Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu Wyświetlenie odpowiedzi
    Polecam w tym klimacie amerykańską produkcję "Opona" (Rubber) z 2010 roku. Nie spodziewacie się do czego może być zdolna opona.
    W tym klimacie to są tylko amerykańskie produkcje

    A wracając do Moby Dicka, Seta, nie jest to ten film który podlinkowałes tylko z 2011 roku, na filmwebie go jeszcze nie ma

    Polecam za to szczerze czeski dramat z 2010 roku "Lidice", nie wiem gdzie znaleźli tak drugiego podobnego do oryginału Heydricha
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • CyboRKg
      Senior
      • 04-2010
      • 593

      Wieczorem obejrzalem kolejny film nominowany do Oscara (juz czwarty): "Moneyball" z Bradem Pittem. Dramat sportowy na faktach. Nie do konca ogarniam o co biega w baseballu, a to przeciez amerykanski sport narodowy. U mnie mocne 7/10. Zasluzona nominacja dla Brada Pitta.
      "Jedno pivo ne vadi!"
      "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

      Comment

      • Latarnik
        Premium Lamplighter
        • 06-2004
        • 4999

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CyboRKg Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie do konca ogarniam o co biega w baseballu
        To proste, albo od razu wybijesz kijkiem pilke za boisko, i wtedy masz latwy punkt i truchcikiem obiegasz kwadrat baz, albo uderzysz gorzej i wtedy musisz zapierdalac do najblizszej bazy zanim broniacy jej zawodnik nie dostanie pilki. I tak baza za baza az obiegnie sie kwadrat i jest punkt.
        5410 kapsli z wypitych piw
        874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
        "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
        https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
        Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
        https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

        Comment

        • CyboRKg
          Senior
          • 04-2010
          • 593

          Tyle to tez wiem Mialem kiedys jakis baseball z serii EA Sports na kompie. Raczej nie rozumiem hopla Amerykanow na punkcie tego sportu ;P
          "Jedno pivo ne vadi!"
          "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

          Comment

          • Latarnik
            Premium Lamplighter
            • 06-2004
            • 4999

            A jak mozna miec hopla np na punkcie krykieta albo skokow narciarskich?
            Jeden czort.
            5410 kapsli z wypitych piw
            874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
            "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
            https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
            Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
            https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Totalne zaskoczenie, z początku wydawał się głupi, nudny, bardzo ciężki ot takie ruskie "niewiadomoco". Ale trzeba film obejrzeć do końca, żeby się nim zachwycić. Rosyjsko ukraińska produkcja z 2009 roku "Odrzucenie"
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Seta
                Piję piwo
                • 10-2002
                • 6964

                Właśnie wróciłem z W ciemności. Bardzo dobre kino. Lepszy od Listy Schindlera zdaniem mym.
                Last edited by Seta; 07-02-2012, 22:31.
                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                Comment

                • Mistrzu
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 750

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  Właśnie wróciłem z W ciemności. Bardzo dobre kino. Lepszy od Listy Schindlera zdaniem mym.
                  scenę pacyfikacji getta w Lwowie kręciliśmy w dawnych zakładach Norblina na Żelaznej w Warszawie.

                  Comment

                  • Mistrzu
                    Senior
                    • 08-2003
                    • 750

                    Może ktoś z Warszawy chciałby dzisiaj pójść na przedpremierowy pokaz filmu:
                    GWIEZDNE WOJNY CZĘŚĆ I, MROCZNE WIDMO 3D. godz. 20:00 Multikino Ursynów, sala 1. Al. Ken 60 (stacja metra Imielin).
                    Mam do oddania za darmo dwa podwójne zaproszenia. Jedynie trzeba odebrać z portierni na Siennej 75 / róg Żelaznej. Piszcie na PW
                    Last edited by Mistrzu; 09-02-2012, 16:18.

                    Comment

                    • Seta
                      Piję piwo
                      • 10-2002
                      • 6964

                      Mistrzu - czym ty się zawodowo zajmujesz?
                      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                      Comment

                      • Mistrzu
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 750

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Mistrzu - czym ty się zawodowo zajmujesz?

                        A zaproszenia są od patrona medialnego filmu.

                        Comment

                        • Mistrzu
                          Senior
                          • 08-2003
                          • 750

                          Zaproszenia już rozdane.

                          Comment

                          • VanPurRz
                            Senior
                            • 09-2008
                            • 4229

                            Mistrzu żyjesz? Czemu nie pojawiasz się nigdzie?
                            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23808

                              Zaproszenia rozdaje to nie ma czasu dla starych kumpli
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Mistrzu
                                Senior
                                • 08-2003
                                • 750

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zaproszenia rozdaje to nie ma czasu dla starych kumpli
                                To prawda, nad czym szczerze ubolewam Bardzo mi Was brakuje.
                                A to wszystko dlatego, że niefortunnie większość weekendów, w które mógłbym do Was dołączyć na spotkaniach czy imprezach mam zajęte epizodami w filmach wojennych i dokumentalnych. Pasja rekonstruktorska wreszcie przynosi efekty finansowe.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎