Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kult bezdzietności.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pjenknik
    • 08-2001
    • 3388

    #61
    Ech żeby moja kobieta wykazywała taki entuzjazm...
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • easy
      Senior
      • 04-2003
      • 204

      #62
      pjenknik napisał(a)
      Ech żeby moja kobieta wykazywała taki entuzjazm...
      Z tego co zdążyłam się zorientować Twoja kobieta niedawno rozpoczęła pracę. Ja już się napracowałam (hehehe) i może stąd te moje chęci1?
      W każdym razie jedyna nadzieja w tym, że może znudzi się jej szybciej niż myślała... A wtedy...
      Przyciągam piwne magnesy... :-)

      Comment

      • Ahumba
        Senior
        • 05-2001
        • 8962

        #63
        easy napisał(a)
        W każdym razie jedyna nadzieja w tym, że może znudzi się jej szybciej niż myślała... A wtedy...
        a wtedy....pójdą na całość i może jakieś pięcio- albo sześcioraczki sprawią sobie
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #64
          easy napisał(a)
          Z tego co zdążyłam się zorientować Twoja kobieta niedawno rozpoczęła pracę. Ja już się napracowałam (hehehe) i może stąd te moje chęci1?
          No i mamy wyjaśnienie, skąd u kobiet chęć na dzieci: PRACOWAC SIĘ NIE CHCE, LENIUCHY!!!
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • pjenknik
            • 08-2001
            • 3388

            #65
            No im więcej tym lepiej!! Musi ktoś na mnie na starość robić Ja już zapycham po 12 godz. dziennie od trzech lat i mam już ochotę na dzieci. A poza tym nie chcę aby nasze dzieci miały starych rodziców.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • pieczarek
              zwykle cham i prostak
              • 06-2001
              • 5011

              #66
              Pjenkniku, dzieci potrzebują nie rodziców młodych ale kochających.
              A zresztą jeszcze całkiem niedawno (czyli przed II w.ś.) w Europie i w USA kobiety rodziły ostatnie dziecko w wieku czterdziestu kilku lat. Czyli gdy szły do szkoły miały mamę i tatę po 50-tce. I jakoś się cywilizacja nie załamała.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #67
                Można być starym przed czterdziestką, a można być młodym choć pomarszczonym i siwym. Wszystko kwestia podejścia do życia, nie wyglądu.

                Pieczarku, a Pjenknik to już teraz mówi o swojej przeszłości "jak byłem młody", zatem sam widzisz, że się chłop musi pośpieszyć, bo u niego z tym podejściem trochę inaczej
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • kamyczek77
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 458

                  #68
                  Może Pjenknik musi się spieszyć,ale ja jako podlotek stanowczo mam jeszcze czas
                  A co do bliżniąt to NA SZĘŚCIE wszystko zależy od przypadku(może jeszcze trochę od profilu hormonalnego i przodków).Ja sobie nie wyobrażam dwójki potworów drącej się w niebogłosy na zmianę(gdy jedno odpoczywa-drugie "spełnia swój dziecięcy obowiązek").A poza tym do którego dziecka biec najpierw-do tego,które właśnie podpala mieszkanie,czy do tego,które próbuje sie nauczyć latać?Oto jest pytanie!
                  Od piwa z puchy bolą nas brzuchy!!!

                  Comment

                  • StaryKocur
                    Senior
                    • 01-2002
                    • 1521

                    #69
                    Przyszłe matki i ojcowie - bez paniki.
                    Trafiają się dzieci spokojne ( przynajmniej pojedyncze ),
                    które nie tak od razu dążą do totalnej destrukcji wszytkiego
                    dookoła, a ich głównym celem nie jest doprowadzenie rodziców
                    do zaawansowanej nerwicy z powikłaniami.
                    Przykładem takiego dziecięcia była przez długi czas moja
                    znana niektórym Forumowiczom córka.Potem trochę jej przeszło.
                    O spokojnych bliźniakach wprawdzie jeszcze nie słyszałem,
                    ale to pewnie ze względu na młody wiek.
                    Skoro jednak trafiają się w miarę spokojne egzemplarze pojedyncze,
                    należy mniemać, że i wielokrotne również mogą się trafić.
                    Czego Wam serdecznie życzę.
                    Za powodzenie Waszych prac na niwie

                    Stary Kocur( ojciec oficjalnie jednokrotny )
                    Piwo pite z umiarem
                    nie szkodzi w żadnych ilościach.

                    Comment

                    • pjenknik
                      • 08-2001
                      • 3388

                      #70
                      Ja cały czas mam nadzieję, że dzieci odziedziczą pewne cechy po mnie. Podobno jako dziecko tylko jadłem i spałem, co jakiś czas brudząc pieluszkę. Wtedy zaczynałem się lekko kręcić w łóżeczku. Sygnałów głosowych nie wydawałem. A poza tym jeżeli sobie radzę z psem i kotem, to i z dziećmi sobie poradzę
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Comment

                      • Gollum
                        Gość
                        • 09-2002
                        • 307

                        #71
                        pieczarek napisał(a)
                        A zresztą jeszcze całkiem niedawno (czyli przed II w.ś.) w Europie i w USA kobiety rodziły ostatnie dziecko w wieku czterdziestu kilku lat. Czyli gdy szły do szkoły miały mamę i tatę po 50-tce. I jakoś się cywilizacja nie załamała.
                        Ja mam paru znajomych, którzy są młodsi od swoich siostrzeńców, bo rodzice mieli kilkanaścioro dzieci, a ostatnie trafiały się im, gdy pierwsze miały już własne.
                        A parę lat temu media donosiły, że w Turcji był 104-latek, któremu urodził się syn.

                        Comment

                        • pulas
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 965

                          #72
                          Ahumba napisał(a)
                          a wtedy....pójdą na całość i może jakieś pięcio- albo sześcioraczki sprawią sobie
                          To juz raczej siedem razy po siedem
                          pułaś
                          ---------------------------------
                          "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                          Lśni jak porzeczka krwawa
                          Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                          I między bajki wkładam"

                          Comment

                          • easy
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 204

                            #73
                            Marusia napisał(a)
                            No i mamy wyjaśnienie, skąd u kobiet chęć na dzieci: PRACOWAC SIĘ NIE CHCE, LENIUCHY!!!
                            Odnoszę wrażenie, może mylne (oby!! ), że przy pojedynczym egzemplarzu nie da się leniuchować a co dopiero przy jego wielokrotności!! I osobiście mam nadzieję, iż jeśli trafią mi się dwa lub więcej to niekoniecznie będą to mali piromani lub kaskaderzy...
                            Przyciągam piwne magnesy... :-)

                            Comment

                            • adam16
                              Senior
                              • 02-2001
                              • 9865

                              #74
                              Krzysiu napisał(a)
                              ]
                              Parę dni temu w RMF FM cytowano wyniki ankiety na temat bezdzietności wśrod trzydziestolatków (ale nie potrafię podać źrodła). Wyniki są mniej więcej takie - obecne pokolenie na pierwszym miejscu stawia pieniądze, na drugim zabawę, potem jakoś leci praca i podobne nieprzyjemności. Dzieci są prawie na samym końcu, a ostatnie miejsce zajmuje państwo jako organizacja zbiorowa obywateli. A postawy takie wynikają głównie z egoizmu i wygodnictwa wpojonego temu pokoleniu przez pokolenie rodziców.
                              To wszystko prawda. Ale są też inne jeszcze powody. Wielu ludzi chce i nie może mieć dzieci. Nie wiem czy ktoś z Was zdaje sobie sprawę że 1/4 a według niektórych badań 1/3 polskich mężczyzn ma z kłopoty fizjologiczne (chodzi o ilość i żywotność plemników). A 40 lat temu takie problemy miał co 10-ty. Wszystko to wina postępu cywilizacyjnego tzn zanieczyszczenia środowiska i stresów. Jest też w tym trochę Waszej winy Drogie Panie. Bo część tych stresów bierze się stąd, że dzisiaj, w wyniku zmian obyczajowych, coraz trudniej jest być mężczyzną. Jeżeli taki proces potrwa jeszcze parę lat i nic się z tym nie zrobi, to ludzkości pozostanie tylko rozmnażanie wspomagane, a seks będzie służył tylko przyjemności.

                              To tak mi się nasunęło, bo dziś Dzień Dziecka
                              Last edited by adam16; 01-06-2003, 10:21.
                              Browar Hajduki.
                              adam16@browar.biz
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                              Comment

                              • ppns
                                Senior
                                • 10-2002
                                • 1737

                                #75
                                adam16 napisał(a)
                                [..]
                                .. ludzkości pozostanie tylko rozmnażanie wspomagane, a seks będzie służył tylko przyjemności.

                                [..]
                                To jakiś futurysta nazwał : " Nowym , wspaniałym światem".
                                A >>TO<< to do czego dotychczas służyło .
                                piwoppns@wp.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎