Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Speedway czyli żużel :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Senior
    • 03-2003
    • 1682

    No to powiem (napiszę) tak :
    Albo nie , sami poczytajcie

    Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe

    Comment

    • Himen
      Senior
      • 06-2003
      • 129

      Unia Tarnów rulez!

      Żużlowcy "Jaskółek" zajęli wszystkie miejsca na podium IMP. Pierwsze miejsce Janusz Kołodziej, drugie i trzecie bracia Golobowie!!!

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        W dzisiejszym Głosie Wielkopolskim artykuł o Poznańskim żużlu

        "...Żużel w Poznaniu
        Po 15 latach nieobecności ligowy żużel powróci do Poznania. Młodzi, ale pełni zapału i pomysłów szefowie Poznańskiego Stowarzyszenia Żużlowego, z prezesem Tomaszem Wójtowiczem i Dariuszem Górznym, jego zastępcą na czele, prowadzą rozmowy z potencjalnymi sponsorami. Wczoraj potwierdzili, że do przyszłorocznych rozgrywek o mistrzostwo drugiej ligi zostanie zgłoszony debiutant z Poznania.
        Robert Umiński, Norbert Kościuch, to pierwsi żużlowcy z Wielkopolski, którzy zainteresowani są ofertą z Poznania.
        – Prowadzimy poważne negocjacje i nie chcemy, aby nasz klub po roku zniknął z żużlowej mapy kraju, jak w 1991 roku upadł po dwunastu miesiącach poznański Polonez, czy w 50. latach Olimpia – powiedział Tomasz Wójtowicz, prezes PSŻ.
        Na stadionie w Lasku Golęcińskim wczoraj rozpoczęto montaż band wokół toru, a w październiku ma zostać zorganizowany, pierwszy od wielu lat, turniej indywidualny
        ..."

        Robert Umiński, Norbert Kościuch, zna ich ktoś ??

        Comment

        • grzes_ch
          Senior
          • 10-2003
          • 612

          Umiński http://poloniapila.isp.net.pl/html/uminski.php
          Kościuch http://www.unia.leszno.pl/zuzel/inde...ra&zawodnik=12
          Na torze ich osobiście nie widziałem , ale z tego co wyczytałem w pressservice to na razie głębokie rezerwy obu klubów.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
            Robert Umiński, Norbert Kościuch, zna ich ktoś ??
            Oczywiście, to nie są nowe nazwiska w żużlowym światku. A kogo Ty się spodziewałeś - Golloba, Hampela? Przecież żaden uznany zawodnik nie będzie jeździł w II lidze, bo na tym poziomie mówimy o innego rodzaju kontraktach i nieporównywalnych stawkach.

            Absolutne minimum to I liga - wtedy jest szansa na zakontraktowanie czasem niezłych polskich i zagranicznych żużlowców.

            Comment

            • Audi
              Senior
              • 03-2003
              • 1682

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
              A kogo Ty się spodziewałeś - Golloba, Hampela?
              arcy, gdyby były wymienione nazwiska Golloba i Hampela nie pytał bym czy ktoś ich zna.
              Last edited by Audi; 19-08-2005, 09:04.

              Comment

              • arcy
                Senior
                • 07-2002
                • 7538

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
                arcy, gdyby były wymienione nazwiska Golloba i Hampela nie pytał by czy ktoś ich zna.
                Chodziło mi o Twoje zaskoczenie nazwiskami Umińskiego i Kościucha. Na gwiazdy w Poznaniu póki co można liczyć tylko w turniejach indywidualnych. Ale to żadne emocje, dopiero liga to jest to!

                Comment

                • Audi
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 1682

                  Oby tylko wogle coś ruszyło na stadione choć II liga ale zawsze coś sie będzie działo

                  Comment

                  • Audi
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 1682

                    Motocykle wróciły na poznański tor!

                    26 sierpnia na remontowany obiekt w Lasku Golęcińskim zawitały maszyny żużlowe. Ku uciesze spacerujących po okolicy Poznaniaków, licznie przysiadających na trybuny stadionu, na tor wyjechały 2 motocykle. Tym samym przerwana została głucha cisza która zapadła nad torem ponad 10 lat temu. Zgromadzeni członkowie klubu i pozostali widzowie obejrzeli kilkanaście kółek.

                    Zdjęcia z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ

                    Od siebie powiem krótko "nareszcie"

                    Comment

                    • YouPeter
                      Senior
                      • 05-2004
                      • 2379

                      W pięknym stylu Gollob 4 raz z rzędu wygrał GP w Bydgoszczy. Natomiast Rickardsson już w drugim wyścigu zapewnił sobie mistrzostwo zdobywając brakujące mu 4 punkty.
                      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                      Comment

                      • skandal
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 1439

                        Zawody były niezgorsze. Nareszcie udało mi się być na GP w którym wygrał Tomek Gollob-tyle czasu na to czekałem! Szkoda tylko że w przypadku naszych reprezentantów albo jeden jedzie dobrze albo drugi, nie licze Protasiewicza jako zawodnika z dziką kartą, który pojechał wprost rewelacyjnie. Mowa o Hampelu. Niestety słabiutko było słabiutko. Widać że albo pokłucił się troszkę ze sprzętem albo jakaś załamka formy na koniec sezonu. Bardzo mi się podobała jazda Lee Richardsona. Na początku dwa 0 a później już był prawie nie pokonany. Minusem imprezy były żule które poprzyłaziły żeby się nawalić chyba, po prostu myślałem że szalikiem zadusze! Człowiek chce się dobrze bawić a tu menda spada ci na głowe z ławeczki wyżej... No i jeszcze musiałem sporzyć 3 Calsbergi! bo częstowali ludzie z którymi jechałem, niewypadało odmówić, za to będe sobie musiał zadać pokute. Np opije się tym ochydnym, tanim, nie wiadomo skąd Rycerzem

                        Comment

                        • Maremali
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1955

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                          Zawody były niezgorsze. Nareszcie udało mi się być na GP w którym wygrał Tomek Gollob (..)
                          A ja jak do tej pory bywam tylko na tych GP, na których Tomek wygrywa . Żal trochę pierwszego półfinału gdzie Pepe stracił drugą gwarantującą start w finale pozycję, pięknie rozegrał start ale zabrakło w jego jeździe konsekwencji w blokowaniu i starzy (oczywiście starzem w GP) wyjadacze objechali go jak chłopczyka.
                          Dziwi bardzo kiepska postawa Sullivana (były zawodnik Polonii) ale daje nadzieję na odrobienie punktów w ligowych półfinałach.
                          http://maremali.web-album.org/

                          Comment

                          • Audi
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 1682

                            No tak, dzisiaj miałem okazję popatrzeć na Poznańskiej Olimpi jak zawodnicy testowali sobie tor. Było na co popatrzeć , choć byli to zawodnicy nie licencjonowani to i tak pokazali co potrafią.
                            Prawdopodobnie 9 października odbędą się pierwsze po 10 latach zawody tzn. pokaz dla fanatyków speedwaya i publiczności poznańskiej. Na początek będą jeździć tylko nie licencjonowani zawodnicy , ale to i tak dużo jak na początek.
                            Zdrowie organizatorów oby się powiodło

                            P.S.
                            Dziękuję wiceprezesowi p. Dariuszowi Górznemu za info telefoniczne o dzisiejszym treningu.

                            Comment

                            • Audi
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 1682

                              Tak dla potwierdzenia że coś się w Poznaniu z żużlem dzieje

                              P.S.
                              kiepska jakość bo pod słońce fotke robiłem
                              Attached Files

                              Comment

                              • Maremali
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 1955

                                A czy ten tor w Poznaniu ma już licencje co by można było jakąś poważną imprezkę zorganizować?
                                http://maremali.web-album.org/

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎