gdyby było jak należy, czyli nie 4 a z 10 kas otwartych to i zamieszania by nie było i więcej biletów by sprzedali. 4 kasy to na 2 lidze są czynne.
              MRKS Kuźnia Jawor

              WTS Sparta Wrocław

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                Mamy lidera hej Widzew mamy lidera
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • bayern71
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1004

                  No i Widzew nadal liderem. Może znów wrócą kultowe mecze Legia - Widzew o mistrzostwo.
                  I znów kolejka sędziowska. Wydrukowany mecz Wisły z Pogonią oraz Polonii z Jagą.W tym drugim błysnął mój ulubieniec Małek (tym razem za poradą jednej z gazet, zgodnie z nurtem liberalno - tolerancyjnym nazwę go waginosceptykiem).

                  Comment

                  • bayern71
                    Senior
                    • 06-2006
                    • 1004

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Kurde balans! Jak wy się podniecacie jeszcze tą klubową piłką to mnie się chce przejść na hokej lub golfa!
                    Doskonały wybór. W obu tych dyscyplinach Polska jest światową potęgą. W szczególności warto kibicować golfistom. Najbliższy ważny turniej w USA.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      Nietrafiona uszczypliwość. Nasze kluby hokejowe prezentują zbliżony poziom do kopaczy nożnych, kosztując znacznie mniej.

                      Comment

                      • bayern71
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1004

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nietrafiona uszczypliwość. Nasze kluby hokejowe prezentują zbliżony poziom do kopaczy nożnych, kosztując znacznie mniej.
                        Taaak? To ciekawe. A na czym opierasz swoją opinię?. Piłkarze grali w finałach ME i MŚ 2002, 2006, 2008 i 2012. Hokeiści odpowiedniki tych imprez oglądali w tv. Żaden z Polaków - hokeistów nie gra w klasowym zespole europejskim (o NHL nie wspomnę, poza Wolskim, ale on akurat unika reprezentacji). Piłkarzy się kilku zbierze.
                        Hokeiści obecnie grają w odpowiedniku 3 ligi.
                        Klubów nie śledzę to nie wiem ale jakoś mi w oczy nic nie wpadło (transmisje w TVP Sport są nieoglądalne - może na żywo to lepiej wygląda).
                        Właściwie to trudno znaleźć w Polsce sport drużynowy, który miałby mniej sukcesów.

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Hmmm, myślę że Krzysiu pisząc "nasze kluby hokejowe" miał na myśli... kluby. A nie reprezentację. Ot, taka subtelna różnica.
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • bayern71
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1004

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                            Hmmm, myślę że Krzysiu pisząc "nasze kluby hokejowe" miał na myśli... kluby. A nie reprezentację. Ot, taka subtelna różnica.
                            Rozumiem, że znasz jakiś klasowy polski klub hokejowy. Napisałem głównie o reprezentacji bo o klubach to już naprawdę nie ma co wspominać.

                            Comment

                            • Mason
                              Senior
                              • 02-2010
                              • 3280

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Rozumiem, że znasz jakiś klasowy polski klub hokejowy.
                              Źle rozumiesz.

                              Napisałem głównie o reprezentacji bo o klubach to już naprawdę nie ma co wspominać.
                              Aha, czyli ot tak sobie przeskoczyłeś z piłki klubowej do reprezentacyjnej.
                              JEDNO PIVKO NEVADI!

                              Comment

                              • Krzysiu
                                Krzysiu
                                • 02-2001
                                • 14936

                                [QUOTE=bayern71;1076661]Taaak? To ciekawe. A na czym opierasz swoją opinię?. Piłkarze grali w finałach ME i MŚ 2002, 2006, 2008 i 2012. Hokeiści odpowiedniki tych imprez oglądali w tv. Żaden z Polaków - hokeistów nie gra w klasowym zespole europejskim (o NHL nie wspomnę, poza Wolskim, ale on akurat unika reprezentacji). Piłkarzy się kilku zbierze.
                                Hokeiści obecnie grają w odpowiedniku 3 ligi.

                                Po pierwsze, nie porównuj klubów z reprezentacją.
                                Po drugie: reprezentacja hokejowa stoi wyżej w rankingu światowym, niż reprezentacja piłki nożnej. Jednak trzecia liga hokejowa to miejsce dwudzieste, a nie sześcdziesiąte.
                                Po trzecie: kluby hokejowe grają w europejskich pucharach - w ubiegłym roku Cracovia w turnieju półfinałowym Pucharu Kontynentalnego (odpowiednik dawnego Pucharu Mistrzów w piłce nożnej) odpadła, zajmując trzecie miejsce w grupie (za Ukraińcami i Rosjanami, czyli nic dziwnego). Do porównywalnego etapu nasze kluby piłkarskie nie dochodzą.
                                Po czwarte - porównując nakłady na hokej i piłkę nożną efekty w hokeju są o wiele lepsze. To samo w odniesieniu do popularności tych dyscyplin, czyli udziału w społeczeństwie.

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Klubów nie śledzę to nie wiem ale jakoś mi w oczy nic nie wpadło
                                Ale wiesz z cała pewnością, że hokej to dno, w przeciwieństwie do popisów ligowych kopaczy.
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                                transmisje w TVP Sport są nieoglądalne - może na żywo to lepiej wygląda. Właściwie to trudno znaleźć w Polsce sport drużynowy, który miałby mniej sukcesów.
                                Dokładnie to samo można powiedzieć o rozgrywkach piłki nożnej w Polsce, na dowolnym ich szczeblu.
                                Last edited by Krzysiu; 19-09-2012, 09:49.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎