Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krejn
    Senior
    • 07-2012
    • 102

    Fakt, to żadna Liga Mistrzów. Ta nazwa straciła swoje znaczenie, chociaż nie mam nic do obecnej formy rozgrywek, czyli ligi najlepszych drużyn Europy. Nie dziwię się, że Mistrz Polski musi bić się w eliminacjach, skoro pewnie angielski średniak, który nawet nie myśli o europejskich pucharach, poradziłby sobie z nim. Poza tym to, że żaden polski zespół nie zakwalifikował się do LM od bodaj 17 lat pokazuje wartość naszej ligi, a nie jest to zadanie niewykonalne czy graniczące z cudem.
    What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      No i Borussia awansowała Może znowu wygra LM?
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Jeśli prawdę rzecze znaleziona przeze mnie drabinka, to będą musieli najpierw ograć Bayern, co od kilku meczów im nie wychodzi.

        Comment

        • concerto
          Senior
          • 09-2003
          • 859

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
          Jeśli prawdę rzecze znaleziona przeze mnie drabinka, t
          Chyba jednak losowanie będzie.
          "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            I tak co runda? Czy na jakimś etapie robią drabinkę?

            Comment

            • chechaouen
              Senior
              • 01-2011
              • 1180

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              I tak co runda? Czy na jakimś etapie robią drabinkę?
              drabinkę pierdykną teraz, przy losowaniu 1/4 finału od razu kto na kogo w 1/2. a przynajmniej tak było w mionionych latach i chyba nic się nie zmieniło

              Comment

              • dyczkin
                Serce w kolorze blaugrana
                • 05-2011
                • 3657

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                Jeśli prawdę rzecze znaleziona przeze mnie drabinka, to będą musieli najpierw ograć Bayern, co od kilku meczów im nie wychodzi.
                W końcu wyjdzie i co wtedy
                Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                Moje warzenie // Piwny Wojownik

                Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                Comment

                • Latarnik
                  Premium Lamplighter
                  • 06-2004
                  • 5003

                  Turcy z Galatasaray grali rewanz w Niemczech, a na stadionie czuli sie jak u siebie w domu
                  5420 kapsli z wypitych piw
                  874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
                  "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
                  https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
                  Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
                  https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

                  Comment

                  • dyczkin
                    Serce w kolorze blaugrana
                    • 05-2011
                    • 3657

                    Powiem krótko: VeB
                    Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                    Moje warzenie // Piwny Wojownik

                    Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                    Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                    Comment

                    • Krejn
                      Senior
                      • 07-2012
                      • 102

                      Ten mecz im się akurat udał, ale i tak nie zmienia to faktu, że FCB ostatnio gra słabo. W lidze nie ma za dużej konkurencji, to jakoś przędzie, jednak w meczach z klasowymi rywalami męczy się. Nie oszukujmy się, Milan w tym momencie jest zespołem przynajmniej o klasę gorszym od Barcy i awans tych ostatnich był z założenia czymś naturalnym. Niepokojące były bezradność i baty w Mediolanie, co nie wróży świetlanej przyszłości w dalszych fazach LM, pomimo wysokiej wygranej w dzisiejszym spotkaniu.
                      What's the matter Lagerboys... Afraid you might taste something?

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        Powracam, po wielu przejściach.Nasz trenerio troszkę się zagalopował.Zagłębie-Pogoń mecz podobny jaki był w Szczecinie, ale to Gospodarze wygrali, choć nasi nie grali fatalnie, ale po czerwonej kartce grali ?No właśnie grali?Nic.Zagłębie też nic.Lechia-Pogoń-Mecz dwóch bardzo słabych zespołów, fartowny remis.Pogoń-Piast dno dna, przy padającym w oczy śniegu.
                        Bez obrony(trener Skowronek w Turcji tak mieszał składem, że nikt nie wiedział co ma grać , wiadomość z pierwszej ręki).Efekt 4 mecze w plecy. Bez pomocy- Aka pij dalej i rzygaj pod knajpą, Edi i Pernis, Wasza waga to łącznie 200 kilo , obrońcy dramat.
                        Z innej beczki.Korona grała na Lechii też w 10, nie zdobyła punktu/punktów, ale w porównaniu z nami zagrała naprawdę dobry mecz.Jeśli chodzi o kibiców to nas w Lubinie i w Gdańsku po 600 głów.
                        Piasta ze 40 maks u nas.Powrót mieli z przygodami, niekoniecznie miłymi.


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          Witamy Pogoniarzu - dawno Cię nie było.
                          Ja na razie z opisami czekam na mecz u siebie bo na razie były same wyjazdy. Ze Śląskiem dobra gra i bardzo pechowa przegrana, z Ruchem no cóż czasem takie mecze są i tyle, po 20 minutach mogło być trójką w drugą stronę ale potem coś się posypało, najgorzej wypadł mecz z PGE gdzie była to taka kopaninka z której niewiele wynikało. Ewidentnie brakuje wsparcia dla młodego Stępińskiego w ataku. Za to kupili w końcu lewego obrońcę.
                          No i zobaczymy co z tego wyjdzie w meczu u siebie z dobrym Zagłębiem.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • WojciechT
                            Senior
                            • 09-2012
                            • 2546

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Piasta ze 40 maks u nas.Powrót mieli z przygodami, niekoniecznie miłymi.
                            To oni w ogóle jeżdżą gdzieś dalej niż na Ruch?

                            Comment

                            • Demigod
                              Senior
                              • 12-2009
                              • 145

                              Szkoda Arsenalu bowiem awans byl blisko, niepotrzebnie stracili tyle bramek w Londynie.
                              Fabiański widać w formie i coś mi się wydaje , że zastąpi chimerycznego Szczęsnego na dlużej..
                              Malaga rozbila potężne Porto i slusznie bo takowe drużyny nadają nowego smaku rozgrywkom. Mam nadzieje , że Hiszpanie dotrą wysoko i zgotują jeszcze jakąś niespodziankę.

                              Comment

                              • kiszot
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 8081

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                                Szkoda Arsenalu bowiem awans byl blisko, niepotrzebnie stracili tyle bramek w Londynie.
                                Fabiański widać w formie i coś mi się wydaje , że zastąpi chimerycznego Szczęsnego na dlużej..
                                Malaga rozbila potężne Porto i slusznie bo takowe drużyny nadają nowego smaku rozgrywkom. Mam nadzieje , że Hiszpanie dotrą wysoko i zgotują jeszcze jakąś niespodziankę.
                                Malaga trafiła na BVB więc mam nadzieje,że już nie sprawi żadnej niespodzianki.
                                Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                                1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                                Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                                Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                                So von Natur, Natur in alter Weise,
                                Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                                Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎