Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • relaksio
    Member
    • 01-2009
    • 96

    Może nie ma paragrafu, co nie znaczy, że to co zrobił można uznać za normalne. Chyba każdy się zgodzi, że nie zachował się fair (delikatnie mówiąc).
    Takie zachowania trzeba piętnować. Inna sprawa, że powinien zrobić to trener, który na konferencji nie pochwalił tego incydentu.
    Bo albo się szanujemy na boisku, albo uprawiamy wojenkę. Co nie ma nic wspólnego z futbolem.
    POLAKIEM jestem i dobre
    PIWO nie jest mi obce...

    Comment

    • żąleną
      Sojowe Oddziały Bojowe
      • 01-2002
      • 13239

      Pal sześć Adriano, któremu coś tam może umknęło w całej sytuacji, ale dla mnie gorszy jest ten, co przerwał akcję, w której Szachtar miał honorowo oddać gola. On na pewno wszystko widział, bo jako obrońca stał z tyłu i miał wszystko na tacy (rywale rozpoczynają grę, zawodnicy Szachtara stoją i im nie przeszkadzają).

      Comment

      • Promil03
        Senior
        • 10-2007
        • 2833

        Podobna sytuacja była w meczu Pucharu Ligi albo Pucharze Anglii kilka sezonów temu. Tam było jeszcze gorzej, bo ten gol zadecydował o zwycięstwie jednej z drużyn.
        Trener wygranych postulował jednak o powtórzenie meczu, UEFA się zgodziła i wszystko odbyło się fair play.

        Comment

        • emes
          Nadszyszkownik Chmielowy
          • 08-2003
          • 4275

          Ale drętwo wygląda mecz reprezentacji bez publiczności. Fajnie , że wygraliśmy, w większości debiutantami, kandydatami do kadry, ale też Macedonia trochę zagrała bez pazura.
          Last edited by emes; 14-12-2012, 19:36.

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Widać było, że Kosecki trochę za bardzo chciał. Ganiał jak mała motorówka, ale gubił się. Jednak uważam, że warto sprawdzić go w pierwszej kadrze, tak samo jak Wszołka, który też nie zagrał najlepiej, ale ma jednak dryg do gry na skrzydle.

            Jako masochista oglądam większość meczów reprezentacji i muszę powiedzieć, że tak grających ligowców jeszcze nie widziałem. Było zangażowanie i kilka fajnych akcji.

            Comment

            • Cez
              Senior
              • 01-2003
              • 1789

              To dziś grała reprezentacja?
              A ja siedziałem w Omercie, co za....
              Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

              Comment

              • crocco
                Senior
                • 12-2010
                • 590

                Na stadionie był wspaniały doping!

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Doping był jak na melinie, kilku osobom wydaje się, że są na weselu
                  Last edited by emes; 14-12-2012, 21:31.

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    Przerwa w rozgrywkach ale nie znaczy to, że nie dzieje się nic ciekawego.
                    Widzew świetnie gra w Copa del Sol (wygrał swoją grupę pokonując Moelde, FC Kopenhaga, Tromso czyli mistrza Norwegii, lidera ligi duńskiej oraz 4 drużynę ligi norweskiej) i w finale zagra z Szachtarem Donieck, jedną z najlepszych ekip europejskich (12 miejsce w klasyfikacji UEFA). Pewnie będzie wysoka porażka ale i tak gratulacje należą się Dzieciakom Mroczkowskiego
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • Krejn
                      Senior
                      • 07-2012
                      • 102

                      Nie interesowałem się tymi rozgrywkami. W ogóle te pozostałe ekipy grały swoimi najsilniejszymi składami? Widzew po niezłym początku w lidze, ostatnio nie błyszczał, tym bardziej jestem zdziwiony wieściami o dobrej dyspozycji w tym turnieju. Z drugiej strony to z dwóch grup trafili do tej dużo słabszej.

                      Z innej beczki, oglądał ktoś środowe Gran Derbi? Osobiście uważam, że Barcelona zmarnowała znakomitą szansę na zdecydowane przechylenie szali awansu na swoją stronę, ponieważ dogodnych sytuacji do strzelenia gola miała więcej niż madrytczycy, a także były one bardziej klarowne. Na słowa pochwały zasługuje 19-letni obrońca Realu Varane, który kapitalnie interweniował przy wyjściu sam na sam Fabregasa, ratując swój zespół przed utratą drugiej bramki. Mało tego - zdobył wyrównującego gola, dając nadzieję na korzystny rezultat w rewanżu. Mimo wszystko uważam, że Blaugrana na Camp Nou będzie bardzo wymagającym rywalem i zrobi wszystko, aby wyeliminować przyjezdnych, mając po swojej stronie nieco korzystniejsze rozstrzygnięcie na Bernabeu (1-1).
                      What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                      Comment

                      • yaro74
                        PremiumUżytkownik
                        • 09-2012
                        • 2089

                        Oglądałem mecz i rzeczywiście Barca była bliższa zwycięstwa ale Real zaskoczył sposobem gry i Barca nie mogła grać tego co lubi. Varane zdecydowanie na plus. Trudno orzec co będzie w rewanżu, chociaż bramka Barcy na wyjeździe stawia ja w korzystniejszej sytuacji.

                        Comment

                        • żąleną
                          Sojowe Oddziały Bojowe
                          • 01-2002
                          • 13239

                          Też sobie obejrzałem, dopiero pierwsze GD w tym roku, jeszcze nie mam przesytu. Barca od jakiegoś roku gra mniej dokładnie, widzę to w różnych spotkaniach, dużo częściej traci piłkę po własnych błędach. Ciekawe, kiedy formuła tiki-taki się wyczerpie. Może gdy się okaże, że nie ma następców Iniesty i Xaviego? Rozumiem tych, których ten styl irytuje, ale mnie się z reguły dobrze Barcę ogląda (lepiej niż podobnie grającą reprezentację Hiszpanii), tylko denerwuje mnie znikoma liczba strzałów sprzed pola karnego. W każdej akcji chcą wejść z piłką do bramki, aż się prosi, żeby czasem ktoś sypnął z dystansu.

                          Comment

                          • Krejn
                            Senior
                            • 07-2012
                            • 102

                            Mnie odpowiada styl Katalończyków, ponieważ jest przemyślany i nadal skuteczny. Myślę, że do jakichś większych zmian może dojść jedynie, kiedy ktoś rozgryzie jak radzić sobie z tym sposobem gry. Oczywiście, Barca również przegrywa, ale odsetek porażek ma nadal bardzo niski. O zawodników raczej nie ma co się martwić. Iniesta ma kilka dobrych lat gry przed sobą, Xavi też powinien trzymać przyzwoity poziom do końca nowego kontraktu (2016). Poza tym zawsze w odwodzie jest świetna szkółka, z której może "wykluć" się kolejny nietuzinkowy rozgrywający. W grze Barcy irytuje mnie w zasadzie tylko jeden aspekt, a mianowicie ciągłe klepanie przy niekorzystnym wyniku. Zamiast przyspieszać i starać się odrobić stratę, dalej grają swoje, co nie zawsze wychodzi im na zdrowie. No cóż, widocznie taki ich urok
                            What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              Też sobie obejrzałem, dopiero pierwsze GD w tym roku, jeszcze nie mam przesytu. Barca od jakiegoś roku gra mniej dokładnie, widzę to w różnych spotkaniach, dużo częściej traci piłkę po własnych błędach. Ciekawe, kiedy formuła tiki-taki się wyczerpie. Może gdy się okaże, że nie ma następców Iniesty i Xaviego? Rozumiem tych, których ten styl irytuje, ale mnie się z reguły dobrze Barcę ogląda (lepiej niż podobnie grającą reprezentację Hiszpanii), tylko denerwuje mnie znikoma liczba strzałów sprzed pola karnego. W każdej akcji chcą wejść z piłką do bramki, aż się prosi, żeby czasem ktoś sypnął z dystansu.
                              Obejrzyj sobie na www.copadelsol.org finał to zobaczysz kawał dobrej piłki
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • VanPurRz
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 4229

                                Widzew grając z rewelacją LM wstydu nie przyniósł. Szachtar grał w pierwszym skłądzie, za 10 dni zagra w 1/8 LM. Widzew w połowie okresu przygotowawczego i bez dwóch podstawowych zawodników (Broź i Stępiński na kadrze). Oczywiście przewaga gry była po stronie Szachtara ale szczególnie w drugiej połowie Widzew postraszył potentata.
                                Przy 1:0 powinien być ewidentny karny dla Widzewa i różnie mogło być. Niestety za chwilę Szachatar strzelił na 2:0. Widzewiacy odgryźli się na 2:1 ale nie starczyło już czasu.
                                Dodam, że poza Widzewem jedynie IFK strzeliło bramkę Szachtarowi, nie udało się to np.: CSKA czyli też drużynie wysoko sklasyfikowanej w europejskiej piłce.
                                Gratulacje za cały turniej w którym Widzew pokazał kawałek niezłej piłki i pokonał drużyny z którymi każda polska drużyna miałaby duże kłopoty.
                                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎