Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Senior
    • 06-2004
    • 2820

    Ostatnimi filmami jakie ogladałem były Troja i Ja, robot. Pierwszy bardzo ciekawy a na drugim sie trochę zawiodłem. Jak dla mnie ździebko przereklamowany ten robocik ale i tak warto obejrzeć.
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • Piecia
      Senior
      • 02-2002
      • 3307

      Pogoniarz napisał(a)
      Wczoraj po meczu zahaczyłem w Mutikinie film "Pręgi".Na meczu dół mimo zwycięstwa,a na i po filmie mnóstwo przemyśleń.Bardzo ambitne kino i żeby załapać jesienną deprechę wręcz idealny film...
      "Pręgi" oglądałem już jakieś 2 tygodnie temu - mimo, iż nie przepadam za Michałem Ż. film bardzo mi się podobał, skłaniał do refleksji
      ale depresji jesiennej nie złapałem bo wówczas było ponad 20 stopni na termometrach
      Koniec i bomba,
      Kto nie pije ten trąba !!!
      __________________________
      piję bo lubię!

      Comment

      • yendras
        Senior
        • 12-2001
        • 2052

        Almodovar, "Złe wychowanie".
        Warto zobaczyć, chociaż nie będzie to mój nr 1 wśród filmów Almodovara. Jak zwykle niesamowite kolory, rewelacyjne zdjęcia.
        W czasie kilku scen nerwowo się wierciłem i zacieśniałem pośladki

        Comment

        • yendras
          Senior
          • 12-2001
          • 2052

          A w TV (Europa Europa) ostatnio przypomniałem sobie dwa świetne filmy Bunuela: "Pięknośc dnia" i "Dyskretny urok burżuazji". Uwielbiam taki surrealistyczny humor.

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            yendras napisał(a)
            A w TV (Europa Europa) ostatnio przypomniałem sobie dwa świetne filmy Bunuela: "Pięknośc dnia" i "Dyskretny urok burżuazji". Uwielbiam taki surrealistyczny humor.
            Oj jak ja kocham filmy pana Bunuela. Te mniej znane (poza nurtem surrealizmu) też. Na szczęście na "Europa, Europa" puszczają coś od czasu do czasu. I kolekcja rośnie.
            PS
            Polecam "Mroczny Przedmiot Pożądania" i "Widmo Wolności".
            Last edited by adam16; 20-10-2004, 19:55.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • peter007
              Senior
              • 06-2004
              • 2820

              A tym razem obejrzałem "Nowy". Jest to kolejny film o amerykańskich małolatach i ich walce o popularność. Raczej nie będę namawiał do obejrzenia go.
              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                Jak ktoś lubi s-f, to zachęcam do obejrzenia dwóch filmów z tego gatunku z udziałem polskich aktorów: "Avalon" (produkcja japońska, kręcony w większości we Wrocławiu , w głównej roli Małgorzata Foremniak), "Arche" (produkcja polska, jakiegoś niezależnego producenta).
                Jak ktoś nie lubi s-f, to może sobie te filmy darować. Mają jakieś tam niedoróbki, do kilku rzeczy można by się przyczepić, ale generalnie nie są złe, każdy ma swój specyficzny klimat. Na przykładzie "Arche" widać, że da się w Polsce zrobić ciekawe efekty specjalne.

                Comment

                • zythum
                  Kot Makawity
                  • 08-2001
                  • 8305

                  Uff nazbierało się tych filmów dzieki Festiwalowi filmów czeskich i słowackich z lat 60. Ponieważ festiwal przenosi się teraz w Polsce rekomenduję wszystkim kilka (poza oczywistymi):
                  Kapryśne lato (Jiri Menzel), Skowronki na uwięzi (Jiri Menzel), Intymne oświetlenie (Ivan Passer), Marketa Lazarova (Frantisek Vlacil), Perły na dnie (kilka nowel), Palacz zwłok (Juraj Herz), Straszne skutki awarii telewizora (Jaroslav Papousek).


                  A na lekki deser, francuskie ciasteczko: Popatrz na mnie, reżyserki Gustów i guścików.
                  Last edited by zythum; 09-11-2004, 19:34.
                  To inaczej miało być, przyjaciele,
                  To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                  Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                  Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                  Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                  Rządzący światem samowładnie
                  Królowie banków, fabryk, hut
                  Tym mocni są, że każdy kradnie
                  Bogactwa, które stwarza lud.

                  Comment

                  • peter007
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 2820

                    Obejrzałem sobie trochę zakręcony ale mimo to fajny film "Uznany za niewinnego". Nie jest to jakaś nowość ale warto rzucić na niego okiem
                    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                    Comment

                    • peter007
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 2820

                      Tym razem przyszedł czas na "Football factory" i "Morze Salton". Pierwszy doskonale opisuje "tradycje" angielskich hool's. Chyba poza Anglią no i oczywiście Polską nigdzie indziej nie ma takich klimatów (śmiać się czy płakać?). Drugi film chyba nie jest warty rozpisywania się...
                      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                      Comment

                      • Wujcio_Shaggy
                        Senior
                        • 01-2004
                        • 4628

                        Ponoć i w Niderlandach klimaty są równie "ostre"...
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                        Comment

                        • peter007
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 2820

                          Polecam film pt."Człowiek w ogniu". Historia oparta na faktach. Rewelacja. Z reguły staram się omijać dramaty ale ten trzeba obejrzeć.
                          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                          Comment

                          • szarpik
                            Senior
                            • 02-2002
                            • 676

                            Z tego co czytałem powyżej , to zgadzam sie , że świetnym filmem są Pręgi , polecam gorąco również Footbal Factory(szczególnie ten zaskoczył mnie bardzo in plus) , a ze jestem fanem dobrego polskiego kina , skusiłem sie ostatnio w wypożyczalni na Symetrię Konrada Niewolskiego , również warty obejrzenia , oraz Ubu Król -ten to obowiązkowo , super rola Jana Peszka
                            WWW.EKSTRAKLASA.NET

                            Comment

                            • peter007
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 2820

                              A co powiecie o "Królu Arturze"? Jak dla mnie ciekawy film ale za dużo się o nim nasłuchałem i ździebko się zawiodłem bo za wiele się spodziewałem po nim. Ale ogólnie wrażenia pozytywne
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                właśnie wróciłem z kina z niemieckiego filmu "Upadek", nie ukrywam, podobał mi się bardzo, polecam go tym, których interesuje historia pokazana z innego punktu widzenia (szczególnie niemieckiego)
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎