Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka nie do piwka

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cordel
    Senior
    • 09-2001
    • 1087

    Zalewski na pewno śpiewał w Loch Ness i wydaje mi się, że dalej śpiewa, mimo, iż udziałem w Idolu zabił swój zespół szybciej, niżli by strzelił z pistoletu. Miałem okazję widzieć ich koncert. Po wygraniu Ajdola pierwotny wokalista został zdegradowany do rangi zespołowego chórzysty i po niedługim czasie stracił nerwy i niczym potwór z głębin zniknął i więcej się w składzie nie pojawił.
    "Mam powody
    Powstrzymywać się od wody.
    Od wody mnie w brzuchu kole:
    Pijam tylko alkohole."
    Jan Lemański

    Comment

    • robox
      = kapslarz =
      • 11-2002
      • 8188

      Cordel napisał(a)
      Po wygraniu Ajdola pierwotny wokalista został zdegradowany do rangi zespołowego chórzysty i po niedługim czasie stracił nerwy i niczym potwór z głębin zniknął i więcej się w składzie nie pojawił.
      Mógł nie zabierać Zalewskiego na eliminacje do Idola .

      Comment

      • maleństwo
        Senior
        • 10-2003
        • 847

        iommi napisał(a)
        Tak właściwie w Loch Ness ZALEFski robił jedno i drugie
        Niestety nie. Zalewski grał na gitarze, a śpiewa ktoś inny. Muszę zauważyc, że Zalewski o wiele lepiej śpiewa jak wokalista Loch Ness.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Chyba ostatnio disco z Rumunii, O-Zone (nie wiem czy dobra pisownia), na wakacjach wszędzie to tłukli do znudzenia .

          Comment

          • peter007
            Senior
            • 06-2004
            • 2820

            Mi zdecydowanie nie podchodzi jakaś bardzo ciężka muzyka, gdyż zwyczajnie się przy niej męczę a przecież muzyka powinna relaksować.
            Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              Chyba najbardziej tu pasuje

              Nowe upodobania Madonny

              Madonna nabrała ostatnio upodobania do piwa Guinness, które najchętniej wypija przed wyjściem na scenę. Po przeprowadzce do Anglii piosenkarka intensywnie poznawała rozmaite aspekty kultury irlandzkiej i brytyjskiej, a najbardziej przypadło jej do gustu ciemne irlandzkie piwo.
              "Madonna odkryła, że Guinness daje jej kopa potrzebnego w czasie występów, ale musi go pić z odpowiedniej półlitrowej szklanki, schłodzonego do odpowiedniej temperatury. Namówiła nawet do tego rytuału niektórych swoich pracowników" - mówi znajomy gwiazdy.
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • bury_wilk
                Senior
                • 01-2004
                • 2655

                robox napisał(a)
                Chyba ostatnio disco z Rumunii, O-Zone (nie wiem czy dobra pisownia), na wakacjach wszędzie to tłukli do znudzenia .
                Ja też nie wiem, czy to dobra pisownia, ale faktem jest, że wszędzie tego pełno. W pracy uświadamiają mnie, że to z Mołdawii, a nie Rumunii, ale to chyba mało istotne.
                Jak czegoś nie można pokonać, to należy to wykorzystać do własnych celów i tak właśnie zrobiliśmy z tą "piosenką" podczas urlopu. Trochę dobrych chęci i inwencji twórczej i... bawiliśmy się przy tym na tyle dobrze, że potem szukaliśmy na kolejnych stacjach, żeby sobie zapodać repetę . Irony pewnie coś o tym wiedzą

                Lubię kiedy się zieleni
                Lubię jak się piwo pieni...

                ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  Nawet jest adekwatne zdjęcie w odpowiednim temacie
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    To znaczy tutaj (dwunaste zdjęcie od góry)
                    Last edited by Małażonka; 11-08-2004, 12:21.

                    Comment

                    • lzkamil
                      kierowca bombowca
                      • 01-2003
                      • 3611

                      bury_wilk napisał(a)
                      Ja też nie wiem, czy to dobra pisownia, ale faktem jest, że wszędzie tego pełno. W pracy uświadamiają mnie, że to z Mołdawii, a nie Rumunii, ale to chyba mało istotne.
                      Jak czegoś nie można pokonać, to należy to wykorzystać do własnych celów i tak właśnie zrobiliśmy z tą "piosenką" podczas urlopu. Trochę dobrych chęci i inwencji twórczej i... bawiliśmy się przy tym na tyle dobrze, że potem szukaliśmy na kolejnych stacjach, żeby sobie zapodać repetę . Irony pewnie coś o tym wiedzą

                      To nie tylko na Was tak ten kawałek działa. Niby taki zwykły umcyk-umcyk ale jak lekko przerobiłem słowa to idzie mniej więcej tak:

                      wlej se wlejta ruma ruma jej...

                      Po drodze z Chorwacji ze Słoneczką śpiewaliśmy w samochodzie zmieniając 'ruma' na 'piwa', 'wina', 'wódki' i jeszcze różnych bałkańskich wynalazków i też mieliśmy przednią zabawę
                      Last edited by lzkamil; 27-08-2004, 01:42.
                      Lepszy jabol pod okapem
                      niż GŻ, CP i KP !


                      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Lider Ich Troje trochę umilkł, natomiast żoneczka jako Mandaryna wali techno lub dicho (sam nie wiem), na dobrym światowym poziomie .

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          Jeden pan w radiu oświadczył, że Mandaryna jest nową gwiazdą "polskiej sceny densowej". Światowa kariera nieunikniona, zwłaszcza, że artystka wyśpiewuje swoje kwestie po norwesku...
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • JAckson
                            Senior
                            • 05-2004
                            • 6122

                            Pani Mandaryna zaczęła swoją karierę w światowym pop stylu - od przeróbki (cover'u) znanego utworu.
                            MM961
                            4:-)

                            Comment

                            • bury_wilk
                              Senior
                              • 01-2004
                              • 2655

                              Pani Mandaryna jest jak na razie nie do pobicia. Już chyba nawet Shazza była lepsza

                              Lubię kiedy się zieleni
                              Lubię jak się piwo pieni...

                              ...najlepiej z Browaru Szlacheckiego!

                              Comment

                              • grzech
                                Senior
                                • 04-2001
                                • 4592

                                A ja jakoś nie mogę strawić twórczości Sióstr Sisters wraz z Bratem, czyli naszej swojskiej odpowiedzi na gadającach Murzynów zza oceanu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎