Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

profesjonalizm na całego w wykonaniu Directora z browaru Bojanowo

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maryhh
    Senior
    • 02-2001
    • 1895

    #46
    szkoda komentować zarówno Directora i Was drodzy forumowicze, którzy twierdzicie, iż z powodu osoby, która poza funkcją dyrektora nie ma zbyt wiele wspólnego z bojanowskim browarem, nie będziecie pili bojanowskiego Szwejka.
    Do swego starszego brata brakuje mu/jej wiele, ale mimo to w wersji beczkowej jest to dobre piwo.
    Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
    "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
    do lekkiej pracy jestem za ciężki"

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #47
      maryhh napisał(a)
      szkoda komentować zarówno Directora i Was drodzy forumowicze, którzy twierdzicie, iż z powodu osoby, która poza funkcją dyrektora nie ma zbyt wiele wspólnego z bojanowskim browarem, nie będziecie pili bojanowskiego Szwejka.
      zgadzam sie Maryhh z Tobą, to już jest zasada dla zasady bez zastanowienia, po prostu emocje (z drugiej strony nie można się dziwić)
      Jednak mnie nikt nie jest w stanie zniechęcić do żadnego piwa, a Szwejka bojanowskieggo nigdy nie piłem i jesli tylko będę miał możliwość spróbuję z przyjemnością
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #48
        becik napisał(a)
        ... a Szwejka bojanowskieggo nigdy nie piłem i jesli tylko będę miał możliwość spróbuję z przyjemnością
        Też bym spróbował bojanowskiego Szwejka, bo ostatnio piwo to piłem w zeszłym roku, a teraz mimo, że odległość do Bojanowa niewielka, nigdzie nie można jego zakupić. Nawet w dawnym leszczyńskim ciężko to piwo spotkać.

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 02-2003
          • 7971

          #49
          robox napisał(a)
          Też bym spróbował bojanowskiego Szwejka, bo ostatnio piwo to piłem w zeszłym roku, a teraz mimo, że odległość do Bojanowa niewielka, nigdzie nie można jego zakupić. Nawet w dawnym leszczyńskim ciężko to piwo spotkać.
          To spytaj się directora w pewnym Łódzkim radio-to Ci pewnie odpisze gdzie kupić...Mają słabą sieć dystrybucji i piwo słabiutkie.
          Ja nabyłem piwko z Bojanowa na ...Giełdzie w Szczecinie.
          Last edited by Pogoniarz; 26-09-2003, 08:31.


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #50
            Pogoniarz napisał(a)
            To spytaj się directora w pewnym Łódzkim radio-to Ci pewnie odpisze gdzie kupić...
            Proponujesz mi wysłanie maila ?

            Comment

            • celt_birofil
              † 2017 Piwosz w Raju
              • 09-2001
              • 4469

              #51
              dziku napisał(a)
              Dokładnie.
              Art - zamknąć, a my - zapomnieć o tym człowieku.
              W razie potrzeby wystarczy pamiętać o zasadach za jakimi się opowiedzieliśmy.
              Obywatelu Adminie, Wysoki Browarze! Zgłaszam wniosek formalny o zamknięcie tematu
              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #52
                robox napisał(a)
                Proponujesz mi wysłanie maila ?
                Będziesz miał wiadomość u źródła
                Tak serio emocje lekko opadły i też spróbowałbym piwka z Bojanowa w wersji beczkowej.Ostatnio piłem ze dwa lata temu (jedyny raz w życiu)w...Międzygórzu i popierając małe i średnie browary łupałem Szwejka.Dał się pić,ale bez uniesień.
                Sądzę jednak,że nie będzie mi to dane(bez mordki)
                Last edited by Pogoniarz; 26-09-2003, 08:52.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • dziku
                  Senior
                  • 12-2002
                  • 1992

                  #53
                  celt_birofil napisał(a)
                  Obywatelu Adminie, Wysoki Browarze! Zgłaszam wniosek formalny o zamknięcie tematu
                  Dokładnie. Niech zniknie w pomroce dziejów. I temat i jego bohater.
                  A do opisywania walorów wypitych piw mamy wszak inne - otwarte tematy.
                  Dziku


                  Comment

                  • celt_birofil
                    † 2017 Piwosz w Raju
                    • 09-2001
                    • 4469

                    #54
                    Kto jest za, może odejść od ściany i opuścić ręce
                    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23808

                      #55
                      p'sze bardzo
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎