Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Wujcio_Shaggy
    Senior
    • 01-2004
    • 4628

    Będzie coraz trudniej, skoro w tym roku do LE weszła drużyna z Mołdawii, Szerif Tyraspol (kiedyś Polonia go zlała bez litości… ale to było dawno), za to odpadły Spartak Moskwa, VfB Stuttgart, Udinese, St. Etienne, Partizan i Feyenoord, a jeszcze Braga też ma szanse. W Europie nie ma już słabych drużyn
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

    @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

    Comment

    • Wujcio_Shaggy
      Senior
      • 01-2004
      • 4628

      A zresztą, Śląsk może jeszcze w tym roku zagrać w LE, jako że wskutek dyscyplinarnego wyrzucenia Fenerbahce z rozgrywek, będzie losowanie zastępcy spośród odpadających w IV rundzie kwalifikacyjnej. Szansa, jak 1:30, czyli większa, niż na awans w dwumeczu z Sewillą
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

      @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

      Comment

      • leona
        PremiumUżytkownik
        • 07-2009
        • 5853

        Dramatyczna gra Śląska w rewanżu, kompromitujący wynik dwumeczu. Miała być druga Saragossa a jest pasztet. Ktoś policzył? Czy to nie jest blamaż iluśtam lecia?

        Comment

        • Demigod
          Senior
          • 12-2009
          • 145

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
          Udinese
          W tym przypadku powodem marne, moim zdaniem, przygotowanie do sezonu. W meczu z Lazio zagali bez polotu a przeciez Udine od lat prezentuje przyzwoity poziom w porywach do bardzo dobrego.

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            W 1993 Widzew poległ z Eintrachtem 2-11 w dwumeczu. W 1995 GKS Katowice z Bayerem 1-8. W 1996 Lubin z Milanem 1-8. I w zeszłym roku Ruch z Viktorią Pilzno 0-7. Czyli 1-9 to wynik XX-lecia.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
              A zresztą, Śląsk może jeszcze w tym roku zagrać w LE, jako że wskutek dyscyplinarnego wyrzucenia Fenerbahce z rozgrywek, będzie losowanie zastępcy spośród odpadających w IV rundzie kwalifikacyjnej. Szansa, jak 1:30, czyli większa, niż na awans w dwumeczu z Sewillą
              Już nie aktualne ... los uśmiechnął się do APOEL Nikozja.

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                Ja myślę, że po tej prezentacji futbolu na tak, kulka z karteczką "Slask Wroclaw" nie była wystarczająco podgrzana

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
                  W 1993 Widzew poległ z Eintrachtem 2-11 w dwumeczu. W 1995 GKS Katowice z Bayerem 1-8. W 1996 Lubin z Milanem 1-8. I w zeszłym roku Ruch z Viktorią Pilzno 0-7. Czyli 1-9 to wynik XX-lecia.
                  Nie wiem czy wszystko wygrzebałem, może coś przeoczyłem ale czołówka polskich blamaży w europucharach wygląda tak:

                  1. Lech - Lussane Sport (Intertoto '91) 2-11
                  Widzew - Eintracht (PUEFA '93) 2-11
                  2. Cracovia - Videoton (Intertoto '83) 1-9
                  Śląsk - Sevilla (LE) 1-9

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    Edit: Widzew przegrał w 1992 roku, rok później nie graliśmy w pucharach z powodu kolejki cudów.

                    Comment

                    • kiszot
                      Senior
                      • 08-2001
                      • 8081

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika belfer102 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Skoro oni są tacy prymitywni to dlaczego my musimy też tacy być? Oko za oko ząb za ząb?
                      Ja tam wierzący nie jestem ale chyba coś takiego jest w Biblii,czyż nie?

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                      Wcześniej Lech klękał przed litewskim chamem teraz Legia przed rumuńskim pastuchem ech te krajowe marne klubiki.
                      Dresiarnia musi odreagować swoje kompleksy stąd te ich prymitywne pokrzykiwania i czerstwe transparenty. A jak jakaś ekipa straci flagę i zarobi po liściu to wtedy płacz i pytania dlaczego MSZ nie interweniuje skoro bili naszych
                      Rozumiem,że swoja wiedzę czerpiesz z tv i prasy?

                      Przypomnijmy fakty dla niektórych.
                      Na Litwie miejscowi powybijali szyby w poznańskich autach a na próbę konfrontacji palili wrotki.Oczywiście na ten akt wandalizmu MSZ milczało.W odpowiedzi na to w Poznaniu zawisł ten transparent.Po czym MSZ sam wystosował pismo do UEFA w jego sprawie.
                      Kibice Śląska dostali po pyskach i stracili fany.Nikt nie ma o to pretensji.Natomiast sposób czyli uzycie sprzetu budzi sprzeciw.
                      Fani Sevilli nazwali relację zdjęciowa z meczu "Witajcie w Katyniu".MSZ oczywiście milczy a dopiero po artykule w prawicowej gazecie ambasada wystapiła do klubu o reakcję.Po czym klub odżegnał się od sprawcy tego wpisu.Przypominam,że gdy na plaży pobili się kibice Ruchu z marynarzami i sprawy jeszcze nie zostały wyjaśnione to klub z Chorzowa od razu odciął się o d tego incydentu a kto tylko mógł to przepraszał meksykanów.
                      Taka jest właśnie różnica pomiędzy traktowaniem społeczeństwa przez władze w Polsce i innych krajach europejskich.
                      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                      So von Natur, Natur in alter Weise,
                      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
                        W odpowiedzi na to w Poznaniu zawisł ten transparent.
                        Odpowiedź godna Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty.

                        MSZ oczywiście milczy
                        Może dlatego, że Hiszpanie nie wywiesili na stadionie szmaty z takim napisem, a MSZ nie przegląda na bieżąco hiszpańskich stron kibicowskich? Sam tekst jest skandaliczny i jego twórcom należy się symulacja egzekucji, tak żeby narżnęli w gacie kupa mięci, ale na pewno doskonale wiesz, że celem tego typu akcji jest przede wszystkim podniesienie ciśnienia przeciwnikowi. Refleksja schodzi na n-ty plan.

                        Wracając do spraw ciekawszych, kurczę, naprawdę spodziewałem się, że Śląsk Sevillę u siebie ogra, a tu 0:5... Meczu nie widziałem, było tak strasznie?

                        Comment

                        • babalumek
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1207

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wracając do spraw ciekawszych, kurczę, naprawdę spodziewałem się, że Śląsk Sevillę u siebie ogra, a tu 0:5... Meczu nie widziałem, było tak strasznie
                          Tak oczywiście, należało się spodziewać że ogra nawet 3:0 i awansuje, przecież Sevilla to takie ogórki z jakiejś tam ligi hiszpańskiej, w dodatku zajęli tam dopiero 9 miejsce.
                          Po 1 budżet Śląska to ok 20 mln zł, a Sevilli w tym roku został zmniejszony z 400 mln zł na 300 mln zł. Sevilla przyjechała 24 osobową wyrównaną kadrą, a Śląsk miał problem z wystawieniem meczowej 18-stki. Fakt że źle wygląda to 1:9 w dwumeczu a szczególnie to 0:5 u siebie, tym bardziej że był komplet widzów których trudno będzie przyciągnąć po laniu. Ale to też pokazuje jakie zapotrzebowanie jest na dobry futbol w naszym kraju. Porażka za wysoka, dwie bramki to ewidentne farfocle Gikiewicza. Pierwsza połowa niezła, szczególnie na początku Sląsk odważną grą postraszył Hiszpańow, ale w drugiej kompletnie się pogubili. Dla mnie gra Śląska w pucharach dowiodła że należy dać dłuższą umowę trenerowi, bo z tych grajków których ma wyciąga 200 % i do tego uczy zespół nowoczesnej taktyki i ładnej dla oka gry. Levy to teraz bezsprzecznie najsilniejszy punkt drużyny. Do tego skromny i dobrze orientujący się na rynku transferowym.
                          Natomiast Legia odpadła niestety zasłużenie a najsłabszym elementem w tej drużynie jest trener Urban. Wiadomo było że Rumuni ruszą na początku meczu bo raz że muszą coś strzelić, dwa że Legia zaczyna mecze słabo. No i po 10 min mieliśmy 0:2. Te 10 min pokazało różnicę między dwiema drużynami, także w taktyce. I co po nokaucie robi Urban? Nic. Dalej gramy 1 napastnikiem, zmiany ok 60-70 min i styl gry jakby było cały czas 0:0. Dla mnie on wręcz przeszkadzał temu zespołowi. Oglądam z kumplem mecz i tak sobie rozmawiamy ok 60 min że pewnie zrobi zmiany pod koniec, strzelą w 90 na 2:2 i będzie gadka jak to było blisko i że czasu zabrakło. No i jak ulał. Ale Urban nie jest tam chyba przypadkowo bo ten cały mega gwiazdor Leśniodorski to ta sama liga. Na pytanie czy wyciągnie konsekwencje po odpadnięciu z LM odpowiedział śmiało, tu cytuję "Nie". Bo przecież nic się nie stało i w ogóle o co kaman. 10 mln euro, promocja klubu i zawodników w najbardziej prestiżowych rozgrywkach to nie są rzeczy bardzo istotne przecież. Becali zapowiedział że jak Steaua nie awansuje, to załatwia przepustkę z więzienia i ich własnoręcznie pozabija. A nasz co? Spoko, będzie kupował. Budżet Legii jest mniejszy od Steauy, natomiast zawodnicy Rumunów są warci 2 razy więcej. To najlepiej świadczy o organizacji w obu klubach.
                          MRKS Kuźnia Jawor

                          WTS Sparta Wrocław

                          Comment

                          • bayern71
                            Senior
                            • 06-2006
                            • 1004

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika babalumek Wyświetlenie odpowiedzi
                            Tak oczywiście, należało się spodziewać że ogra nawet 3:0 i awansuje, przecież Sevilla to takie ogórki z jakiejś tam ligi hiszpańskiej, w dodatku zajęli tam dopiero 9 miejsce.
                            Po 1 budżet Śląska to ok 20 mln zł, a Sevilli w tym roku został zmniejszony z 400 mln zł na 300 mln zł. Sevilla przyjechała 24 osobową wyrównaną kadrą, a Śląsk miał problem z wystawieniem meczowej 18-stki. Fakt że źle wygląda to 1:9 w dwumeczu a szczególnie to 0:5 u siebie, tym bardziej że był komplet widzów których trudno będzie przyciągnąć po laniu. Ale to też pokazuje jakie zapotrzebowanie jest na dobry futbol w naszym kraju. Porażka za wysoka, dwie bramki to ewidentne farfocle Gikiewicza. Pierwsza połowa niezła, szczególnie na początku Sląsk odważną grą postraszył Hiszpańow, ale w drugiej kompletnie się pogubili. Dla mnie gra Śląska w pucharach dowiodła że należy dać dłuższą umowę trenerowi, bo z tych grajków których ma wyciąga 200 % i do tego uczy zespół nowoczesnej taktyki i ładnej dla oka gry. Levy to teraz bezsprzecznie najsilniejszy punkt drużyny. Do tego skromny i dobrze orientujący się na rynku transferowym.
                            Natomiast Legia odpadła niestety zasłużenie a najsłabszym elementem w tej drużynie jest trener Urban. Wiadomo było że Rumuni ruszą na początku meczu bo raz że muszą coś strzelić, dwa że Legia zaczyna mecze słabo. No i po 10 min mieliśmy 0:2. Te 10 min pokazało różnicę między dwiema drużynami, także w taktyce. I co po nokaucie robi Urban? Nic. Dalej gramy 1 napastnikiem, zmiany ok 60-70 min i styl gry jakby było cały czas 0:0. Dla mnie on wręcz przeszkadzał temu zespołowi. Oglądam z kumplem mecz i tak sobie rozmawiamy ok 60 min że pewnie zrobi zmiany pod koniec, strzelą w 90 na 2:2 i będzie gadka jak to było blisko i że czasu zabrakło. No i jak ulał. Ale Urban nie jest tam chyba przypadkowo bo ten cały mega gwiazdor Leśniodorski to ta sama liga. Na pytanie czy wyciągnie konsekwencje po odpadnięciu z LM odpowiedział śmiało, tu cytuję "Nie". Bo przecież nic się nie stało i w ogóle o co kaman. 10 mln euro, promocja klubu i zawodników w najbardziej prestiżowych rozgrywkach to nie są rzeczy bardzo istotne przecież. Becali zapowiedział że jak Steaua nie awansuje, to załatwia przepustkę z więzienia i ich własnoręcznie pozabija. A nasz co? Spoko, będzie kupował. Budżet Legii jest mniejszy od Steauy, natomiast zawodnicy Rumunów są warci 2 razy więcej. To najlepiej świadczy o organizacji w obu klubach.
                            Oczywiście można wszystko zwalić na budżety i być zadowolonym. A fakty są takie, że Śląsk kompromituje naszą piłkę regularnie. Ty chyba już nie ale ja pamiętam zeszłoroczne "popisy" najpierw w eliminacjach LM a potem LE (pogromy z Helsinborgiem a potem z Hannoverem). Wtopa z Sevillą (a po drodze łomot od Legii) jest dla mnie kolejnym odcinkiem serialu, którego reżyserem jest Levy. Porównaj sobie wyniki obu trenerów w ostatnich dwóch sezonach i zastanów się jeszcze raz nad tym co napisałeś.
                            Legia ma większy budżet od innych klubów ale nie zapominaj, że szkoli młodzież (w odróżnieniu od np. Śląska), obsługuje zadłużenie wobec właściciela. Prezydent Warszawy nie zastanawia się, która spółka miejska pożyczy w tym miesiącu pieniądze Legii na przeżycie kolejnego miesiąca. Jesteśmy silnym klubem siłą swoich portfeli a nie dzięki kaprysowi jakiegoś łapserdaka.
                            Leśnodorski jest rzeczywiście chory na media, ale nie można zapominać, że jest świetnym negocjatorem. Zakończył konflikt z kibicami, unormował relacje z właścicielem oraz załagodził spór z władzami województwa.
                            W jednym z poprzednich postów napisałeś, że potrzeba wam 2-3 wzmocnień aby walczyć o najwyższe cele. A ja postawię tezę, że wystarczą 3 transfery z klubu (Mila, Sobota, Paixao), żeby was w lidze nie było. Pod wodzą Levy'ego.

                            Comment

                            • żąleną
                              Sojowe Oddziały Bojowe
                              • 01-2002
                              • 13239

                              Sobota już odszedł. Jestem ciekaw, co go tak przyciągnęło do ligi belgijskiej. Może sam klub z chęcią go wypchnął, żeby choć trochę zarobić.

                              Że "spodziewałem" się zwycięstwa z Sevillą, to może za dużo powiedziane, ale wydawało mi się, że ich na to stać.

                              Comment

                              • leona
                                PremiumUżytkownik
                                • 07-2009
                                • 5853

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
                                (...)Jesteśmy silnym klubem siłą swoich portfeli a nie dzięki kaprysowi jakiegoś łapserdaka.
                                (...)
                                Wasz łapserdak jest takim sam jak ich. Różni ich tylko to, że twój był chyba większą szychą w PRLowskich służbach i wcześniej zaczął kłaść łapę na wypływających, państwowych pieniądzach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎