Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

przy piwie o piłce kopanej

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wpadzio
    Senior
    • 06-2011
    • 2645

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wpadzio Wyświetlenie odpowiedzi
    Jest i oświadczenie prezydenta Sevilla FC:
    Zarząd WKS Śląsk Wrocław SA zwrócił się o wyjaśnienia do władz klubu Sevilla FC w sprawie oburzającego sformułowania użytego na jednej z hiszpańskich stron internetowych, nawiązującego do mordu na polskich oficerach w Katyniu w 1940 roku.
    Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
    Serviatus status brevis est
    3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Z dwumeczu z Rumunami wynika, że Legia nawet przez minutę nie powąchała możliwości awansu. Tak, przez moment nie było wyniku promującego do fazy grupowej. Nie pisze tego żeby pokazać wyższość Wisły, która zarówno z Panatą jak i APOELem przez długie minuty mogła czuć się szczęśliwcem. Nie, ja żałuję, że do 87 czy 91 minuty nie prowadziliście 2-1, żeby bramkę wyrównującą stracić na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. Dopiero wtedy poznalibyście żal i gorycz prawdziwej porażki.

      Teraz życzę Legii i jej kibicom morderczych bojów w grupie LE a potem awansu do 1/16 finału. Na pewno wiecie dlaczego

      Comment

      • Demigod
        Senior
        • 12-2009
        • 145

        Wcześniej Lech klękał przed litewskim chamem teraz Legia przed rumuńskim pastuchem ech te krajowe marne klubiki.
        Dresiarnia musi odreagować swoje kompleksy stąd te ich prymitywne pokrzykiwania i czerstwe transparenty. A jak jakaś ekipa straci flagę i zarobi po liściu to wtedy płacz i pytania dlaczego MSZ nie interweniuje skoro bili naszych
        Legia miała szanse, dała ciała, to taka typowa przypadłośc polskich klubów .
        Last edited by Demigod; 28-08-2013, 21:00.

        Comment

        • Mason
          Senior
          • 02-2010
          • 3280

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
          Z dwumeczu z Rumunami wynika, że Legia nawet przez minutę nie powąchała możliwości awansu.
          Jak nie jak tak? Przez pełne pięć minut meczu rewanżowego Legia utrzymywała rezultat gwarantujący awans do LM
          JEDNO PIVKO NEVADI!

          Comment

          • żąleną
            Sojowe Oddziały Bojowe
            • 01-2002
            • 13239

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Z dwumeczu z Rumunami wynika, że Legia nawet przez minutę nie powąchała możliwości awansu. Tak, przez moment nie było wyniku promującego do fazy grupowej.
            Powąchała - przez kilka minut rewanżu było przecież 0:0.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
              Powąchała - przez kilka minut rewanżu było przecież 0:0.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak nie jak tak? Przez pełne pięć minut meczu rewanżowego Legia utrzymywała rezultat gwarantujący awans do LM
              Aaaa, fakt.

              Comment

              • perłyfan
                Senior
                • 02-2003
                • 1244

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                Wcześniej Lech klękał przed litewskim chamem teraz Legia przed rumuńskim pastuchem ech te krajowe marne klubiki.
                Dresiarnia musi odreagować swoje kompleksy stąd te ich prymitywne pokrzykiwania i czerstwe transparenty. A jak jakaś ekipa straci flagę i zarobi po liściu to wtedy płacz i pytania dlaczego MSZ nie interweniuje skoro bili naszych
                Legia miała szanse, dała ciała, to taka typowa przypadłośc polskich klubów .
                Ostatnie wydarzenia w skrócie ...
                Attached Files
                JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika perłyfan Wyświetlenie odpowiedzi
                  Ostatnie wydarzenia w skrócie ...
                  A gdzie rumuński cham?
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • perłyfan
                    Senior
                    • 02-2003
                    • 1244

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                    A gdzie rumuński cham?
                    Tych z boiska "transparent" nie obejmuje
                    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                    Comment

                    • Demigod
                      Senior
                      • 12-2009
                      • 145

                      No transparent jest srogi tylko frekwencja marna.
                      Last edited by Demigod; 28-08-2013, 21:48.

                      Comment

                      • perłyfan
                        Senior
                        • 02-2003
                        • 1244

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Demigod Wyświetlenie odpowiedzi
                        No transparent jest srogi tylko frekwencja marna.
                        Nie mieli kominów to zeszli z kadru
                        JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                        Comment

                        • iron
                          Senior
                          • 08-2002
                          • 6703

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                          Z dwumeczu z Rumunami wynika, że Legia nawet przez minutę nie powąchała możliwości awansu. Tak, przez moment nie było wyniku promującego do fazy grupowej. Nie pisze tego żeby pokazać wyższość Wisły, która zarówno z Panatą jak i APOELem przez długie minuty mogła czuć się szczęśliwcem. Nie, ja żałuję, że do 87 czy 91 minuty nie prowadziliście 2-1, żeby bramkę wyrównującą stracić na kilka minut przed ostatnim gwizdkiem. Dopiero wtedy poznalibyście żal i gorycz prawdziwej porażki.

                          Teraz życzę Legii i jej kibicom morderczych bojów w grupie LE a potem awansu do 1/16 finału. Na pewno wiecie dlaczego
                          No i niestety tu wychodzi takie polskie kibolstwo...

                          Niezależnie od antymozji wg mnie powinno się życzyć polskiej drużynie sukcesu w LM.

                          Inna sprawa, że skoro nie jest się w stanie pokonać "wiecznych" pretendentów, to z czym można uderzać o stałych uczestników LM.

                          Mierz siły na zamiary.
                          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                          Rock, Honor, Ojczyzna

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            Jakie kibolstwo (fakt jestem kibol ) ja tylko odnoszę się do kolejności strzelanych bramek? Życzyć komuś awansu z grupy to źle?

                            Comment

                            • WojciechT
                              Senior
                              • 09-2012
                              • 2546

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jakie kibolstwo (fakt jestem kibol ) ja tylko odnoszę się do kolejności strzelanych bramek? Życzyć komuś awansu z grupy to źle?
                              Kibolstwo, faszyzm wręcz!

                              Comment

                              • Demigod
                                Senior
                                • 12-2009
                                • 145

                                Potężny Sląsk jednak odpadł, a było tak blisko. W przyszłym roku damy radę
                                Last edited by Demigod; 29-08-2013, 21:43.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎