Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile pijemy piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #31
    Tak więc statystycznie wypijam dzienie 3,285 piwa dziennie czyli wychodzi 298,5 l na pół roku.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Krzych15
      Senior
      • 10-2002
      • 596

      #32
      Ja rozumiem że za przyjemności trzeba płacić ale wypijając średnio 5 piw na dzień liczę tylko po 3 pln za sztukę to daje 450 pln na miesiąc i 5400 pln na rok.Dlatego moja średnia roczna to jedno piwo na dzień.
      krzych
      Dzień bez piwa to stracony dzień.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #33
        Krzych15 napisał(a)
        Ja rozumiem że za przyjemności trzeba płacić ale wypijając średnio 5 piw na dzień liczę tylko po 3 pln za sztukę to daje 450 pln na miesiąc i 5400 pln na rok.Dlatego moja średnia roczna to jedno piwo na dzień.
        Nie jest tak źle z kasiorą.
        615 wypitych piw wyniosło mnie 1250 zł.Czyli trochę pwyżej 2zł za piwo.Dziennie niecałe 9zł.Ludzie palący i pijący kawę i od czasu do czasu pijący jakieś trunki wydają tyle samo dziennie(lub więcej).Ja nie korzystam z dwóch pierwszych używek.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Krzych15
          Senior
          • 10-2002
          • 596

          #34
          Ja moim wyliczeniem nie chcę nikogo odzwyczaić od picia piwa ABSOLUTNIE !!!! bo sam z tego nie zrezygnuję, tylko podchodząc do ankiety rzetelnie nie wpiszę że wypijam 50 piw na tydzień bo mnie po prostu na to nie stać.
          krzych
          Dzień bez piwa to stracony dzień.

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #35
            Krzych15 napisał(a)
            Ja moim wyliczeniem nie chcę nikogo odzwyczaić od picia piwa ABSOLUTNIE !!!! bo sam z tego nie zrezygnuję, tylko podchodząc do ankiety rzetelnie nie wpiszę że wypijam 50 piw na tydzień bo mnie po prostu na to nie stać.
            Wcale tak nie myślałem!
            Chciałem wykazać jaki mam priorytet i z czego rezygnuję świadomie i bez żalu dla


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • Krzych15
              Senior
              • 10-2002
              • 596

              #36
              Ja Cię rozumiem sam z piwa nie zrezygnuję,tyko chciałbym żeby kolega Adam miał rzetelną ankietę,a nie żeby każdy wpisywał tam jakąś rekordową liczbę piw.Mi osobiście też zdażały się dni gdzie w gronie zaprzyjaźnionych osób wypijaliśmy kilka skrzynek tego szlachetnego trunku, ale takie wyskoki nie zmienają mojej średniej dziennej ,bo bywa tydzień gdy nie wypiją nawet jednego piwa.
              krzych
              Dzień bez piwa to stracony dzień.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                #37
                Nie sądzę, żeby ktokolwiek zawyżał czy zaniżał wyniki. Większość z nas prowadzi dziennik piwny, z którego mi jasno wynika, że wypijam średnio 3,3 piwa (półlitrowego) dziennie, dzienne wydatki to 9,4 zł i nawet jakby mi się w to nie chciało wierzyć, to tak jest. Na piwo w tym roku wydałam już ponad 2000 zł, a to i tak mało, bo wiele z wypitych przeze mnie piw to wynalazki z całej Polski otrzymane w prezencie, tudziesz Velkopopovicky Kozel, z którego nagminnie opijam mojego tatę
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Ahumba
                  Senior
                  • 05-2001
                  • 8962

                  #38
                  Pogoniarz napisał(a)
                  Nie jest tak źle z kasiorą.
                  weź jedno pod uwagę. niektórzy mają żonę, dzieci i nie mogą wszystkiego co zarobią przelać na ich ulubiony płyn
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                  Comment

                  • Krzych15
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 596

                    #39
                    Nie wiem jak u Marusi wygląda sytucja rodzinna ale nieźle jej idzie , no ale jak jeszcze można tacie podpijać - tak trzymać
                    krzych
                    Dzień bez piwa to stracony dzień.

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 02-2003
                      • 7971

                      #40
                      Ahumba napisał(a)
                      weź jedno pod uwagę. niektórzy mają żonę, dzieci i nie mogą wszystkiego co zarobią przelać na ich ulubiony płyn
                      Jakoś nie możemy dojść o co mi chodziło.
                      Ja nikogo nie oceniam ile pije piwa i ile wydaje.To sprawa indywidualna i to tyle.
                      Co do dziennika sądzę,że parę piwek mi uciekło szczególnie na imprezach wyjazdowych-bezpowrotnie Nie ma szans sobie przypomnieć co się piło(chodzi w większości o czeskie piwa,a nie chcę wymyślać bzdur)
                      Marusia napisała o podpijaniu piwa Ojcu.Mnie kupuje piwo "teść"-także też mniej wydałem...niż mógłbym.


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎