Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    Taki polski Monthy Pyton, tylko na odpowiedni nastrój, czas i porę.
    No właśnie
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      My poszliśmy ostatnio do kina na Jasminum i Westa była zachwycona,ja troszkę mniej,ale film mi się naprawdę podobał.Dowcipne dialogi,świetna gra aktorów, wyraźne przekazy do widzów.
      Polskie dzieło,a obyło się bez przekleństw-normalnie dziwnie się oglądało ,ale jak akcja toczy się głównie w klasztorze to raczej nie powinno to dziwić.Polecam na ukojenie nerwów i lekką zadumę,choć i pośmiać się też można
      Last edited by Pogoniarz; 30-05-2006, 09:12.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Shlangbaum
        Senior
        • 03-2005
        • 5828

        Jasminum to bradzo pogodny film. Miło się było zrelaksować przy nim. Mam nadzieję, że Gajos jeszcze w wielu polskich filmach zagra.

        Krakowski Konkurs Piw Domowych !

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Wreszcie udało mi się obejrzeć "Dzienniki motocyklowe", film produkcji argentyńsko--francusko-niemiecko-peruwiańsko-amerykańsko-angielsko-chilijskiej...uffff.

          Film nakręcony na podstawie dzienników Ernesto Guevary opowiadający o podrózy przez całą Amerykę Południową, którą podjął wraz ze swoim przyjacielem ze studiów.
          Obraz nie jest lekki ale jak dla mnie, bardzo dobry.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • CIESLE
            Member
            • 03-2006
            • 76

            Po latach obejrzałem film z dwiema największymi(najbardziej wpływowymi) gwiazdami polskiej sceny (politycznej) .
            Moje dzieciaki(5lat) zaskoczyły mnie swoją reakcją co chwila rechotały ze śmiechu .
            "O dwóch takich co ukradli księżyc" nadal śmieszy dzieci.
            Last edited by CIESLE; 11-06-2006, 07:14.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              Czy ktoś z forumowiczów - najlepiej z Górnego Śląska - dysponuje dostępem do telewizyjnego kanału ALE KINO? I czy mógłby mi nagrać film NAZAJUTRZ? Chodzę już jakiś czas za tym filmem, pamiętając iż oglądałem go w "głębokim dzieciństwie" i że zrobił na mnie wtedy ogromne wrażenie. Teraz chcę sprawdzić jak zadziała na mnie po latach.

              Pomożecie???...

              Film leci 05.07.2006 o godz 21:50.
              Last edited by adam16; 03-07-2006, 22:54.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                Chodzę już jakiś czas za tym filmem, pamiętając iż oglądałem go w "głębokim dzieciństwie" i że zrobił na mnie wtedy ogromne wrażenie. Teraz chcę sprawdzić jak zadziała na mnie po latach.
                .
                Hehe, no to masz dokładnie to samo co ja, też chcę sprawdzić Nagrywam dzisiaj, copy masz jak w banku
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  Marusiu, też jestem w kolejce po nagranie filmu .
                  Obejrzałem go, gdy nie byłem już dzieckiem. Był prezentowany bodaj w 1984r. w reżimowej telewizji pod mało zręcznym tytułem, kalką językową "Dzień po".
                  Zapamiętałem go jako artystyczną chałę z politycznym uzasadnieniem. Nie ma nic gorszego jak film "słuszny" i zrobiony źle. Pamiętam, że powaliła mnie na ziemię końcowa scena wręczania jakiegoś jabłka czy pomarańczy. Ciekaw jestem czy upływ czasu coś zmienił w mojej ówczesnej ocenie filmu.
                  Wówczas największe wrażenie na ludziach zrobił obraz codziennego życia Amerykanów. W Polsce szaro, wojskowo, sklepy puste. A Amerykańce gwałtownie robią sobie zapasy żywności w obliczu ataku nuklearnego. Widok pełnych sklepów był strasznie stresujący i poniekąd mocno antykomunistyczny.

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    A mi ten film kojarzy sie głównie z ojcem, który wrócił po wywiadówce do domu właśnie w czasie jego trwania
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pieczarek
                      Był prezentowany bodaj w 1984r. w reżimowej telewizji pod mało zręcznym tytułem, kalką językową "Dzień po".
                      Zapamiętałem go jako artystyczną chałę z politycznym uzasadnieniem.
                      No widzisz, dlatego ja i Adam chcemy skonfrontować swoje ówczesne wrażenia, podejrzewam, że właśnie też jako chałę odbierzemy to teraz, ale jest to jedna z chał z dzieciństwa, która w dodatku nie jest wałkowana kilka razy w roku w TV, co już na starcie czyni ją mniej chałowatą
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Rolek
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 1038

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        (...)
                        Nagrywam dzisiaj, copy masz jak w banku
                        Ale to nie dziś, to nazajutrz!

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rolek
                          Ale to nie dziś, to nazajutrz!
                          No widzisz, ten film już działa
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • CIESLE
                            Member
                            • 03-2006
                            • 76

                            Witam po przerwie .
                            Z tego filmu pamiętam tylko kiepskie efekty specjalne oraz dowcip
                            opowiadany w kolejce przez chłopaczka który twierdzi że jego babcia nie wie czym ludzie będą walczyć w III wojnie światowej ale w IV ludzie będą walczyć kijami i kamieniami .

                            Comment

                            • kot_z_cheshire
                              Senior
                              • 11-2005
                              • 2201

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika CIESLE
                              nie wie czym ludzie będą walczyć w III wojnie światowej ale w IV ludzie będą walczyć kijami i kamieniami .
                              Autorzy filmu oczytani widać To słowa M. Twaina.
                              Film zaczyna coraz bardziej kusić: jakie emocje i erudycja
                              Młode koty mają adhd, niestety.
                              Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                              Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                              Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                              Comment

                              • Rolek
                                Senior
                                • 08-2001
                                • 1038

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kot_z_cheshire
                                Autorzy filmu oczytani widać To słowa M. Twaina.
                                (...)
                                Niezły wizjoner z niego był, skoro zmarł jeszcze przed I wojną. A już myślał o III i IV.

                                Nie pomyliłaś czasem z Einsteinem?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎