Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • natalka
    Senior
    • 07-2010
    • 128

    no ja sie nie spodziewalam za wiele totez sie nie rozczarowałam...
    generalnie jest taka tendencja ze babki jak chca sie odmozdzyc ogladaja komedie romantycznne- ja takie lekkie thrillery.
    a tak z dajacych do myslenia polecam "weronika postanawia umrzeć"
    Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
      a tak z dajacych do myslenia polecam "weronika postanawia umrzeć"
      Widziałem, niezły ale nie powalił mnie...Coelho zdecydowanie lepiej się czyta niż ogląda
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Hehe... Najkrótsza recenzja filmowa ""Weronika postanawia umrzeć", a widz wraz z nią...", ale nie widziałem to się nie będę wypowiadał.

        Ja tam będę bronił "Kołysanki". Przede wszystkim genialna ścieżka dźwiękowa. Na minus, że to praktycznie klon "Adamsów", ale wykonany i zagrany (moim zdaniem) świetnie. Dałem chyba 8/10, na pewno mocne 7/10. Podobał mi się i podtrzymuję tę opinię. Jak sobie wkręciliście od początku, że ta konwencja Wam nie odpowiada, to się nie dziwie. Trzeba chcieć docenić ten film, nie jest typowy.

        Właśnie wróciłem z córką z bajki "Jak ukraść Księżyc". Świetna - mocne 8/10; film raz bardzo śmieszny, raz bardzo smutny. Lubię takie kino. Nawet 3D da się przeżyć...
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja tam będę bronił "Kołysanki". Przede wszystkim genialna ścieżka dźwiękowa. Na minus, że to praktycznie klon "Adamsów", ale wykonany i zagrany (moim zdaniem) świetnie. Dałem chyba 8/10, na pewno mocne 7/10. Podobał mi się i podtrzymuję tę opinię. Jak sobie wkręciliście od początku, że ta konwencja Wam nie odpowiada, to się nie dziwie. Trzeba chcieć docenić ten film, nie jest typowy.
          Konwencja, klimat super, zdjęcia dobre ale...scenariusz do dupy, mi dlatego ten film się nie podobał bo był po prostu nudny. Film grzeszy typową hollywodzką bolączką: pomysł niezły do pewnego momentu, bo później nie wiadomo jak go skończyć. Tak naprawdę na "kołysance" dobrych było kilka gagów... Wcześniejszymi polskimi filmami na których się wynudziłem to były "Parę osób, mały czas" oraz "1409. Afera na zamku Bartenstein".

          No to kino nie dla mnie
          Last edited by becik; 24-08-2010, 21:15.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Bartensteina nie zmęczyłem, o tym drugim nawet nie słyszałem. To chyba nie ta liga.
            Scenariusz Kołysanki był moim zdaniem w porządku - oczywiście nie jest on "esencją" tego filmu. Dużo ważniejsza jest forma niż treść - taki barokowy film.
            No może zakończenie - rzeczywiście było głupie - zabrakło pomysłu?
            Last edited by Seta; 24-08-2010, 21:27.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • svarowski
              Member
              • 07-2009
              • 34

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika natalka Wyświetlenie odpowiedzi
              no ja sie nie spodziewalam za wiele totez sie nie rozczarowałam...
              generalnie jest taka tendencja ze babki jak chca sie odmozdzyc ogladaja komedie romantycznne- ja takie lekkie thrillery.
              a tak z dajacych do myslenia polecam "weronika postanawia umrzeć"
              I znów co do filmu rozczarowanie . Za to książka Paula Coelho, o tym samym tytule jest o wiele lepsza. Taki sam przypadek co do filmu "Pachnidło" film prosty w niczym nie przypominający dobrze napisanej ksiązki

              Comment

              • natalka
                Senior
                • 07-2010
                • 128

                nie wiem. nie mam porownania. z ksiazek czytuje podreczniki do psychiatrii.
                w ogole to jestem zdania ze jak ktos czytal ksiazke nie powinien zabierac sie za film bo zawsze sie rozczaruje
                Doba ma 24 godziny,skrzynka 24 piwa...przypadek?

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak sobie wkręciliście od początku, że ta konwencja Wam nie odpowiada, to się nie dziwie. T
                  Ta konwencja może mi odpowiadać, ale wykonaniu klasy Tima Burtona. W wykonaniu Machulskiego spodziewam się inteligentnej intrygi, a nie dobrej ścieżki dźwiękowej i efektów oraz fabuły wtórnej do bólu.
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • Seta
                    Piję piwo
                    • 10-2002
                    • 6964

                    Nie wiem czy dobrze rozumiem - uważasz Machulskiego za reżysera lepszego niż Burton??? Oglądałaś poprzedni film Juliusza? Podpowiem tytuł: "Ile waży koń trojański?". Uważam, że przy "Koniu" "Kołyska" to arcydzieło. Ja nie spodziewałem się inteligentnej intrygi, dlatego pewnie film mi się spodobał.
                    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      Kiedy wy macie czas ogladać jeszcze filmy?
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • Marusia
                        Senior
                        • 02-2001
                        • 20211

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nie wiem czy dobrze rozumiem - uważasz Machulskiego za reżysera lepszego niż Burton???
                        Co Ty pierniczysz, chłopie Wręcz odwrotnie - w tego typu filmach to właśnie Tim jest mistrzem, a Machulski niech się trzyma swojej działki, bo ta mu nie wychodzi
                        www.warsztatpiwowarski.pl
                        www.festiwaldobregopiwa.pl

                        www.wrowar.com.pl



                        Comment

                        • Seta
                          Piję piwo
                          • 10-2002
                          • 6964

                          Dobra, jak się ma wspomniany "Koń" (robi się piwnie ) z "działką" Machulskiego? Albo wcześniejsza "Superprodukcja"? "Vinci i "Kilerzy" to też nie pierwsza liga komedii. On dawno przestał być dla mnie legendą. "Kołysanka" to moim zdaniem najlepsza rzecz jaką uczynił od "Kingsajzu".
                          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Masz rację - w ogóle powinien iść na zasłużoną emeryturę - się wypalił.

                            P.S. da Vinci mi się podobało
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Seta
                              Piję piwo
                              • 10-2002
                              • 6964

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Vinci mi się podobało
                              Mi w sumie troszkę też, ale nie tak jak Kołyska...
                              Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                              Comment

                              • Seta
                                Piję piwo
                                • 10-2002
                                • 6964

                                Wszystkim fanom "Ładunku 200" polecam "Amerykańską zbrodnię". Z grubsza film bardzo podobny, ale nakręcony zupełnie inaczej. Sporo niedomówień, stosunkowo mało drastycznych scen, ale wg mnie miażdżący podtekst psychologiczny! W ocenie 9 vs 7 dla "amerykańca".
                                Last edited by Seta; 25-08-2010, 21:49.
                                Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎