Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    Fajna rzecz to Google Earth , muszę się tym pobawić troszkę.
    A jak minął dzień?
    Mam urlopik i pojechałem sobie rowerkiem pokopać troszkę w ciekawym miejscu.
    Trafiłem dwie buteleczki ze szczecińskiego browaru Bergschloss.
    Niby żadna rewelacja ale sama przyjemność rycia ....
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      Dziś system klimatyzacji uległ rozszczelnieniu i zalało jedną z sal glikolem. Ale musieliśmy pracować prawie godzinę zanim szefostwo pozwoliło nam zmienić miejsce pracy. Kilka osób miało potem bóle głowy, a większość problemy z gardłem. Ale w tej firmie to normalka. Jakiś czas temu było zgłoszenie o podłożeniu bomby w budynku. Kierownictwo wtedy też długo myślało nad ewentualną ewakuacją – zajęło im to cały dzień do ewakuacji nie doszło. Na szczęście bomby nie było.
      Ot co jest wart człowiek.
      Nie ważne czy to pracownik czy klient.
      Last edited by adam16; 14-12-2006, 19:32.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • monne
        Senior
        • 02-2006
        • 914

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
        Jakiś czas temu było zgłoszenie o podłożeniu bomby w budynku. Kierownictwo wtedy też długo myślało nad ewentualną ewakuacją – zajęło im to cały dzień do ewakuacji nie doszło. Na szczęście bomby nie było.

        Jakiś dłuższy czas temu był taki alarm bombowy w Galerii Dominikańskiej. Byłam wtedy w pracy i zobaczyłam jak nasi klienci traktują takie sygnały. Część wyszła, a część została w sklepie i pryskała sobie perfumki w totalnym spokoju . Mało tego: musieliśmy niektórych na siłę wypraszać ze sklepu.
        .



        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          Wczorajszy alarm bombowy na Moście Pokoju skutecznie uspokoił ruch we Wrocławiu
          Na szczęście okazało się, że tajemniecze paczki to resztki rozbitego przy moście balonu meteorologicznego. Fakt, ze zawierały trochę elektroniki i inne dziwne elementy. Nawet pies specjalista od bomb dał się nabrać.
          Najlepsza była akcja saperów. W czasie przenoszenia paczek do specjalnego pojemnika jedna z nich wypadła z chwytaka Dobrze, że to nie była prawdziwa bomba
          MM961
          4:-)

          Comment

          • Aldach
            Senior
            • 07-2003
            • 1269

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson
            Wczorajszy alarm bombowy na Moście Pokoju skutecznie uspokoił ruch we Wrocławiu
            (...)
            Najlepsza była akcja saperów. W czasie przenoszenia paczek do specjalnego pojemnika jedna z nich wypadła z chwytaka Dobrze, że to nie była prawdziwa bomba
            Oglądałem relację z akcji saperów w Teleekspresie, miałem dziesięciominutowy atak śmiechu. Ale faktycznie taka akcja to tragedia, gdyby tam była bomba to prawdopodobnie zginęliby ludzie a Wrocław mógłby pozbyć się mostu.

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzech
              No, patrzcie.
              Wystarczył jeden post na Forum, a tu wczoraj dzwoni pani z TP i pyta się jaką opcję Neostrady wybieramy, bo oni już pędziorem będą montowali.
              I dupa. Pokombinowali i wymyślili, że za dużo drutów więc będzie chodziło.

              Comment

              • cyborg_marcel
                Senior
                • 03-2003
                • 3467

                Cyborg udawał niechcący Bułgarkę i najlepsze, że część osób się nabrała Dzień minął na końcach (mam nadzieję) walki z kompem i rozpoczęciu dwuletniego romansu z neostradą... A poza tym na niesieniu kaganków wiedzy pod strzechy - dzień jak co dzień, a najlepsze to jest to, że jutro (=dzisiaj) mogę spać do południa bez żadnych konsekwencji
                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  Cały dzień spędzony w pogoni za strojem piłkarskim Kaki. Ciężko coś takiego dostać w okresie zimowym (wszystko przebrane a nikt na zimę nie zamawia takich rzeczy). Po ciężkich negocjacjach z chrześniakiem doszliśmy po porozumienia. Mikołaj może przynieść mu Inzaghiego ale tylko pod warunkiem, że dorzuci szal Milanu
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • cyborg_marcel
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 3467

                    Dzień spędzony na niespaniu, użeraniu się z kompem, usiłowaniu zmobilizowania się, zakupach w obrzydliwej świątecznej atmosferze, lekcji, która nic nie dała żadnej ze stron, a do tego wieczorem przyszedł sms, że kasa za 2 śmieszne castingi nie zostanie mi wręczona dzisiaj i raczej nie na pewno w tym roku Oby do jutra, a tak w ogóle, to oby do stycznia...
                    Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                    Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                    Comment

                    • fellix-f1
                      Senior
                      • 12-2005
                      • 157

                      Pracowity dzień, leniwego człowieka.
                      Ps.Cyborg, olej świąteczną atmosferę, jeśli jest Ci obrzydliwa.

                      Comment

                      • cyborg_marcel
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 3467

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fellix-f1
                        Ps.Cyborg, olej świąteczną atmosferę, jeśli jest Ci obrzydliwa.
                        Olewam, póki nie pcha się na mnie z wózkiem, nie huczy z głośników sklepowych, nie indoktrynuje mnie ulotkami i szczęściem z każdego kąta
                        Teraz mam postanowienie po raz pierwszy w tym tygodniu położyć się spać przed 4 tudzież 6:00 rano, a nawet zaszaleję i do 1:00 postaram się wyłączyć komputer i przeteleportować kota ze środka kołdry
                        Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                        Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                        Comment

                        • fellix-f1
                          Senior
                          • 12-2005
                          • 157

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                          Olewam, póki nie pcha się na mnie z wózkiem, nie huczy z głośników sklepowych, nie indoktrynuje mnie ulotkami i szczęściem z każdego kąta
                          Teraz mam postanowienie po raz pierwszy w tym tygodniu położyć się spać przed 4 tudzież 6:00 rano, a nawet zaszaleję i do 1:00 postaram się wyłączyć komputer i przeteleportować kota ze środka kołdry
                          Jak to dobrze że mieszkam w zapadłej dziurze i nikt mnie nie terroryzuje obrzydliwą świąteczną atmosferą, poza rodziną, niestety.
                          A z kotem, to trzeba krótko!
                          Pozdrawiam

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cyborg_marcel
                            a nawet zaszaleję i do 1:00 postaram się wyłączyć komputer
                            Masz jeszcze 5 minut
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Westa
                              Member
                              • 06-2005
                              • 99

                              Na zmaganiu sie z własną ociężałoscią podczas światecznych zakupów i porządków. Rety, jak tak jest teraz to co dopiero będzie póżniej. Zastanawiam się, czy na wszelki wypadek nie zaopatrzyć się w lektykę i nie zarezerwować kilka osób do noszenia jej ( ze mną w środku).
                              Last edited by Westa; 22-12-2006, 21:34.

                              Comment

                              • cyborg_marcel
                                Senior
                                • 03-2003
                                • 3467

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Westa
                                Na zmaganiu sie z własną ociężałoscią podczas światecznych zakupów i porządków. Rety, jak tak jest teraz to co dopiero będzie póżniej. Zastanawiam się, czy na wszelki wypadek nie zaopatrzyć się w lektykę i nie zarezerwować kilka osób do noszenia jej ( ze mną w środku).
                                Jak zaoferujesz po piwie, to pewnie kilku forumowiczów z ochotą Cię ponosi

                                Mnie dzień minął nijako. Dobrze, że JAckson miał huczne urodziny, bo udało mi się na chwilę zapomnieć o porannych podliczeniach - w tym miesiącu moje zarobki sięgnęły 290 zł (+300 zł, na które nie mam jeszcze umowy, potwierdzenia, ani szansy otrzymania ich w ciągu najbliższych kilku dni...) = popelina.
                                Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

                                Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎